Lazaret aneb koutek kriplů

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Dalcor: to ti teda nezádivím, ale držím pěsti, ať to dobře dopadne.

k té angličtině, to máš, jako by cizinec, učící se česky, chtěl poplkat s ostravakama 8-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Dalcor - tak to už na náhradu škody opravdu je... Ale musel ybch vědět mnohem více, takhle nelze soudit úplně přesně. Nicméně kdybys měl nějaké dotazy, tak neváhej a napiš, pokusím se poradit, nebo poradit kdo poradí.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vanda -srabáctví? :evil: Jen blázen trpí když nemusí. Já za to, že mám jako většina lidí vyšší práh bolesti nemůžu. A jinak - injekce odezní dvacet minut po aplikaci, tedy 8 až 10 minut po ukončení zákroku.

BUď ráda ŽE JSI NA TOM LÉPE :applause: Já raději zůstanu srabem. :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vanda: Můj práh bolesti takřka neexistuje, navíc velmi těžce snáším, když na mne sahají, nedej Cthulhu se mnou nějak manipulují, cizí lidé, tedy to vnímám snad ještě horší, když než to je, čili na injekci proti bolesti nevidím nic srabáckého. :roll: Nejsem masochista.
Ale můj odpor k lékařům je značný, takže pokud vážně nehoří, nikam nejdu.
Naposledy upravil(a) Sadako dne 8.8.2007 3:01, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Vampiria: Já mám práh bolesti taky hodně nízko a kámoš, i když jsem mu to 1589457krát říkal, tak mě lanaří na airsoft. Po prvním zásahu bych se svíjel v křečích a to tam po sobě střílejí dávkami :-?

Jinak chválím našeho fyzikáře, protože mě na své hodině nechal v klidu klimbat :-D
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Cozzinnni píše:... tak mě lanaří na airsoft. Po prvním zásahu bych se svíjel v křečích a to tam po sobě střílejí dávkami :-?
Á, airsoft, spolužák si dřív takto hrál, dokud jeden z jeho spolubojovníků nedostal do oka. Stačilo, aby sklouzly brýle a voilá - je to venku. :-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Neferit Sr.,Vampiria: nj. mě jako dítěti nikdy nevrtali zuby, takže jsem si nevypěstovala strach ze zubaře a když se poprvé pustili do mých úst, tak to byl zánět a můj zubař mi ani nějaké umrtvení nenabídl. Jenže když tě zub bolí už nějakou chvíli, tak ta půl hodina v zubařském křesle je pouhý mžik. Těch zánětů jsem měla celkem pět (důsledek úrazu). Osobně nesnáším pouze čištění zubního kamene, to mě bolí zuby ještě večer, ale taky se to dá. Takže proto považuji injekci u zubaře za zbytečnost. ;-) A když vidím, co dělají injekce od zubaře s mými rodiči, tak už vůbec bych do toho nešla. Oboum se někdy udělá po ní špatně, že jsou mimo provoz celý den.
Hm, za tohle rouhání v příštím životě budu mít váš práh bolestivosti a mockrát si na vás vzpomenu. ;-) :twisted:

Jinak dnes chválím kolegyně v práci, že mi ochotně vyšly vstříc s řešením mého drobného pracovního problému. Sice bych pro ně udělala totéž, ale ...
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vanda: Zubaře se ze všech lékařů bojím nejméně, mám asi dvě plomby a nikdy mi nedělali nic, co by mě bolelo. ;-) O ostatních doktorech to již říci nedá. :-?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Adieu: Já jsem se utvrdil v přesvědčení, že airsoft hraje jen sebevrah, když jsem dostal z metru do nosu kuličkovou Uzi :-?
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vanda píše: ... Jenže když tě zub bolí už nějakou chvíli, tak ta půl hodina v zubařském křesle je pouhý mžik...
Jo? Si vybavuju jeden takovej mžik... Je teda fakt, že zub byl už úplně na sračku a bolel pět dní, když se do něj zubařka pustila... Vrtání pohoda, ale když pak vzala jakýsi malý špachtloidní jaxejmenujátko, pravila "nebojte, už nebudeme vrtat" a rejpla do toho shnilýho vnitřku, subjektivně mi to připadalo jako věčnost, ač objektivně to byl jen takovej "šprt šprt" mžik.
To bylo myslím prvně v životě, kdy jsem bolestí málem omdlela.
A pak to ještě spravila blbě - a já se další rok trápila s váčkama.

Takže abych byla on-topic, chválím svoji novou zubařku, která mě nikdy nenutí snášet nic, co nesnesu a i čištění kanálků je u ní v podstatě příjemná věc...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Cesare píše:"nebojte, už nebudeme vrtat" a rejpla do toho shnilýho vnitřku, subjektivně mi to připadalo jako věčnost, ač objektivně to byl jen takovej "šprt šprt" mžik.To bylo myslím prvně v životě, kdy jsem bolestí málem omdlela.
To znám to bylo L.P. 2oo2 Jsem si přerazil ruku (jen malíček :-) ) poněvadž to vypadalo jako naražené nechal jsem to přes noc. Ráno ruka jak pomeranč. Hurá do Kyjova na chirdu. 4 hodiny než si mě někdo všiml. 2,5 hodiny na RTG a 2 hodiny po RTG. Pak tam vlezu Jak se to? Kreml? Freml? No tak nějak se jmenoval. Mrkl na snímek a pak jen řekl jenom to musím ještě porovnat... Popadl nebohý malíček a začal s ním kroutit -nejdelší půlminuta mýho života...

A proto na Kyjovskou chirdu nechodit. Tržný rány zašít sám(a) a zlomeniny do Hodonína...

Chci pochválit všechny normální chirurgie kde to není jak v Kyjovské řeznírně...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

v mladí (cca 5 let) jsem si 2x týden po sobě pořezal ruce až k tepnám o skleněné dveře.....pokaždé mně šil ten stejný medik a podruhé mi řekl, že příště už mně šít nebude a pošle mně domů :shock: ......od té doby jsem se nepořezal ani jednou :-D


takže ho chválím ;-) (dobrá výchovná metoda) :-D
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Já mám doktory rád. Bylo to krásné, když jsem se po pěti dnech probral z limbu v nemocnici Ružomberok a doktoři mi říkají - "Dobry den pane..." A já ne ně: " Já se jmenuji ....? A oni: "Ano! Vy si to sice nepamatujete ale vy si vzpomenete". Nekecali, po třech týdnech jsem si vzpoměl.

No uznejte, jak bych je mohl nenávidět!!!!!!!!
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Vampiria píše:Vanda: Zubaře se ze všech lékařů bojím nejméně, mám asi dvě plomby a nikdy mi nedělali nic, co by mě bolelo. ;-) O ostatních doktorech to již říci nedá. :-?
Vždycky mi přišli divný lidi, kterým zubař nikdy nic nedělá. ;-)
S těma ostatníma dokotorama souhlasím. Byť mě ujišťují, že jde o banální zákrok a pod., který je jen trochu nepříjemný, tak opak je obvykle pravdou. Už jim nevěřím ani pozdravení.
Takže chválím doktory, kteří když říkají, že jde o banální bezbolestný zákrok, tak provedou banální bezbolestný zákrok. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Vanda: Jo, bezbolestný zákrok... když mi doktor vyšetřoval konečník, moc bezbolestné to nebylo :-?

Chválím svojí babičku, protože konečně našla zašantročené play CD BGII, takže jsem si mohl po dlouhé době zahrát.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“