BG2: Drizztovo vybavení

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Gorny
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 4.3.2007 14:19
Bydliště: Veproknedlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorny »

Ahoj. Potrebuju poradit.
- Sejmul jsem Drizzta (v BG2), nacez jsem prisel na Waukeninu promenadu, vsema se schoval do obchudku krome Korgana a pockal, az se tam teleportuje ten posuk mag, co mi ma vzit vsechny Drizztovy veci. Az se vedle Korgana, ktery byl jediny venku, objevil teleport, taxem rychle polozil vsechny veci z Drizztovy party a ten mag si nic nevzal a teleportoval se pryc. Potom jsem jeden predmet zvedl, on se zase priteleportoval, ja ho zase polozil a ted nevim, jestli jsem to udelal jeste jednou, kazdopadne v jedne chvili na me zakouzlil uvezneni, ktere na Korgana pod vlivem enrage nefcovalo no a ten debil mag mi tam zustal stat. Nevite nekdo, jak ho zabit? Zkousel jsem vsechno od desintegrace, zkameneni (VZDYCKY mu nahodou vyjde zachrany hod), prst smrti, rozsekat ho, takovej ten obourucmen, co ma 25% sanci na instantni zabiti, uvezneni a ja nevim, co jeste, ale kazdopadne nic na nej nefcuje krome uvezneni, jenze jak prejdu do jine lokace, taxe tam teleportuje a je tam zas. Nevite nekdo, jak toho VOLA zabit? Popr. jak jinak tuhle situaci vyresit? Ja jsem to s nim protrpel az do konce hry a jediny zpusob je zacit hrat v datadisku, kazdopadne zbytek hry byl opruz, protoze blbne savovani apod.
- Dalsi vec, v ID2 se mi po stisknuti (myslim) shiftu rozsvitily vsechny sebratelne a vybratelne predmety. V BG2 mi to sakra nefcuje. Zkousel jsem jiny klavesy, prolezl jsem nastaveni a nikde nic. Nevite nekdo co a jak? Thnx.
#Boj se dvema zbranemi je na zacatku BG2 precenen a na konci podcenen.#
Uživatelský avatar
Hawkmoon269
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 4.3.2007 18:17

Příspěvek od Hawkmoon269 »

Gorny píše:- Dalsi vec, v ID2 se mi po stisknuti (myslim) shiftu rozsvitily vsechny sebratelne a vybratelne predmety. V BG2 mi to sakra nefcuje. Zkousel jsem jiny klavesy, prolezl jsem nastaveni a nikde nic. Nevite nekdo co a jak? Thnx.
Mám tušení, že v BG2:TOB se tohle provádí TABem... Nejde?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Zobrazení předmětů - v BG 2 ToB je to TAB, bez ToB to nejde.

Ad Melchor - nikdy jsem neměl osobně tu čest, ale upřímně, nevidím důvod si Drizztovu shitovou výbavu nechávat - natož ji nosit :shock: Nejlepší řešení je pokud vím použít mod, co tohle řeší.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Gorny - ten mág je příběhová postava. Jejím smyslem je sebrat ti Drizztovy věci. Jakékoliv pokusy o obejítí jsou spíše cheaty než cokoliv jiného. Prostě se s tím smiř. Však jak píše 7c, Drizztovy předměty nejsou ve chvíli, kdy je získáš, nijak užitečné.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Gorny: Pokud Drizztovy věci opravdu HODNĚ chceš, tak si je můžeš nacpat znovu do invetáře přes editor BG2 - Shadow Keeper. Ale že by zrovna tyhle za tu námahu stály... :snooty:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vampiria píše:Gorny: Pokud Drizztovy věci opravdu HODNĚ chceš, tak si je můžeš nacpat znovu do invetáře přes editor BG2 - Shadow Keeper. Ale že by zrovna tyhle za tu námahu stály... :snooty:
He... to už jsem taky zkoušela - a i tak se tam ten pošuk objevil :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Jo, vrátí se, i když to položíš a zase sebereš, ale víc jak 3x to nedělá ne? Jednou qůli jednomu scimitaru, podruhý qůli druhýmu, třetí věc je brnění, a víckrát by se oběvit podle mě neměl, ne? Prostě 3x položit a vzít to vyřeší si myslim..
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Gorny
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 4.3.2007 14:19
Bydliště: Veproknedlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorny »

Wendeee píše:Jo, vrátí se, i když to položíš a zase sebereš, ale víc jak 3x to nedělá ne? Jednou qůli jednomu scimitaru, podruhý qůli druhýmu, třetí věc je brnění, a víckrát by se oběvit podle mě neměl, ne? Prostě 3x položit a vzít to vyřeší si myslim..
No kdyz se zacne objevovat teleportacni vortex (nevim, jaxe tomu teleportacnimu kruhu s peti carami rika tady na foru), tak staci vsechno polozit a ten mag si nevezme nic.
#Boj se dvema zbranemi je na zacatku BG2 precenen a na konci podcenen.#
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Gorny píše:No kdyz se zacne obevovat teleportacni vortex (nevim, jaxe tomu teleportacnimu kruhu s peti carami rika tady na foru), tak staci vsechno polozit a ten mag si nevezme nic.
To je sice pěkný, že si nevezme nic, ale na druhou stranu, souhlasím s názorem, že Drizztova výbava zas tak velké terno není. Ale ten pošuk mě štval; pamatuju, že jednou jsem nainstalovala jakousi šílenost, která Drizzta přidávala do družiny (ne, nebylo to Region of Terror) a když jsem ho vzala, tak se tam objevil ten pošuk a na celou družinu mi zakouzlil uvěznění :anxious:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

Neferit píše: jednou jsem nainstalovala jakousi šílenost, která Drizzta přidávala do družiny (ne, nebylo to Region of Terror) a když jsem ho vzala, tak se tam objevil ten pošuk a na celou družinu mi zakouzlil uvěznění :anxious:
parťák co má supr kámoše :lol:
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Jak se ten mág jmenoval?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“