Koľko hier ste v živote dohrali ?

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Takže ako ste na tom ?

Ani jedna. Hry nehrávam.
0
Žádná hlasování
1 - 10
22
15%
11 - 25
42
29%
26 - 50
33
23%
51 - 100
26
18%
101 a viac
20
14%
 
Celkem hlasů: 143

Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

tazka otazka... nad 20 ich bolo, ale kolko naozaj, netusim... btw rata sa ako ine dohratie W3: RoC a FT? Ja by som povedal ze hej...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

tipnul jsem 26-50. ale abych vam to tu vsechno vyjmenovaval???? ne-e... :) tak dobrou pamet vazne nemam
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Hm,asi okolo dvaceti. NA VŠECHNY SI ROZHODNĚ NEVZPOMENU,TAK JE TEDY,CO MĚ NAPADLO:

IWD2,BG2,Fallout2,Warcraft 2,3,NHL,FIFA,ST:Elite Force,Max Payne,Mafia,NF:Underground 2,Stronghold,Red Alert 2,GTA2,Total Air war,Age of Empires 2...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

AVP 1, AVP2, Abe's Exoddus, Baldur's Gate 1, Baldur's Gate 2, Battlefield 1942, Blood, Blood 2, Command & Conquer, Colin McRae Rally 2, Clive Barker's Undying, Carmageddon, Doom, Doom 2, Diablo, Diablo: Hellfire, Diablo 2, Diablo 2: LoD, Duke Nukem 3D, Fallout, Fallout 2, GTA: Vice City, Giants, Hidden & Dangerous, Half Life, Half Life: Opposing Force, Half Life: Blue Shift, Heretic, Icewind Dale, Icewind Dale: Heart Of Winter, May Payne, Medal Of Honor : Allied Assault, MDK, MDK 2, Mortal Kombat 3, Motoracer, No One Lives Forever, Need For Speed: Underground, Operation Flashpoint, Planescape: Torment, Quake, Quake III Arena, Return To Castle Wolfenstein, Serious Sam 2, Shogo, Supreme Snowboarding, Soldier Of Fortune, Swigridova Kletba, Simon The Sorcerer, Unreal, Unreal 2, Unreal Tournament, Unreal tournament 2003, Wacky Wheels, Warcraft III, Wolfenstein 3D.

Vic si toho ted nevzpomenu :).

EDIT: Commander Keen 1, 4 :)
Naposledy upravil(a) necrotising_ dne 24.10.2005 18:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Hm, keďže na BGCZ mám ban a s proxy servermi sa mi nechce babrať (a zoznam čo som si napísal som zdeletoval) tak jediné čo môžem napísať je, že ak si dobre pamätám tak tých hier bolo okolo 150. Ak sa niekomu chce ctrl+c ctrl+v tak nech to tu hodí. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Máš to tu.
crowx píše:#: 4D Boxing, =1
A: Abuse, Ascendancy, AvP 1,2; Alone in the dark 2,3; Aquanox, Atomix, Al-qadim, Aladdin =10
B: BG1+Totsc, BG2+ToB, Brutal paws of fury, Beneath the steel sky, Bioforge, Bahamuts Lagoon, Brány Skeldalu, Battle Realms, Blackthorne, Betrayal at Krondor =10
C: Civilization 1,2,3; Colonization, C&C1+Covert ops, C&C2, Curse of the Monkey Island 2, Chaos engine, Chrono Trigger =9
D: Dune 2, Dune 2000, Dungeon Keeper 1,2; Doom 1,2,3+RoE; Desert Strike, Diablo 1,2; Dungeon Master 2, Duke Nukem 3D, Dungeon Siege, Deus Ex, Dark Sun 1, Darkstone =16
E: Expandable =1
F: FF 3,4,5,6,7,8,9, FF: Mystic Quest, Final Fight 3, Fallout 1,2; Fantasy General =12
G: Golden Axe, Grandia 2, Goblins 3, Ground control 2: Operation exodus, Giana sisters =5
H: Half-Life 2, Heretic, Harbinger =3
I: Indiana Jones and the fate of Atlantis, Incubation =2
J: Jagged Alliance 1,2, JA:Deadly games, Jazz Jackrabbit =4
K: KOTOR 1, KKND 1, Knights of Xentar =3
L: Lufia 2, Legacy of Kain - Blood Omen, Legacy of Kain: Soulreaver 1,2; Little Big Adventure 1,2, Lionheart, Legend of Kyrandia 2,3, Lost Vikings =10
M: Menzoberranzan, Master (Lord?) of Magic(C64), Mortal Kombat 1,2,3; Metal Gear Solid, Mechwarrior 2,3,4; Mechcommander 1,2; Maniac Manson 2: Day of the tentacle, Mafia, Might and Magic 6, Max Payne 2, Myth 3, Magic Carpet 1,2; Master of Magic (PC) =19
N: Novastorm, No one lives forever 1, Nox, Nexus: the Jupiter incident, NfS 6 =5
O: One Must Fall 2097 =1
P: Penetrator(PMD), Planescape: Torment, Panzer General, Pandora´s box, Prince of Persia, Pitfall, Prehistorik 2 =7
Q: Quake 1,2; Quarantine =3
R: Raptor: Call of Shadows, Realms of Arkania: Startrail, RoA: Shadows over Riva, Reunion =4
S: Soldier of Fortune 1, Seiken Densetsu 3, Strike Commander, Strife, Settlers 2, Soulbringer, Silver, Sacrifice, Summoning, Starcraft+Broodwar =10
T: Tiberian Sun, Turrican 2, Transport Tycoon Deluxe, Terminal Velocity =4
U: Ufo: Enemy Unknown, Ufo: Terror from the deep, Ufo: Aftermath =3
W: Wizards and Warriors, Warcraft 1,2+BtDP,3+FT; Witchhaven 1, Ween, Wizardry 7, Warhammer 40000: Chaos gate, Warhammer: SotHR, Warlords 2, Wolfenstein =11
X: Xenon 2 =1
Z: Zelda 3 =1

= 155 :shock:
Prípadne si to uprav ;-) - upravené (CX) thnx
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

M&MVI:Mandate of Heaven (2x); C&C:Tiberian Sun; Fallout (2x); Fallout 2 (2x);M&M VII:For Blood and Honor; Nox; Polda; Tomb Raider; Starcraft; BG (2x); Quake 2; Bio Menace; IWDII; BGII (2x); Mafia (2x); Max Payne (4x); BGII:ToB (2x); Unreal Tournament; M&MVIII:Day of the Destroyer; PS:T (2x); Gothic; Max Payne 2 (3x); Deus Ex; Prince of Persia:SoT (2x); Beyond Good & Evil; Medal of Honor:AA; Gothic 2; KotOR; Silent Hill; NWN; NWN:SoU; Silent Hill 2; Final Fantasy VIII; Prince of Persia:WW; Silent Hill 3; KotOR II; Silent Hill 4; NWN:HotU; Final Fantasy VII; Final Fantasy IX; KKND2: Krossfire; Elegia Eternum(NWN); Katana(Max Payne); A Hraper's Tale (NWN); The Suffering; Dungeon Master; Psychonauts; Chrono Trigger; Chrono Cross; In the Footsteps of Dante(NWN); The Nature of a Man(NWN); Princess Maker 2; Xenogears; Half-life

- celkem 54 různých her, 68 kdybych počítal několikanásobné dohrání.
Obrázek
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Baldur's Gate, BG: Tales of the Sword Coast, Baldur's Gate II, BGII: Throne of Bhaal, Planescape: Torment, Fallout, Fahrenheit, Beyond Good & Evil, The Longest Journey, Original War, StarCraft, StarCraft: Brood War, Sacrifice, THPS2, Syberia, Broken Sword, Broken Sword 2, Blood 2, Clive Barker's Undying, Deus Ex, Drakan, Half-Life, HL: Opposing Force, Heavy Metal F.A.K.K. 2, Heretic II, Max Payne, Max Payne 2, MDK2, No One Lives Forever, No One Lives Forever 2, Operation Flashpoint, Operation Flashpoint: Resistance, Quake III, Red Faction, Return to Castle Wolfenstein, Star Trek: Elite Force, System Shock 2, Wheel of Time...
Naposledy upravil(a) MCZ dne 9.4.2007 18:50, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já mám hrozně špatnou paměť...přes 50 jich asi bude, ale i z her, na které jsem si schopna jakž-takž vzpomenout, si máloco přesněji pamatuju, anžto jsem většinu hrála jednou a u někoho, ne doma. Navíc jsem příšerně sklerotická.
Naposledy upravil(a) Sadako dne 8.5.2007 2:05, celkem upraveno 2 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

100 jich asi bylo, na výčet nějak nemám chuť 8-)
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 27.8.2007 15:31, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

MCZ: Star Trek:Elite force?? To opravdu nejsem jediný,kdo to hrál :lol:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

LordArian: nejsi :lol: taktéž jsem si dal pár misí... mám to rozehrané už dlouho a nějak pořád nemám čásek to dokončit (kvůli jiným hrám :mrgreen:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

LordArian píše:MCZ: Star Trek:Elite force?? To opravdu nejsem jediný,kdo to hrál :lol:
No, na první pohled to byla celkem obyčejná střílečka, ale přesto kvůli jistým ingrediencím (svět Star Treku, Sedmá z devíti v boji, opravdu hrůzu nahánějící borgové) vybočovala z řady ;-) .
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Možná je to trošku úchylný, ale já si je radši už nějaký pátek píšu...
takže...
Shogun TW, Medieval TW, AoE 2, Total Annihilation Kingdoms, Red Alert 2, Rise of Nations, Age of Mythology, Half Life, Mafia, Return to castle Wolfenstein, Painkiller, Vietcong, Deus Ex, System Shock 2, Fahrenheit, Arx Fatalis, Wizardry 8, BG1, BG2, IWD1, IWD2, FO1, FO2, PT, NWN, Arcanum, Gothic 1, Vamipre The Masquerade- Redemption, Dungeon Siege 1, Diablo 2, Boovie, The Sims 2. A jsem těsně před koncem v Morrowindu.
K tomu několik datadisků a nezpočitatelné množství času u všech možných NHL 93+ a FIFA...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tak nedávno jsem dohrál MDK2. Ač mě hra v několika věcech trochu zklamala, musím říct, že jsem se u ní bavil výborně. Bude to asi mnohým připadat zvláštní, ale hodně mi vyhovovala mj. i svou délkou - je dost krátká, takže jsem jí stihl přes prázdniny, co byly minulý týden, dohrát a zároveň plnil svou grafickou úlohu ;-) . Takže :applause: .
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“