Sigil Team

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Poškozuje Sigil Team uživatele?

Ano
8
17%
Ne
25
54%
Výjimečně
12
26%
Často
1
2%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Sigil Team

Příspěvek od Jab »

Hlasování je jasné. Hlasování doplňte příspěvkem, čím konkrétně Sigil Team poškodil (urazil, ponížil...) vás či kohokoliv jiného. Samozřejmě pokud si myslíte, že taková urážka byla nepatřičná.
Naposledy upravil(a) Jab dne 25.8.2007 12:03, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Co takle možnost "měl by se trošku mírnit". Nikdo nemluvil otom že by sigil někoho "poškozoval"
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

SneZhulak píše:Co takle možnost "měl by se trošku mírnit". Nikdo nemluvil otom že by sigil někoho "poškozoval"
Přidány další dvě možnosti. Vejdeš se do nich?
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

člověče nevejdu, ne že bych nechtěl, todle je jenom přidaná kvantita. NEmyslím že by sigil team uživatele POŠKOZOVAL, myslím jen že by se měl trochu krotit...ale budiž dám ano, snad každý pochopí...
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

SneZhulak píše:člověče nevejdu, ne že bych nechtěl, todle je jenom přidaná kvantita. NEmyslím že by sigil team uživatele POŠKOZOVAL, myslím jen že by se měl trochu krotit...ale budiž dám ano, snad každý pochopí...
Ještě prosím napiš, kdy bylo komu ublíženo. Prostě na základě čeho jsi hlasoval tak, jak jsi hlasoval.
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

vpodstatě z důvodů které byli popsány v topicích sadismus a hanobení a empatie na internetu. Ktomu potřetí opakuju že nemyslím že by někumu bylo ublíženo a ptám se: o co ti jde?
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Dal jsem možnost "výjimečně" hlavně z toho důvodu, že to hlasování je napsáno imho alibisticky

Kdyby hlasování znělo "Jsou věci, které se vám na ST nelíbí) nebo "Myslíte si, že někteří členové ST občas nejednají tak, jak se sluší a patří"

Abych pravdu řekl, v ST jsou 1-2, u kterých bych dal při tvé otázce okamžitě ANO, jedna u které bych dal OBČAS a 1-2 u kterých byl dal VÝJIMEČNĚ. Nemyslím si, že by ST jako celek někoho poškozoval
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Poškozuje zní trochu přehnaně. Nemyslím, že by snad někoho přímo poškodili. Někdy zapláču nad smazanými příspěvky, ale to se stává jen zřídka, ale i to málo mě naučilo radovat se, když se tomu tak v případě off topicu nestane a je příspěvek přesunut do patřičné diskuze, po případě rovnou na to téma je speciálně založena diskuze. Přiznávám, že se ve mě obvykle mísí vlny dojetí a studu. Dojetí, že jsem nebyla smazána a studu, že jsem přidělala práci díky svému off topicu.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Arian píše:Dal jsem možnost "výjimečně" hlavně z toho důvodu, že to hlasování je napsáno imho alibisticky
Máš možnost napsat v příspěvku, kdo konkrétně ti vadí. Čemuž ses alibisticky vyhnul. :-)
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Jednou za čas se mi přihodí, že mi nad zdejším uklízením zůstane rozum tak trochu stát... Takže jsem zahlasovala pro "výjimečně". Ale že bych plánovala revoluci, to v žádným případě...;-)
Ostatně, problém bude spíš u mě - *jakýkoli* uklízení je mi proti srsti, já mám radši bordel... Takže jako bych vlastně hlasovala "ne".
Vůbec si mě nevšímejte.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

ANO! 8-)

Vubec se mi neliby ta vase hra na hrdiny.. Vidim to tak ze mate svuj thread kam muze jen sigil team a tam se na nas hnusne domlouvate, odsuzujete a pripadate si u toho jako vladci sveta! Jak mali proste! Rikam to furt 8-)
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

No jasně!

Po tom, co Jab označil mého avatara za kašpárka, jsem neměl chuť do života, na ISSu jsem si při fotbálku nemohl nevšimnout, že do mě Vlasák ty míče kopal naschvál, Ajantis proti mně poštval Vampirii a ta mi od té doby šlape po nohách a psychopat yenn mi vyhrožoval, že "si mě najde a vypitvá".
Ještě do ST přiberte toho jedovatého kruťáka Sarumana a spáchám sebevraždu spolknutím dvoulitrové lahve Kofoly!


... Co takhle se vysmát Arianovi a poslat ho do prdele? :idea: IMO lepší idea, než tyhle debaty a hlasování... :lol: ;-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Ano jistě, tohle je přece nejinteligentnější řešení...perlíš Adieu :roll:

btw bych ti teď mohl napsat to samé, co jsem napsal Jabovi, ten mi ale aspoň obsáhle vysvětlil, proč mě do toho háje posílá
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Arian píše:Ano jistě, tohle je přece nejinteligentnější řešení
Obávám se že je. :-P

Hmm, víc už do tohoto threadu psát nebudu, akorát bych tím tu směšnou pakárnu podporoval. :roll:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

No když si vzpomenu na to jak se moje téma v PT (které na poměry PT běží pořád dobře) hodinu po založení objevilo na hadrníku, nebo jak mi ST zasahoval do ČR a Č.& S., překopali anketu tak že sem se stejně nic nedověděl a pohřbili moje téma...
...Tak si musím taky vzpomenout, jak opravují moje pravopisné chyby (děkuju), jak doplnili anketu když jsem zapomněl dodat negativní odpoveď(díky), jak jsem od nich dostal triko (děkuju) atd.. ale hlavně že provozují tohle forum a web(DÍKY MOC!), myslím že kdokoliv z nás si nemá co stěžovat, leda by chtěl založit svůj vlastní

a jen tak mimochodem co by jste dělali kdyby anketa skončila s jasným výsledkem: Ano, st mě poškozuje?
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“