Arcanum: Of Steamworks & Magick Obscura

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

Tak at delam co delam tak zrejme te stroj musim opravit sam.
Takže mám co? Smůlu.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Nepůjde to.... ale pokud máš z Dolu kde straší to prastaré kolečko na kterém je napsáno"...groth" tak i to stačí přinést konstáblovi a vše se vyřeší.
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

Nevim proc asi neni ta sprvna konstalace hvezd, ale prestalo mne to bavit. Jsem nekde ani ne v polovine na LVL 24. TEd jsem v dolech a je to jen rubacka ala diablo. Mozna mu dam jeste sanci zitra ale spis uz ne.

Par dotazu:

1. Ohledne spraveni stroje ten mamlas mi rekl ze ho mam spravit a ze tu soucastku sezenu v krame. Ale kdyz se k nemu vratim tak neni moznost se zminit v rozhovoru o predani ci o oprave.

2. Da se urychlit cestovani po mape? Tahne se to jak smrad.

3. Musim sebou tahat lidi v grupe? Od zacatku hry mam pocit ze mi tam nejak prekazej a nejradeji bych si to cele odchodil sam.


Perlicka:

Jeden problem zpetne uz jsem to vyresil loadem. Starosta v Black rootu mi ma dat dane ale chce dyku. Dyku mu donesu on slibi Derndalu vernost a da mi zlaty cihly. Jenze ja je v inv. nemam on je nema a v truhle nejsou. Tak pokecam znova v nabidce nic jen ze chci bejt ucednik vpresvedcovani. ON na to ze uz jsem. No a obevi si mi moznost mu rict Jestli si to s danemi nerozmyslel. A on na to HAHAHA. Nerozmyslel.
Zrejmne chyba pokud mam plnej inventar a cihly se mi tam nevejdou tak na zemi nelezi.
Takže mám co? Smůlu.
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

Tak jsem ve znudenosti nainstaloval BG1,BG2, IWD1, IWD2, PST. A ted premejslim co rozehraju od zacatku. A zrejmne se pustim od zacatku do Arcanum vemu to cestou 100% technologie.
Takže mám co? Smůlu.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

AD1) Nevím, součástka se předá konstáblu Owensovi a je vše vyřešené...
AD2) Můžeš použít vlak nebo loď.... a když najdeš jednu hůlku, pak se můžeš teleportovat kdykoli, kamkoli atd...
AD3) Nemusíš, je to jen na tobě. Já mám osobně tři důvody, proč je brát sebou.... 1. umí nosit věci.... 2. někteří umí vytvářet věci.... 3... někteří mají zajímavý příběh, který se postupně odkývá :-D

A doporučuju přibrat psisko v Ashbury.... nejsilnější bojovník, které ho jsem potkal... ten nezavazí a když příjde na boj, tak jsem nikoho lepšího neviděl....
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Tak som včera dohral Arcanum. Hra je to pekná. Najviac sa mi páči stvárnenie sveta, to prepojenie techniky a mágie. Trochu mi vadí nevyváženosť, kde asi najsilnejšia postava je tupá mlátička nablízko.

Sklamal ma aj finálny súboj. Bol podľa mňa až príliš ľahký.
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

no tak jsem se k arcanum prece jen vratil.

Mam problem prijel jsem do Ahbury a ten pes tam lezel tuhej na zemi tak jsem dal resurekci a od te doby na mne sem a tam utoci straze.

Problem dalsi nejak si se mnou nechce povidat ten vezen.
Takže mám co? Smůlu.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Psa som síce nemal, ale tiež sa mi stalo, že na mňa v Ashbury zaútočil jeden civilista a jeden strážca. Keď som ich zabil, tak sa akoby nič nestalo, tak neviem prečo sa to stalo. Povesť som mal na 100.

Vezňa neviem ktorého teraz myslíš.
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

Skoda ze XP nabihaji tak rychle alespon by hra dele vydrzela.
Naposledy upravil(a) Sir Petr dne 23.3.2006 12:33, celkem upraveno 1 x.
Takže mám co? Smůlu.
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

V ashbury je vezen a tusim ze je to mne muze naucit mistrovstvi v necem ale v cem to si nepamatuju.
Naposledy upravil(a) Sir Petr dne 23.3.2006 15:12, celkem upraveno 1 x.
Takže mám co? Smůlu.
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

Haha ted jsem se pobavil. Nevim jak je to mozne ale podelal se mi save nejde naloadovat. Zabava pokracuje, nejde naloadovat vubec zadnej. Sakra. Tim jsem asi skoncil.
Takže mám co? Smůlu.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Sir Petr:Tak to je dobrý, tak ses na to těšil a nakonec je to blbost která nejde loadovat.Ale mě se ta hra docela líbí, grafika sice není nic moc, ale ten svět je originální a není to takový typický fantasy.
Jo a co takhle nepsat tři příspěvky za sebou a radši používat tlačítko upravit??
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

Nezanevrel jsem nad ni ale musim si dat pauzu. Pockam jeste tak 10-15 minut. Nez se do toho dam.

K tem prispevkum ja jsem chtel dat upravit ale kliknul jsem omylem na citovat takze 2 ze 3 prispevku je upravene citovani mne sama. :lol:
Takže mám co? Smůlu.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Sir Petr píše:V ashbury je vezen a tusim ze je to mne muze naucit mistrovstvi v necem ale v cem to si nepamatuju.
Jediný mistr v ashbury, je mistr pistolník, který se dal na náboženství a za trest si uřízl ukazováčky.... ale teď už je to vlastně jedno, ne? :-)
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

jojo ted uz je to jedno. ALe jdu do toho znova. Se nedam jen tak.
Takže mám co? Smůlu.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“