Chvály na všechno :-)

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Chvály na všechno :-)

Příspěvek od KEBULE »

Poněvadž tu tento thread není, nebo jsem ho aspoň nenašel, tak ho stvořím...

Jedná se o to, že si všichni stěžujeme, dokonce už ve druhé vlně, ale nikdo nikoho nepochválí. Rozebíralo se to jinde :-D

A proto jsem se rozhodl založit tento protipól stížností na všechno...

--------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------
A koho chci pochválit?

Živnostenský úřad v Prostějově. Byl jsem tam dvakrát a vždycky na mě (a ke mně) byly úřednice příjemné, shovívavé a vstřícné. Nejenže jsem to co jsem potřeboval zařídit, zařídil za 20 minut (ano zařídil jsem to), ale odcházel jsem klidný. :applause: :applause: :applause:

Když jsem potřeboval zařídit cosi na sociálcě trvalo to 4 hodiny stejně jsem to nezařídil a akorát mě tam nasrali k nepříčetnosti. (Každý kdo musel cokoliv zařídit na socce to zná)
-------------------------------------------------------------------------------------
A ještě bych chtěl poděkovat tomu dobrodinci co k nám do antikvariátu dal dílo Alexandra Solženicyna - Soustroví Gulag

Díky tomu někomu mě pořízení všech tří dílů stálo pouhých 120Kč. Díky ti neznámý...
--------------------------------------------------------------------------------------
A jenom upřímně doufám, že i vy máte co chválit, protože jestli ne tak táhněte třeba ke všem čertům :twisted:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Tak teda já bych chtěl pochválit jednu pracovnici č. pošty, která, když sme s kámošema posílali prachy složenkou, tak NEJENŽE nebyla otravná, ALE DOKONCE nám poradila jak tu složenku vyplnit A NAVÍC to po mě i zkontrolovala...
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Chvalim novou verzi Winampu za to ze uz konecne umi korektne komunikovat s multimedialni klavesnici i LCD displayem.
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ubuntu, protože je s ním zábava :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Chválím si dnešek - nikdo mě nebudil, měla jsem fantastickej oběd, zkusila jsem si vyeditovat předmět do balduru a povedlo se mi to (s jakým úspěchem radši nebudu říkat :mrgreen: ) a celkově bych svou náladu vyjádřila následovně:

Obrázek
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Chválím dnes anděla strážného :-) své dcery...páč má zase jednou období. kdy se chudák nezastaví (v sobotu na bruslení čelní srážka s klukem v hokejové přilbě - "jen" boule na čele a u kořene nosu a dnešní pád na trampolíně - modřina pod nosem a nateklá rozbitá pusa, zuby se zdají být vcelku... :-? )
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Já jdu pochválit mého oblíbeného pedagoga ing. Pavla "Nejvyššího" Lorenze. Za to že dorazil, na Opravdu První eSkařský slet, i když tam pravda nepobyl dlouho...

A vůbec celá tahle akce byla velice povedená :twisted:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Thanes
Sigilan
Příspěvky: 101
Registrován: 20.3.2006 15:58
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thanes »

Chválím Mirandu! Konec s ICQ reklamou! Konec s užíráním RAMky!

Díky Mirando! :-) (a taky jejím tvůrcům, modifikátorům, atd..)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Dneska se musím pochválit, zaskočila jsem učitele v orchestru a to se jen tak nepovede :-D
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Chválím MHD, protože se tam dějí samé dobré věci !!
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Já chválím obsluhu pizzerie Kmotra v Pze. Cosi jsem tam zapoměl a neztratilo se to, ani nebylo zneužito, naopak neprodleně přes příslušnou instituci navráceno:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Pochvalu si zasluhuje milá paní zaměstnankyně Národní knihovny, která mi ochotně zapůjčila ořezanou tužku. Člověk by neřekl, jakou radost mu v nouzi udělá taková prkotina jako kus grafitu obalený dřevem. :-D
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Chválím si dnešek; sice jsem se zase dostala domů až skoro po dvanácti hodinách školy, tělocviku a tanečků a mám značně omezenou možnost pohybu (nj, já věděla, že nemám navrhovat posilovačně-protahovací náplň dvouhodinovky, ale když mně to nedalo :lol: ) a nejspíš se mi povedlo si skoro zvrtnout i ten druhý kotník, ale jinak se cítím senzačně. A ještě se mi povedlo udělat radost kamarádce, takže prostě paráda :-D
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Chválím jistého chlapíka v autobuse K.Vary-Nejdek, který svým telefonátem se svou holkou bavil půlku autobusu. Půl hodiny v kuse
cukroval a to hlasem, ze kterého ten cukr přímo kapal. Byla naměřena kadence šesti sladkých slov (miláčku, lásko moje atd.) za minutu.
Dlouho jsem se takhle nezasmál. Stejně jako půlka autobusu :lol:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Musím pochválit paní, která našla moji kartu do bankomatu, zavolala do banky, banka zavolala mě, já te paní a v sobotu si můžu kartu vyzvednout. To zas jednou měl můj kopytismus štěstí. Já určitě jednou ztratím hlavu. :doh:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“