Apríl 2007

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Hamster píše:Vallun: Když jsou dveře od bytu odemčené a chceš se tam dostat bez klíče (jako bez znalosti hesla), tak je pořád ještě musíš vypáčit ale je to prostě mnohem jednodušší. Stejně to vidím s jednoduchým heslem.
Nejsem si jist platností Tvé emtafory, i když chápu, co cheš říct. Ano, máš pravdu, ale! Není důležité, jak kvalitní je to heslo, pokud splňuje podmínky...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vallun: Nevím, jestli Hamster narážel zrovna na tohle, ale možná ano - když rodiče uzavírali nové pojištění domácnosti, bylo jim sděleno, že buď vymění obyčejný zámek na dveřích do bytu za bezpečnostní, nebo jim v případě vloupání nebude vyplacena náhrada škody. Bohužel si nepamatuji, jak to bylo formulováno přesně a kde tady mají naši smlouvy, to netuším. Ale myslím si, že tam bylo cosi o povinné výši zabezpečení pojištěnce - tj. je-li ono zabezpečení nižší, tak náhrada nebude...nicméně opakuji, i kdyby měl Dalcor heslo "dalcor", tak se mu do účtu nemá co kdo nabourávat, natož psát průhledná vodítka na jeho uhodnutí na fórum.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vampiřice: Jo, to jsem myslel.
To, že je moc špatné, že se o to vůbec snažili, áno, vůbec nezpochybňuju, ale jak říkal yoshi, stejně tak to mohl udělat někdo, kdo jen neplánoval pochlubit se s tím na fóru a to už by bylo o něčem jiném. Tvrdit, že tohle není vtip je imo trochu nefér. Možná je to špatný vtip, ale vyloženě bych to neházel do jednoho pytle se stejným činnem spáchaným se zlým úmyslem.
Vampiria píše:...natož psát průhledná vodítka na jeho uhodnutí na fórum.
Průhledná možná tak pro někoho, kdo si paladina automaticky spojuje s homosexualitou... :-D
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Vampiria - jj, já chápu, co tím Hamster chtěl říct:) Jen říkám, v trošku širším kontextu, že když Ti pojišťovna určí typ zámku, a ten nakonec nebude dostatečně kvalitní, tak je to naprosto na pojišťovně, je to její blbost:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Heh, hezky se to tady rozjelo. Omlouvat nabourání cizího účtu tím, že je to pro poškozeného ponaučení mi přijde docela vtipné (nebo hloupé? Nevím, dost často se mi to plete). :lol:
No, radši se do toho již nebudu moc zaplétat, stejně všechno důležité již bylo imho řečeno, však neodpustím si na konec, že z celé ta parodie na EMO, co jsem na internetu viděl, mi právě ten profil přišel snad nejméně vtipný. Prostě klišé. :-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Tak si představte také jendu emtaforu.

Najdu si adresu třeba Bodkina - je to práce na, řekněme hodinu až dvě? Když budu chtít. Vloupám se mu do bytu. Vymaluju ho na růžovo. Vyžeru lednici. Přečtu poštu, včetně výpisů z účtu a dopisů od jeho milenky. Umeju se ve vaně, nakonec odejdu a nezamknu. Dobrej vtip, že jo?

Vampiria má pravdu jde o princip.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Výstižná metafora.

Předpokládám Dalcore, že bys po sobě ani tu vanu neumyl a jeho kartáček na zuby použil na očistu toalety. :lol:

Jsou věci, který se prostě mezi přáteli nedělají.
Naposledy upravil(a) Tokkar dne 3.4.2007 15:32, celkem upraveno 1 x.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

a bot.

BTW -a no zpětně vidím že to heslo bylo ejdnoduché. Jde o to že lidi který uvažují v nějakých rozumných hranicích by tohle nenapadlo udělat, resp to neudělali (třeba hamsterův případ). Všechno má své hranice. Kdyby mi, jak sjem anspal dříve trojlístek napsal dříve než to udělali, bylo by to OK. Já bych si řekl jsem vůl, nenapadlo mě že na fantasy fórech bude to heslo nenápadné jak slon na dálnici, díky za varování, udělejte si s účtem co chcete. Tak to vezmu. Ale tohle...!
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Dalcor píše:Tak si představte také jendu emtaforu.

Najdu si adresu třeba Bodkina - je to práce na, řekněme hodinu až dvě? Když budu chtít. Vloupám se mu do bytu. Vymaluju ho na růžovo. Vyžeru lednici. Přečtu poštu, včetně výpisů z účtu a dopisů od jeho milenky. Umeju se ve vaně, nakonec odejdu a nezamknu. Dobrej vtip, že jo?

Vampiria má pravdu jde o princip.
O.o
To si odkial vycucal?
Co ma to co si povedal spolocne s tym co sa stalo?
V oboch principoch vidim iba slaby naznak logiky, alebo ze by som bol proste blby?

1. Ono ak by mal Bodkin obycajnu zamku, tak by si sa mu tam musel cez dvere prebit/mat kluc/byt odbornik picklocker |||
na tvojom dome bola stara zamka, ktoru otvoris obycajnym paklucom

2. Bodkynov byt: "Vymaluju ho na růžovo. Vyžeru lednici. Přečtu poštu, včetně výpisů z účtu a dopisů od jeho milenky. Umeju se ve vaně, nakonec odejdu a nezamknu." |||
Tvoj byt: "Poprestahujes nabytok a nedomyslenim nezamknes."

Takze mne z toho vychadzaju logicke principy, za ktore by som mu vynadal, ze zabudol zamknut, a kedze sa nic moc nestalo, tak vpoho. Na tom, ze mam poprehadzovany nabytok by som sa zasmial. Ty z toho robis tragediu.
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Yoshi: Naši vtipálci to počítám fakt nemysleli zle, ale na každej pád prostě přestřelili. A pak ta třešinka navrch... Stát se to může, občas nastanou takový divný myšlenkový zkraty... Ale tvrdit, že se vlastně nestalo nic, je IMHO trochu mimo.

Že Dalcor si měl dávat většího majzla, už víme... IMHO to ale fakt nikoho neopravňuje k podobnejm vylomeninám.

...to vše za předpokladu, že nejde o prodlouženej apríl, jinak samozřejmě ROFLMAO, ludry, a tak dál, však víme...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Cesare píše:...to vše za předpokladu, že nejde o prodlouženej apríl, jinak samozřejmě ROFLMAO, ludry, a tak dál, však víme...;-)
Zaděláváš mi na schizofrenii. :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Adieu píše:
Cesare píše:...to vše za předpokladu, že nejde o prodlouženej apríl, jinak samozřejmě ROFLMAO, ludry, a tak dál, však víme...;-)
Zaděláváš mi na schizofrenii. :lol:
Já touhle schizofrenií trpím už od včerejšího večera :lol:
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

není, možná Yoshiho názory jsou... Mě tak připadají jako vystřižené z fools day :)
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Dalcor: Není zač 8-)

Takže jednou si něčeho všimnu a stvořím démona. :twisted: Že měl Dalcor nevhodné heslo se projednalo, že to byl hloupý humor se projednalo taky. Že stímhle druhem humoru nesouhlasím je moje věc. (nejsem zrovna sběhlý ve fungování kyberkomunit, ale tohle je IMO moc) Co se týče trestu pro provinilce to si ujednají za to odpovědní...

Ale co mě na tom nejvíc sere je to, že pořád nevím co je EMO kapela :evil:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

KEBULE píše:Ale co mě na tom nejvíc sere je to, že pořád nevím co je EMO kapela :evil:
To jsme minimálně dva!:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“