World of Darkness

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Jaké rozšíření pro WoD máte nejrači?

Vampire: The Requiem
3
100%
Werewolf: The Forsaken
0
Žádná hlasování
Mage: The Awakening
0
Žádná hlasování
Promethean: The Created
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 3

Uživatelský avatar
LORD celadrius
Sigilan
Příspěvky: 153
Registrován: 31.5.2006 17:28
Bydliště: Sedmé nebe
Kontaktovat uživatele:

World of Darkness

Příspěvek od LORD celadrius »

Vítam všechny,co znají a mají rádi World of Darkness,ale i ty co se s tím chtějí seznámit.Já osobně mam WoD moc rád,tak doufam,že není moc lidí ,co o tom jetě neslyšeli.

Pro neznalé přidám pár osvícených řádků k anketě, hře samotné a jejím rozšířením.

Svět temnoty je prostředí, ve kterém se příběhy odehrávají a zároveň je to název základní příručky pro hraní, která obsahuje základní pravidla pro tvorbu postavy, boj, tvorbu dobrodružství atd. postavy zde vytvořené jsou obyčejní smrtelní lidé. Příběhy jsou většinou o poznání, vyrovnávání se s ním a vypořádání se danou hrozbou.

Anebo se tou hrozbou můžete sami stát. Tím se zabývají rozšíření základní příručky. Ve Vampire:the requiem se dozvíte, jaké to je stat se nesmrteným upírem. Kniha popisuje přerod upíra z člověka, schopnosti upírů, jejich rozdělení, nepřátele a mnoho dalšího.
Werewolf:the forsaken podobně popisuje vlkodlaky a Mage:the awakening nás seznamuje s probuzením mocné magie v člověku. Jedini Promethean:the created (jak napovídá název) nepocházejí z člověka, jsou to bytosti vytvořené a oživené. monstra sešitá z kusů lidských těl. Oživlé loutky a pany, golemové a další. Upíři, vlkodlaci i mágové se z lidí zrodili. dobrovolně či nedobrovolně se svého lidství vzdali, ale prometheani ho nikdy neměli a velmi po něm touží.
Neodkládej na zítra co můžeš odložit na pozítří.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

to je nieco ako LARP, alebo je to nejaka PC game?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

xRage: Je to něco jako AD&D - systém pravidel a světů pro hraní RPG a pochopitelně že se tak dá hrát i LARP.
Oficiální stránky White Wolf
Jediné "whitewolfí" PC hry, které znám, jsou upíříny Vampire: The Masquerade Redemption a Vampire: The Masquerade Bloodlines. Možná jsou i další, to ale netuším.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

xRage: Hry od White Wolf v jednom světě, ale samozřejmě to můžeš hrát jako LARP.

Víc informací tady:
http://en.wikipedia.org/wiki/White_Wolf%2C_Inc.

Sympatičtější je mi Dark Ages. Moderní doba mě až tak moc nebere.

Rád bych si zahrál CRPG, která by měla dějovou kostru podobnou VtMR, ale byla by ve všech směrech lepší. VtMR je bohužel spíš taková črta než hra - ač ji mám moc rád (vlastně ji zase hraju, už po několikáté :oops: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

oka, thx za info, ja som sa len pytal, preto, lebo to vyznelo ako LARP... skratka tak peken o tom napisal, az mi to pripadalo ako realita :-D
odniekial si to zozeniem, vyskusam si tu magicku vetvu, alebo ako to nazvat :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Jestli si nepletu systém, tak před rokem jsem v Magičích jednu hru odehrál. Nevím, jestli to bylo prostředím (protektorát), ale nijak zvlášť mi to k srdci nepřirostlo. Pravdou ale je, že vampýři či vlkodlaci vypadali zajímavěji.
Feed your head
Uživatelský avatar
LORD celadrius
Sigilan
Příspěvky: 153
Registrován: 31.5.2006 17:28
Bydliště: Sedmé nebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LORD celadrius »

Kdo by chtěl,tak na http://www.vampire.cz se dá stáhnout deník postavy a pravidla na vampire a je tam plno informací o klanech atd...
Neodkládej na zítra co můžeš odložit na pozítří.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“