RPG on-line

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

No podle toho co psali na fóru, tak mají čas do zítřka. Ale jak to bývá... tak se dočkáme jak říkáš, neli později.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Mecker píše:No podle toho co psali na fóru, tak mají čas do zítřka. Ale jak to bývá... tak se dočkáme jak říkáš, neli později.
aha, já právě z fora nabyl dojmu,že to má být příští víeknd - nciméně já jsme poslední dny lehce časově dezorientovanej:))
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

dotaz na hru GLADIATUS
(nějak tam nevidím funčkní dokaz na pravidla, nebo tak)

Mohu používat brnění a výzbroj vyšší úrovně, než mám? Soupeři ručitě mohou - už čelím na výrpavách protivníkům lvl. 5, ale s výzborjí cca lvl. 10 a vůbec se nechytám:(

EDIT: tak dle Gladiatus fora asi mohu...Jen je drahé je získat...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Jo můžeš i když nechápu proč je to tak divně udělané a vůbec nechápu kde mám sehnat rubíny, kromě placení pěněz.

Jinak mě docela štve MG, furt na mě útočí tak 9. a 10. levely a totálně mě zmasijou, určitě si chcou vylepšit statistiku rasy. Tak já proto dělám to samé- 5. a nižší mi jdou pod meč.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Výborně :-D SneZhulak se přidal do našeho cechu [SHS].
Jsem velmi rád že jsi přijal moji nabídku. Nějakou dobu potrvá než dostaneš svůj rank (1-2 dny možná- záleží na Garciovi) a plnohodnotné členství.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tak jsme to asi zakřikli:( Dneska jsem se pokoušel koupit dýku o dvě úrovně vyšší (jen az peníze) a prostě to nešlo, i když jsem měl zlatek dost:( Asi už to opravili... což na druhou strnau je asi rozumné...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

To je blbý žes to nestihl. Ale o jednu úroveň to jde myslím furt. Jinak by mi museli vypadat všechny věci z inventáře a to tam mám i 7. úrovně předměty a já jsu pátý. Nebyla ta dýka i za nějaké drahokamy?
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Mecker píše:To je blbý žes to nestihl. Ale o jednu úroveň to jde myslím furt. Jinak by mi museli vypadat všechny věci z inventáře a to tam mám i 7. úrovně předměty a já jsu pátý. Nebyla ta dýka i za nějaké drahokamy?
nebyla...třeba tam byla jiná chyba, ale já na nic nepřišel...navíc se divím,že nešla ani koupit, chápal ybch,že nešla vyzbrojit, ale koupit...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

A co to bylo ta dýku? Nějaká ta se zeleným jménem?
Do té aukční síně se nedá asi nic přidat že? Nabízené předměty tam dává asi hra.
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Mecker píše:Výborně :-D SneZhulak se přidal do našeho cechu [SHS].
Jsem velmi rád že jsi přijal moji nabídku. Nějakou dobu potrvá než dostaneš svůj rank (1-2 dny možná- záleží na Garciovi) a plnohodnotné členství.
jo díky, hraju to ale jenom tak okrajově, takže pokud začnou nějaké cehovní akce(pokud tam něco takového je) nevím nakolik budu užitečný :) A jakej to má vlastně dopad na hru že jsme v cechu ?
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Mecker píše:A co to bylo ta dýku? Nějaká ta se zeleným jménem?
Do té aukční síně se nedá asi nic přidat že? Nabízené předměty tam dává asi hra.
Neee, dýka 5-6...

no, pokud dá, tak já nevím jak:( řekl ybch,že nedá...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

SneZhulak píše:jo díky, hraju to ale jenom tak okrajově, takže pokud začnou nějaké cehovní akce(pokud tam něco takového je) nevím nakolik budu užitečný :) A jakej to má vlastně dopad na hru že jsme v cechu ?
Cechovní akce = nejčastěji války proti jiným cechům. Vřele doporučuji. Takové vítězství nad Temnou Legií člověka hřeje u srdce pěkně dlouho. :-)

Dopad v zásadě ten, že nehraješ sám a můžeš koordinovat své akce s ostatními členy - napadání jiných, pomsta spolubojovníků, vlastní fórum, etc. Zkrátka to hře dává trochu větší náboj, než když hraješ sám a nestaráš se o okolí.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tak byl instalován "vyrovnavací" upgrade...

Vallun 16,60 270,55
Spety 40,75 295,76

stejně silní hráči, přesto dvojručák brutálně vítězí:/
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Už? To je skvělé, jsem zvědav na nové obchody. :-D

No uvidíme jestli budeme na někoho útočit, stále nás není dost, možná na nějaký stejně silný cech, ale to záleží na vůdci.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Rád bych všechny (tři? :-) ) zdejší hráče KF varoval před následujícím. Dnes nám do cechu přišla zpráva od hráče z jiného společenství, který nám nabízel alianci a také zvláštní způsob jak si drobným fíglem dopomoci k 3000 drahokamům. Jelikož jsme u Templářů soudní lidé, nevěřili jsme tomu a dále to nerozšiřovali mezi ostatní členy cechu, neb by mohl na to někdo skočit.

Nabídka slibovala, že když si na chvilku změníte e-mail uvedný na účtu na formát uvedený v oné nabídce, přijde vám do půl hodiny 3000 gp a 3000 drahokamů. Prý je to zaručené a ví to i admini (fakt amatérismus :lol: - pozn. Geralt). Jeden z technicky nadanějších členů cechu to záhy diagnostikoval. Trik je v tom, že jde o hi-jacker. Změněním e-mailu ve svém profilu odešlete své údaje a heslo cizím osobám, které toho pochopitelně mohou zneužít.
Ani by mě nenapadlo, že byste to chtěli někdy zkusit, neb je jasné že je to až moc sexy (a ilegalní !) na to, aby to fungovalo. Jen abyste věděli, jaká nebezpečí se v KF ukrývají. ;-)

EDIT: hm, tak ustupuji z vratkých pozic obhájce updatu - zatím nic moc. Souboje jsou ještě těžší pro jednoručního hráče a je zhola fuk, zda-li hraje želvu nebo "moji" tvz. "dvoutřetinovku" (tj. 66% skillu ve zbrani) - zkrátil se počet kol, resp. je změněn vzorec pro jejich výpočet. Dříve platilo:
n/2 = počet kol, když n je sudé
n+1/2 = počet kol, když n je liché
Teď se snížil počet kol, je tedy třeba cpát více bodů do Vytrvalosti. Hodně jsem vsázel na to, že své soupeře prostě uštvu a v posledních 3-4 kolech, co mám navíc skóre, otočím a nutno podotknout, že to většinou fungovalo. Jenže teď mi náskok, dříve komforntní, stačí tak na 2 kola, což nic není. Zase to nahrává obouručkám, které za těch svých šest kol soupeře rozsekají natolik, že on to za 8 nedožene. Oni ušetří peníze za dovednost Vytrvalost a jednoručky je prohospodařily... :-?
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“