Sigilská výprava do výšin nebeských

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Sigilská výprava do výšin nebeských

Příspěvek od MCZ »

Takže, o prazdninách se hodlám podniknout pěší výpravu na jeden z beskydských kopečků (vybírám mezi Lysou horou a Radhoštěm), a najde-li se mezi vámi dobrovolník, který je ochoten toto strastiplné utrpení absolvovat se mnou, může jít.

Základní podmínky pro konání jsou tyto: účastním se já a javor a samozřejmě musí být příznivé počasí (osobně bych preferoval mírně zataženo, cca 20 stupňu, ale jedná se pouze o mé zbožné přání).

Co se týče termínu, rozhoduji výhradně já ( :-D ), byť samozřejmě je možné se domluvit. Cesta se uskuteční někdy během července či srpna.

O účasti již uvažoval Arian, a pokud se připojí i někdo další, nebudu nic namítat ;-).
Naposledy upravil(a) MCZ dne 15.8.2007 1:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Se mnou skoro určitě počítejte ;-) Mám sice na prázdniny naplánovaných několik akcí ale termíny ještě nejsou nijak závazné. Vidím to tak na 80 procent. V současné chvíli nic co by mi bránilo
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Jestli mi bude vyhovovat datum, rád se přidám, pokud nemáte nic proti.

Na Lysé hoře jsem ještě nebyl; na Radhošti dvakrát, ale je to tam pěkné a klidně si to zopakuju.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tafif, osobně proti tvé účasti nic nenamítám ;-).

Já budu mít právě prázdniny také poměrně nabité (hlavně tedy brigáda, kterou tedy naštěstí nemám celý měsíc v kuse). Nicméně minimálně na čtyři dny (odhadem středa/čtrtek - neděle) budu pobývat na Vsetíně, z tama už je to jen kousek.

Jinak i když tedy mám - co se týče termínu - právo veta, klidně pište, kdy budete a nebudete moci jet, ať to můžu začít trochu plánovat (první termín, resp. náčrt prvního termínu je třetí týden v červenci).

A preferujete víkend (pro někoho více volna) nebo pracovní týden (lepší doprava, možná méně lidí okolo)? Já osobně bych byl spíše pro týden, řekněme ten čtvrtek, ale sobota/neděle mi taktéž nevadí.
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

MCZ: To jsem rád.

Datam je mi vcelku ukradené, pracovní dny brigády si domlouvám individuálně vždycky týden dopředu, takže nemám problém se uvolnit prakticky kdykoliv. Jinak bych taky preferoval spíš všední dny, než víkendy.

Z Lysé hory je prý krásný výhled, říkali v TV. Pokud to tam někdo znáte, radši bych vyzkoušel ji, než Radhošť.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Já bych se klidně přidal, už zmatené pobíhání po lese na Pissu byla docela sranda :-)
Ale samozřejmě záleží na čase...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ok, ještě vezměte kameru a až pak najdou vaše těla, můžeme se podívat na Project Sigil Witch :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Takže, výletníci, nadějným termínem se stává tento pátek 20. 7.

Počasí vypadá poměrně přijatelně (žádné extrémní vedro, třeba i sprchne déšť); záleží, jak věřite meteorologům; aletrnativní termín je hnedo den později, ted v Sobotu.

Jde se na Radhošť - je fakt, že na Lysé jsem byl kdysi strašně dávno, ale pamatuju si jen ty hnusné úseky (příliš strmé stoupání). Radhošť mi přišel jako vycházka, takže je rozhodnuto (nějakých challenge výšlapů mám letos - a asi i na pár let dopředu - plné zuby.

Rozvrh bych viděl asi takto: od 8.00 sraz v Rožnově p. R. (ještě se podívám po nějaké hospůdce). 9.00 pak vyrážíme, návrat, těžko říct, někdy v pozdní hodiny odpolední, tipoval bych a dál nějaký večerní program v některé r restaurací/hospod (= Sigil sraz + večeře).

Zítra termín definitvně potvrdím či vyvrátím, v každém příapdě už pište, kdo chce přijet a v případě kladné odpovědi mi pro snadnější organizaci pošlete na pm vaše mob. číslo (pakliže se jede, budu od čtvrtku off-line).
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Se mnou se tedy asi nedá počítat. Mohl bych dorazit nejdříve v 9:50. A odjet v 19:19.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tafif píše:Se mnou se tedy asi nedá počítat. Mohl bych dorazit nejdříve v 9:50. A odjet v 19:19.
Propaní, taková pitomost :-D. Tohle je jen detail; plány jsou od toho, aby se nečekaně měnily dle potřeby ;-).
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

No, tak jestli to dokážeš všechno narvat do těch devíti hodin, které budu mít, můžeš se mnou počítat.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Počíítal bych, že zpátky v Rožnově v těch 19 h už budeme; a teď budu hnusný - přijdeš však o večeři ;-).
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

To nevadí, Tafif si zakládá na štíhlé drobné postavě. Lépe se mu prolézají tunely v Olomoucké pevnosti. :-D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Senior: Huš! Bys nevěřil, jak jsou některé minové tunely velké...

MCZ: To je ovšem velmi nemilé. Budu si muset vzít velkou svačinu. Jestliže je to tedy od desíti do sedmi reálné, dá se se mnou počítat.

Jinak jsem si říkal, že bych vám mohl dovést hrnky, jestli je ještě nemáte, ale když je to tak narychlo, asi se tady se Seniorem nestíhnem sejít. Smůla.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tento víkend kupodivu můžu, takže pokud nejsou námitky tak bych mohl přijet taky v 9:50. (vstát z postele dřív než v 10 bude vražedné, ale co už :-D).
A imho Tafif i tu večeři stihne, Radhošť je z Rožnova kousek a pokud se nahoře příliš nezdržíme uctíváním boha Radegasta (v tekuté podobě :-)) tak se vrátíme docela brzo.
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání“