RPG on-line

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Dnes jsem se dozvěděl od hráče ze zahr. serveru, že mají přijít i změny týkající se snížení bonusů za štít. Pravděpodobně tato změna bude uplatněna i na českém serveru, ačkoliv si nevzpomínám, že by se na oficiálním fóru o tom nějak informovalo.

Statistiky štítů po snížení bonusů (dle německého serveru): http://www.kf-mg-items.de.tl/Shields.htm.
Snížení bonusů je pak potvrzeno na anglickém diskuzním fóru KF.

Postihy pro želvy se dotknou hráčů majících 66% dovednostních bodů ve zbroji, takže Meckerem navrhovaná varianta má naději na úspěch.

Vallun: S těma želvama je to fakt nepříjemný. Vzájemná poškození se díky podobné výstroji negují. Při současném vzorci výpočtů jsou statistiky - mírně řečeno - zbytečné, takže často rozhoduje rozmar náhody.
Nejsem nijak zkušený hráč, ale myslím že na želvy platí jediné: relativně slušná obrana (35 - 40% dovednostních bodů) a nadprůměrný útok (65% - 60%). Obrana na ty jejich mečíky stačí a díky vlastní zbrani se jim prosekáš skrze krunýř. Osobně tento styl považuji za dost efektivní a snažím se jej sledovat. :-)

Jestliže využíváš základní gladius, dáváš podobné DMG jaké vykryje pěšácký štít (2-3) a měděná kroužková (2-3) - tedy výzbroj, kterou mohou mít i hráči o úroveň - dvě níže. Výsledná poškození, jsou-li nějaká - se pohybují v řádu desetin. Ale jakmile přezbrojíš na Mocný gladius (skill 14), začneš dávat 8-10 (zvýšené bonusy za sílu a kámen +1), což už výše popsaná obrana příliš neustojí. :-)
Naposledy upravil(a) Geralt dne 22.6.2007 22:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

To je jediná šance proti obouručákům. Ale pokud si dělají velkou želvu, tak zas budou mít málo bodů do zbraně, takže by tě neměli moc zranit. Samozřejmě musíš mít nějakou obranu i ty. Ale je fakt že jsem útočil na týpka kterému jsem mohl max. ubrat 0.50 HP a on mě podobně. Nakonec jsem vyhrál rozdílem 0.12. No asi budu muset zatím napadat jen 1. levely, nebo nevím. :-?

Snad to zavedou i na českém serveru.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Mecker - ono je ptořeba především vyváženě investovat do výzbroje a do skillů:)

Já teď brutálně svačím 7lvl hráče:) ale už jsem vyhrál 5 soubojů z nichž součet rozdílů byl menší než jedna dohromady...:) šetřím teď peníze na zlepšení statů, než se zítra šoupnu nahoru, ale ještě pořád mám blbej poměr mezi zbraněmi a zborjí, co se týče skllpointů:(

bonus za štít by se snížit asi měl, neb stejný skill pro štít a brnění to dost zvýhodvňuje, proto jsem s tím taky začal:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hh, ja som sa cez odkaz na knightfighte dostal ku MG :lol: a
vyzera to, ze ma to zacne bavit, len co ochopim o co sa tam vlastne jedna 8-) :-D :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Nooo, klidně se ptej, ale možná by bylo lepší, kdyby ses na MG registroval taky přes muj odkaz;) Tobě to neublíží a mne to pomůže:) Ale na druhou stranu bys byl pak upír:)

pokud bys chtěl nějaké rady tak tady, nebo na ICQ:) rád pomohu
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

ale ja som upir :twisted:
jediny problem mam zatial v tom, ze sa mi trosku drbe graficky balik... akoze raz mi to ide pekne a inokedy mi vypadnu obrazky... a nezalezi, ci mam operu abo mozzilu, alebo ci ten balik stiahnuty, ci nie mam :roll:
edit" tak uz viem, namiesto "/" som mal "\" :roll: ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Ale to nemá vliv - ta grafika občas prostě zlobí:( já to zkoušel na mnoha místech, mnoha různých PC/prohlížečích/přopojeních a prostě si to dělá, co chce...:)

Pojď do klanu Blood of Darkness :)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

ked mozem, tak idem 8-) :lol:
ale aky tam mas nick, valluna som tam nevidel :-)
inac co znamena ten cerveno cierny pasik hore?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

cervenocierny pasik - nevim o com hovoris:):/

Dzsudzsak - Vallun je pro upíra divné jméno:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

naahodou si myslim opak :lol:
a ten pasik co mas uplne hore, este nad "red moon studios"
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Noo, já tam nič takého nemám:) akorát vedle nápisu je vlčí hlava na pozadí červeného měsíce:) Tušim,že je to znak siouxů, nebo nějkoho takového:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Vy jste upíři? Však počkejte roztrhám vás na kousky a vaše masu si odnesu do kutlochu (spíše paláce :-D ). Doufám že mě hned nezmasíte, teprve jdu na 5. level.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Hmm, tak teď mám zase pocit, že jsou šíleně zvýhodněné dvojručáky:(

útočím na hráče na stejném lvl. má o 6 horší všechny staty (v průměru) a přesto vyhraje 13:6 ...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Už proběhl ten upgread? Ani jsem to nezaregistroval. Hned povalím do obchodu a podívám se jak to pošpelili, snad ne tak jak říkáš. :evil:
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Mecker píše:Už proběhl ten upgread? Ani jsem to nezaregistroval. Hned povalím do obchodu a podívám se jak to pošpelili, snad ne tak jak říkáš. :evil:
No, mylsím,že nikoliv, ještě tak týden by měl být čas...:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“