Chvály na všechno :-)

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Chválím kamarádku, která mi zaplatila vlak a tak jsem se dostal domů o hodinu dřív :-D
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Chci pochválit Tokkar Travel nejenže mě dovezl nezištně na Zvonařku ještě jsem chytil ten spoj co jsem potřeboval...

Děkuji ti šlechetný dopravče :applause:

A ještě chci pochválit Drakea127 za to jak mě nádherně potahal po lese a sebe za to že já vůl s ním a za ním vůbec šel... :doh:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Veřejně chválím Vlasáka. On ví za co. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Já chci pochválit pana Libora Marchlíka a FANTOM print.

Jeden den zadám objednávku, druhej je knížka na poště a třetí den ju mám doma - MAZEC :applause:

Proč to nemůže jít takhle rychle všude???
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Chválím si svoji oční lékařku, paní Smékalovou. Konečně jsem se tam dostala na prohlídku, pořešila si nové brýle, kontaktní čočky, kupodivu si u jejich nasazování nevypíchla oko a když jsem si brala všechny ty obaly, předpisy, letáky a vodičky, tak mi říká: "No, tak normálně by to bylo za třista, ale protože jste moc šikovná, tak to budete mít jenom za dvěstě." No přece se s ní nebudu hádat :-D
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Chválím ZNC!!!! Byl to dobrý koncert...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Chválím nakladatelství LIBRI - dnes jsem si vyzvedl na poště knihu Encyklopedii slovenských hradů a je to mistrovské dílo. Jsem nadšen a chválím je za skvělou péči o zákazníka. Takovou radost mi už udělali několikrát.

Vysekávám tímto poklonu Sirine, která mě na tuto knihu upozornila a dokonce když se mi nedařilo ji sehnat byla ochotna ji koupit a poslat mi ji. Je to sluníčko :-D a prima sigilan. :applause:
Naposledy upravil(a) Neferit Sr. dne 16.8.2007 21:26, celkem upraveno 1 x.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Chválím internetový obchod http://www.dvdpark.cz (resp. http://www.playstationpark.cz), který snad jako jediný v ČR ještě prodává PS2 verzi Final Fantasy X. :-P
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Chválím českou mutaci Open Office, která má v možnostech tisku namísto vytisknout (tohle slovo tam btw chybí také) "sudé stránky" "levé stránky" a namísto "liché stránky" má "pravé stránky". Výborné utajení. :anxious:
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mamut »

Chválím Lenku Filipovou.Pondělní koncert byl moc fajn. Pěju chválu na svou nejdražší manželku, neb uvařila skvělé hovězí na houbách.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mamut »

Chválím manželku, neb mi umyla záda a to se dnes cení 8-)
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Takže to máš donma srovnaníé. V jeden moment svoji ženu proklínáš - v přeneseném slova smyslu a v druhém momentě se nad ní rozplýváš. To je prima, zdá se že máš normální manželství a to jsi zatím nepochválil.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mamut »

Jeden můj spolubojovník na Fallout Larpu má takové rčení.
"Jsem hrdej na to,že jsem nenormální. Normálních lidí je třeba se bát."
Takže já osobně se normálního manželství bojím. Takže chválím to, že naše manželství je nenormální. :-D
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Chtěl bych pochválit megahry.eu, které mě informovaly, že mám zásilku na poště. Česká pošta mě totiž nezastihla i když jsem doma byl a pošťačka ani nevhodila lísteček do schránky s oznámením. Tomu se říká profesionalita.
Nadto jsem se zase musel bavit s onou Godzillou, která u nás na poště vydává zásilky. Už se jí bojím více než prodavaček tramvajenek. A to je co říci. V jiné době a na jiném místě by totiž pravděpodobně pracovaly jako dozorkyně ve vyhlazovacích táborech...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab píše:Česká pošta mě totiž nezastihla i když jsem doma byl a pošťačka ani nevhodila lísteček do schránky s oznámením. Tomu se říká profesionalita.
Tohle se mi v posledním půlroce stalo dvakrát a pokaždé to bylo způsobeno tím, že ČP tu zásilku doručila i přes správně vyplněnou adresu do jiného domu v ulici. K práci pro ČP zřejmě není potřeba umět ani číst.

Je běžné, že megahry v detailech objednávky uvádí 2 různá data expedice? Na jednom řádku je napsáno, že byla (nerozdělená) zásilka expedována 6.12., a na druhém, že byla expedována 7.12. Myslím, že jde o dost důležitý údaj, který by měli zákazníkovi sdělit jednoznačně. Ta zásilka každopádně nedorazila ani dnes, což by měla i v případě odeslání 7., takže je někde chyba. Dost by mě zajímalo, zda na straně ČP nebo megahry.eu.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“