Na internetu chybí empatie a lidé jsou tam k sobě zlí

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jab: jestliže ve své kritice používáš jízlivost a aroganci, pak podle mě jednáš agresivně, i když to neznamená že někoho mlátíš po hlavě palicí.

Mám takový pocit že se části hlavně Sigil teamu často pojmy "sarkasmus a ironie" smíchali do jedné velké omáčky s onou jízlivostí, pokryteckým povýšenectvím a až přehnanou sebejistotou vaším názorem, což dáváte do okolí arogantně najevo
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Arian píše:Jab: jestliže ve své kritice používáš jízlivost a aroganci, pak podle mě jednáš agresivně, i když to neznamená že někoho mlátíš po hlavě palicí.

Mám takový pocit že se části hlavně Sigil teamu často pojmy "sarkasmus a ironie" smíchali do jedné velké omáčky s onou jízlivostí, pokryteckým povýšenectvím a až přehnanou sebejistotou vaším názorem, což dáváte do okolí arogantně najevo
A zdeť přichází onen bod, kdy Jab prostě a jednoduše říká: "Ariane, běž do háje."
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jab: Výborně, došli ti argumenty a budeš se schovávat za iteligentí větu "moudřejší ustoupí" viď?
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Arian píše:Jab: Výborně, došli ti argumenty a budeš se schovávat za iteligentí větu "moudřejší ustoupí" viď?
Arian - Jabovi nemohou dojít argumenty, protože prostě neosuhlasí s Tvými předpoklady a Ty očekáváš argumenty proti Tvým závěrům...a to prostě dost dobře nejde...

Zásadní problém je v tom, že někteří (obvykle mladší) zde vyžadují respekt ke svým názorům od zdejších "veličin" vyjádřený tím, že druzí je nebudou stírat ironií, sarkasmy a podobnými metodami obecně považovanými za společensky přijatelné - ALE sami nemíní těmto veličinám poskytovat příslušný repsekt na oplátku....

Prostě nemohu očekávat že z "rozdílu úrovní" bude těžit jen slabší strana. Za poskytování patronátu se obvykle očekává, že budu patrona "uznávat".
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Vallune: to jsi teda vypustil zas jednou pěknou hovadinu...rozdělení úrovní na slabší a silnější kastu přičemž slabší musí projevovat úctu silnějším a ti je za to nebudou stírat? zajímavé...
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

SneZhulak píše:Vallune: to jsi teda vypustil zas jednou pěknou hovadinu...rozdělení úrovní na slabší a silnější kastu přičemž slabší musí projevovat úctu silnějším a ti je za to nebudou stírat? zajímavé...
ale já jsem nic takového nevymyslel, ani neprosazuji, jen upozorňuji na inversní pohled toho, co zde prosazují Arian a spol:) Uznávám, že jsme to možná vyjádřil ne úplně výstižně, ale budiž mi omluvou celodení cestovní shon a očekávání moře a jachty na něm:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vallun píše:Arian - Jabovi nemohou dojít argumenty, protože prostě neosuhlasí s Tvými předpoklady a Ty očekáváš argumenty proti Tvým závěrům...a to prostě dost dobře nejde...
Děkuji mnohokráte za tento trefný příspěvek.
Arian skutečně prezentuje závěry a nesnaží se obhájit, jak k nim došel. Viz můj příspěvek v jiném tématu.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“