RPG on-line

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Díky za varování, snad to knám ani nedorazilo.

Jinak ten updeat mi také připadá že je lepší pro obouručáky a já téže sázel na vytrvalost, naštěstí i bojové umění. Ale dnes na mě naběhl nějakej 13. level (já jsem 8.) a dával 35-40 damage nějakým nabuchaným obouručákem. Kdyby nezvedly životy, tak jsem "několik stovek v mínusu".
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

:shock: :-x :evil: ÁÁÁÁ ti parchanti! Teprve teď jsem si toho všiml, oni u velkého pěšáckého štítu snížili obranu na 1-2 (předtím 2-3), jsou blbí či co? Obouručáky mě totálně zmasijou dokonce i na 5. levelu. Se zbláznili ne? Sice mi přidali 0.5 max. obranu k brnění, ale to je stejně naprd. Jsem naštvaný, upgread u mě totálně propadl. :snooty:
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Jako já mám zapalcené prémium a o víkendu jsem se tomu fakt věnoval tak, abych vydělal zlato a nakoupil staty - jenže je to na prd, neb akorát posílili dvojručky - navíc fakt nevím, kde berou právo brojit proti taktice želva - je to stejně regulérní a obecně dostupná taktika jako cokoliv jiného - osobně zvažuji, že přejdu na dvojručáky...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

jsem zatím na třetím levelu...pbraně 4 body v jednoručkách 5 pět, asi teda bude lepší jak to tu čtu fakt přejít na obouručky dokud sem bodů moc nepromrhal. Nadruhou stranu teď sem porazil obouručku o level víš,(pravda že mi prošel 2x kritickej úder :-D ) takže to třeba není tak stracený.
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Jasně, random hraje stále svojí roli, ale....

No, já zkusím v průběhu dneška přejít z 1r+štít na 2r a dám vědět, jak to jde:) Přeci jen sjem z vás nejdál a nejsnáze experiment ustojím:)

jinak v gladiatu už jdou azse nakupovat vyšší lvl věci normálně, asi byla chyba v grafice...

EDIT: tak ona změna každého jednoho bodu dovednosti stojí 500 zlatých:( To si to budu muset ještě hodně rozmyslet:/

EDIT2: Warning! Když budete jakkoliv hýbat s body tak vám spadnou všechny! věci z výzbroje, a to i ty, kterých se to vůbec nedotkne! Warning!

EDIT3: Kuwa, já už musím být fakt hodně sprostý:( Ten ""vyvažovací update"" je totálně na nic. Nenavrhovala ho ČSSD? Je stejně účinný jako některé jiné reformy:( Nejenomže do slabšího člověka výzbrojí a stejně silného staty neprojdu, ale prohraju s člověkem, který jede ještě větší želvu než já:( Je to na píp.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Vallun píše: EDIT: tak ona změna každého jednoho bodu dovednosti stojí 500 zlatých:( To si to budu muset ještě hodně rozmyslet:/

EDIT2: Warning! Když budete jakkoliv hýbat s body tak vám spadnou všechny! věci z výzbroje, a to i ty, kterých se to vůbec nedotkne! Warning!

EDIT3: Kuwa, já už musím být fakt hodně sprostý:( Ten ""vyvažovací update"" je totálně na nic. Nenavrhovala ho ČSSD? Je stejně účinný jako některé jiné reformy:( Nejenomže do slabšího člověka výzbrojí a stejně silného staty neprojdu, ale prohraju s člověkem, který jede ještě větší želvu než já:( Je to na píp.
Jo no je to dost nákladné. Já jsem si prvně myslel, že se vše vynuluje za 500 GP. Naštěstí jsem kdysi dávno nuloval jen 3 body.

Tohle znám, už jsem několikrát prohrál souboj s jasným vítěztvím a pak sem nechápal. :shock:

Ani já nejsem s ugreadem nijak spokojen. :-x

SneZhulak gratuluju za level
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Já měnit zbraň nemohu - nacpal jsem 15 dovednostních bodů. 500 zl. se platí za změnu prvních tří, pak se cena zvyšuje - právě aby si člověk dobře rozmyslel co chce hrát....jenže když to někdo nevyváženě změní. :roll:
Ačkoliv jsem dříve frflal na želvy, furt mi to je sympatičtější než současný stav. Změny imho nahrávají pouze obouručním hráčům.

1. Zvýšen bonus za sílu. To je primární dovednost každé obouručky,jelikož nemusí cpát body do obratnosti a vytrvalosti, dvou dalších žroutů bodů. Jednoručka se musí "dělit" i o tyto vlastnosti. Rozdíl ve způsobovaném DMG tak narůstá.

2. Snížen počet kol - viz můj minulý příspěvek. Obouručka stihne rozsekat vše, jednoruční hráč to nedožene. A utratil "zbytečně" peníze...

3. Zvýšen bonus zbroje. Pro obouruční meče těch 0.5 bodu obrany nic neznamená, ale pro jednoruční zbraň již ano - v souboji dává menší DMG.

4. Drastické omezení štítů. Ano, původní bonusy byly možná vysoké, ale tyhle jsou úplně směšné. Těch pár bodíků sotva obouručku zastaví.

5. Zatím jsem si nevšiml, že by se konalo avizované zvýšení DMG jednoručních zbraní, aby se přiblížily obouručním
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Také jsem nezaznamenal vylepšení zranění u jednoručních zbraní (možná od dovednosti 30 a víc ;-) :lol: ). A jeden stupeň stojí 500 GP, takže bys musel našetřit 7500 GP, což je pro naše levely téměř nemožné. :-x Je to prostě na*ovno.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

A nefunguje ani to pravidlo u kritikcých úderů - šel jsem do člověka, co měl oba staty o cca 10 nižší než já (mám 40/36) a přesto on zaznamenal 4 kritické úděry já ani jeden (celkově mi jich prošlo snad 5 a proti mne takovejch 45...

ten update je totálně na nic - a jinak, on štít dobře používanej dělá skoro víc, než zbroj:/

ono kdybych enzaplatil dost peněz za diamanty, tak ybch možná KF na protest opustil...

EDIT: tak už mám u jednoručky 19 bodů a vidím sice na hezké emče, ale stejně jsou ještě pořád docela vysoko:((21, resp. 23 bodů:() brnění a štíty díky zdvojení věcí nabízejí skoro za každé tři body nějakou tu muziku...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Ty štíty ale úpně zkazili, těšil jsem se na ten kulatej s erbem a ten je jen o 0.5 bodů lepší jak velký pěšák, ale zas trocha přidali u brnění, ale to je stejně na nic. Jinak ty jednoruční zbraně co vidím já (18) nejsou nijak silné a ty co by za něco stály stojí pěknou hromadu drahokamů.

Vallun nezaložíme společenství v Gladiatus?
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Já sice v nějaké gildě jsem v Gladiatu, ale jsem pro:) a doufám, že se brzy přidají i další:)

Byla založena gilda Sigilum - Sgl, všici občané sigilští a jimi doporučení reci gladiátorští jsou vítáni:D
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Je možné abych mohl v KF dostat kritical od postavy co má bojové umění o 7 nižší a vyktyrí úderu taky?

Jo a v Gladiatovi se mi stala dosti nepříjemná věc. Šel jsem plnit úkol a našel jsem požadované boty, jenže byly naprosto nadupané- obrana 108, +2 odolnost, -2% obratnsot. Takže sem si je samozřejmě nechal a úkol jsem odmítl a asi za 5 minut jsem je neměl již na nohou, což mě pořádně naštvalo. :-x Kam se poděli, těžko říci.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Mecker píše:Je možné abych mohl v KF dostat kritical od postavy co má bojové umění o 7 nižší a vyktyrí úderu taky?
Možné to samozřejmě je. 7 není nijak drastický rozdíl. Divil bych se tomu tak u 10-15, ale jinak je to pořád věcí náhody.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

no mne se to stalo při poměru u mne 41/42 (útok/obrana) a u něj (24/22) jemu prošly tři kriticaly a mne ani jeden...

upřímně mne Kf docela dost se...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Vallun píše:no mne se to stalo při poměru u mne 41/42 (útok/obrana) a u něj (24/22) jemu prošly tři kriticaly a mne ani jeden...

upřímně mne Kf docela dost se...
Hmm, tak to je dost hustý. Nepsali náhodou, že při větším počtu dovednosti má menší šanci a ty větší a při velkém rozdílu nulovou a ty vysokou. Snad výjde nějaký opravný patch.
Jo a za pár dní by ti už mohlo dojít 50 diamantů. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“