Seriál: Simpsonovi

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Vy a Simpsonovi?

Dívám se každý den, je to best of seriál.
3
21%
Občas se kouknu.
11
79%
Je to trapárna..
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Seriál: Simpsonovi

Příspěvek od Cozzinnni »

Tak pokud je tady Červený trpaslík, tohle sem určitě patří.

Díváte se? A pokud ano, jaká je vaše oblíbená postava? A máte nějaký oblíbený díl?

Pokud tady něco takového už je, prosím o upozornění a adminy o smazání
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Hm, tak nekoukám každý den a ani občas, spíš něco mezi tím, takže se zdržím hlasování. Jinak osobně za nejlepší považuji první série. Nejoblíbenější díl nemám a postavu taky ne, protože během té doby se už tolirát oblíbenost jednotlivých postav prostřídala. Možná Homer, ale nevím. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Od nového dabingu Homera už jsem je nějak nesledoval (nebyl jsem doma). Teď už bych dal přednost spíš originálů - kvůli nepřeložitelnosti většiny vtipů.

Hmmm, předevčírem jsem viděl nějaké díly z nové série a moc se mi nelíbily - hlavně kvůli tomu dabingu, ale i tak tam bylo dost slabších míst.

I když Dr. Dlaha, co si šlehne morfium před dopadem na zem je pořád cool 8-) :-P :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Viděl jsem prvních 13 sérií, pak už jsem to moc nesledoval. Jen sem tam nějaký díl v televizi (na dabing jsem zvyklý, dokonce i nového Homera, takže originál radši ani poslouchat nechci).
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Originální dabing je IMHO úděsný. Snad jediný seriál, který mám raději dabovaný. Vtipy sice tolik nepřeložíš, jenže jich kupu ani nepochopíš, takže je to víceméně jedno ;-).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Jsem vyjímečným divákem tohoto seriálu (buď su v rachotě nebo dělám něco jiného a v neposlední řadě přesvědčit seniora či maminu o koukatelnosti Simp. jest nemožné - jsou to zpátečníci :twisted: )

A oblíbený je asi Homer toho mám rád... :-D
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Mou nejoblíbenější postavou je jendoznačně Montgomery Burns. 8-)
Miluji všechny díly s ním a obzvláště ty, kde se rozpomíná na své mládí, např. jak tehdy zacházeli s předchůdci dnešních odborů. :angel:
Pan Burns je chamtivý miliardář, který by pro peníze udělal snad cokoliv.

Když byl Montgomery Burns velmi mladý, žil šťastně se svými rodiči a bratrem. Pak se rozohodl, žít se svým příbuzným (zkrouceným miliardářem). Bavil se tím, že zraňoval přistěhovalecké pracovníky. Jeho oblíbená hračka byl medvídek Bobo. V epizodě "Medvídek" se Burns pokouší medvídka najít, ale předběhne ho Maggie.

Burns absolvoval univerzitu "Yale",ročník 1914.Ve druhé světové válce sloužil se seržantem Abrahamem Simpsonem.Po válce ukradl trilion-dolarovou bankovku, která měla sloužit k rekonstrukci Evropy. Tu mu následně ukradl Fidel Castro. Během šedesátých let Burns vyráběl ve své laboratoři biologické zbraně až do té doby, než byla zničena aktivisty za mír. V této organizaci byla i Homerova matka Mona Simpsonová.
Až by Burns zemřel měl být Bart jeho dědic.

V epizodě "Dva tucty a jeden chrt" Burns ukradl Simpsonům 25 chrtů, ze kterých si chtěl udělat kožich.

V díle "Kdo postřelil pana Burnse" nechal zakrýt Springfield slunečním štítem, aby lidi používali víc energie. Hodně problémů mu dělá zapamatovat si Homerovo jméno. Ten z toho dostal amok a přísahal, že Burnse zabije. Ostatně jako všichni lidé ve Springfieldu. Když pak Burnse skutečně někdo postřelil, bylo velmi těžké odhalit střelce, protože každý obačan ve Springfieldu měl důvod. Nakonec se zjistilo že Burnse postřelila Maggie. Ale Burns je i otec, má syna Larryho. Burns celé dny tráví ve své kanceláři, ve "své" jaderné elektrárně. A vždy, když se mu něco povede, mumlá si nízkým zlověstným hlasem a se sepjatými konečky prstů "znamenitě".
:angel:
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Simpsonovi mě až tak moc neberou, ale v kombinaci s Futuramou je to nej animovaný seriál všech dob 8-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Nejoblíbenější postavu nemám, ale nejroztomilejší určitě: Ralph Wigum :-D
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Cozzinnni píše:Nejoblíbenější postavu nemám, ale nejroztomilejší určitě: Ralph Wigum :-D
Myslíš toho "chachá" :-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vanda píše:Myslíš toho "chachá" :-)
Ne, Ralph je ten děsný loser, který se šťourá v noce a svého času obletoval Lízu.
Co také syn policisty, že. :-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

"Chachá" je Nelson Muns.

Jinak Simpsonovy sleduji spíše občas, pravidelně ani nápad, má to na mě moc dílů. :-)
A nejradši mám již zmíněného pana Burnse. To je továrník, jak má být. :angel:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Excellent! Obrázek

Moje obzvláště oblíbená kombinace je, když se kamera najede na pana Burnse jak sedí v kanceláři a do toho zahraje motiv Imperia ze Star Wars :-P :twisted:

Jinak mám ale rád spíš hlášky než postavy (hmm, sice už jsem S. pár let nesledoval, ale v období konce základní a začátku/celé střední jsme z nich ve třídě v podstatě žili).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Stejně, speciální čarodějnické díly jsou best :-D
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Ajantis píše:
Vanda píše:Myslíš toho "chachá" :-)
Ne, Ralph je ten děsný loser, který se šťourá v noce a svého času obletoval Lízu.
Co také syn policisty, že. :-)
nj. jasně, skleróza... no ale oba měli něco společného s Lisou :-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“