Vampire: The Masquerade - Redemption

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Vampire: The Masquerade - Redemption

Příspěvek od Adieu »

Chmch, mám neuvěřitelný zákys a tuším, že na Sigilu VtMR dohrála spousta lidí...

Jsem v kobkách pod petřínským klášterem a nemůžu se zaboha dostat do Garinolovy komnaty. Všude se píše, že je klíč ukryt v jakémsi obrazu, jenže ani po stonásobném ohledání celé úrovně jsem nic takového nenašel a začínám mít podezření na bug - ve vedlejší chodbě od té s Garinolovou komnatou jsou dva zamřížované otvory a něco mi říká, že by měly jít otevřít, leč já žádný způsob neobjevil.
Celé mě to nasírá o to víc, že jsem petřínským "dungeonem" již jednou bez nějakého problému prošel, ale posléze mě hra tak znechutila, až jsem ji uložil k ledu a savy navždy zatratil.

V případě potřeby bych dodal i screeny oněch výše zmíněných podezřelých míst.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, zajímavé, že podle všeho má hodně lidí problém v téhle oblasti, což se mi nikdy nepřihodilo :lol:

Připomíná mi to moje trable v Dungeon Masteru, kde jsem na jednom místě šíleně zakysl a ostatní se děsně divili, protože se jim to nikdy nestalo :lol:

Ten klíč se někde jen tak válí jestli si dobře vzpomínám - na stole, nebo někde ve výklenku :think: Mít tu Redemption, tak se na to mrknu, ale zmizelo mi kdo ví kam a ještě jsem nějak nesehnal náhradu (tj. nepolíčil na dotyčné Score?).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Vyřešeno, přehlédnut spínač na ZEMI! Asi příště budu hrát s přesvětleným monitorem, abych si těchhle debilních designérskejch řešení všiml. :evil:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
beo
Sigilan
Příspěvky: 31
Registrován: 6.6.2007 17:04

Příspěvek od beo »

Uz si nepametam, nemala tato hra viac koncov?

Mohol by ich niekto vypisat, nech si to pripomeniem pls..

Ide mi aj o to, ze na konci po zabiti Vukodlaka by som mal ziskat nejaky dennik kde su vysvetlene udalosti z hry (alebo nieco take) ale nic take som nemal, len zaverecne video a koniec. :-?

Tak som to nasiel. Malo by ist o toto.
Boj s ním je teprve první v řadě - až vás nechá propadnout kamsi do hlubin katedrály, přečtěte si tam nervydrásající Anežčin deníček. V následujícím rozhovoru s Libussou jí nechte, ať vám pomůže a skrz první část katedrály se vraťte zpátky za Vukodlakem.
Mna Vukodlak nikam nedal propadnut :)

Ak to niekto ma, skopirujte sem obsah toho denniku. Dik. :pray:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

beo: Ten tzv. "deník" je asi 8 vysunovacích hlav ve výklencích, na které klikneš a oni vypráví. Tj. nejde o nějaku knihu nebo tak :wink:

A propadneš se vždycky :wink:

Konce jsou tři - stejně jako videa a ano, končí to pouze videem.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
beo
Sigilan
Příspěvky: 31
Registrován: 6.6.2007 17:04

Příspěvek od beo »

Hmm ok.

Ja som sa vazne neprepadol :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Pro mě za mě...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
beo
Sigilan
Příspěvky: 31
Registrován: 6.6.2007 17:04

Příspěvek od beo »

Asi nejaky bug
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No, podle mě spíš blbost, ale nestojí mi to za to, se kvůli tomu hádat :lol:

VtMR jsem dohrál asi čtyřikrát, z toho dvakrát s patchem 1.2 a jednou nějaký rip a nikdy se mi nic podivného nestalo.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“