Sigil Team

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Poškozuje Sigil Team uživatele?

Ano
8
17%
Ne
25
54%
Výjimečně
12
26%
Často
1
2%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

PM za každý smazaný příspěvěk? No to by bylo maso. Nápad je to švihlý. Navíc takto postižený má možnost zpytovat svědomí a rozvíjet své duševní schopnosti při odhalování důvodu. Duševně tak může vyrůst. :twisted:

Navíc občas jsou smazány takové podivuhodnosti, že je na to PM ztráta času.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Jde o to, co by bylo cílem tohoto opatření. Například pokud by šlo o to zmírnit množství mazaných příspěvků, pak zavedení povinných PM by bylo velmi účinné opatření. 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Na Sigilu se začali všichni lidé nudit a vymýšli totální krávoviny z nudy.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Nejzrezavělejší a nejshnilejší plechy na vrchu hromady dozajista symbolisují Sigil Team :lol:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Alnag: Zmírnit? Přečti si znovu (nejen) můj podpiSS... ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Můj vztah k sigilu je nadále veskrze pozitivní. :twisted:

Lerek - co to blábolíš? Jaký vrchol hromady? Ten na tom obrázku není. Yachiko ho tam nedal schválně, protože by na tom vršku bylo vidět několik Ferrari a jedno Lamborghini - což přestě vystihuje ST.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Alnag píše:Jde o to, co by bylo cílem tohoto opatření. Například pokud by šlo o to zmírnit množství mazaných příspěvků, pak zavedení povinných PM by bylo velmi účinné opatření. 8-)
Při současné vlně, eh, nových velmi aktivních uživatelů, by to bylo poněkud kontraproduktivní...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Jab píše:
Alnag píše:Jde o to, co by bylo cílem tohoto opatření. Například pokud by šlo o to zmírnit množství mazaných příspěvků, pak zavedení povinných PM by bylo velmi účinné opatření. 8-)
Při současné vlně, eh, nových velmi aktivních uživatelů, by to bylo poněkud kontraproduktivní...
No, obvykle ano, ale pokud může kdosi smazat post o délce textu 7 normostran jen proto, že se mu zdá odsazení odstavců moc velké, tak to je nejen na PM...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vallun: Něco takového se tu stalo? :shock:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Neferit Sr.: Vy jste ale hnusný kolaborant :lol:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

sevencreature píše:Vallun: Něco takového se tu stalo? :shock:
jojo...když jsem tu začínal, tak jsem psal k ěnjaké diskusi obsáhlejší rozbor, protože se to dotýkalo právní věci a někoho to zajímalo podrobněji, ale protože jsem nebyl zvyklý na zdejší dobré mravy, co se týče formátování. Tak to Sadako/Vampiria smazala a když jsem si stěžoval, tak se mi vysmála s tímhle zdůvodněním.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

Vallun: až takhle zle jsem na tom nebyl..., ale díky
Měl jsem právě toto na mysli... když si uvědomíš kolik sh*tu tady zůstane a na druhou stranu se něco smázne jen tak "z rozmaru" - to ani jinak nejde vysvětlit
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Nevím. mě se taky občas něco ztratí a když to promyslím tak většinou ani není důvod se cítit dotčený. Navíc když už blbnu hodně, tak mi zpravidla Sadako slušně sdělí že spamuju jak zasílatelská firma.

Jen asi dvakrát mě ztracený příspěvek mrzel. Od té doby si příspěvky na kterých mi záleží píšu mimo a do sigilu je kopíruji. Pak může ST mazat o dušu, mě je to fík.

Takže tak. Jestliže jsem sem vstoupil, věděl jsem že zde je nějaká kontrola. To jsem se zavázal respektovat. Takže pokud to tak je, musím počítat s tím, že pakliže jediný objektivní je bůh, může člen ST mít subjektivní názor jiný než já. Nezblázním se. A šmidra.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Mno, já se snažím mazat pouze příspěvky, které jsou zcela mimo mísu (threadu, něco ve stylu děda Simpson :-) ), vulgární, porušující pravidla nebo úplně zbytečné v rámci threadu. Ale mažu jen velmi, velmi zřídka...

Osobně mi vyhovoval starý způsob Hadrníka jakožto smetiště Sigilu, kam se odpad přesouval a neurčitou dobu tam zůstával.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

7c: takhle přeci Hadrník funguje pořád, ne? Jen nevidím důvod kamkoli zálohovat některé osamnělé výkřiky, co se tu a tam objeví.

BTW pamatujete si, jak tuším Yachiko kdysi navrhoval smazat celou BG sekci a začít znovu? :-D Nakonec to skončilo jen nějakým radikálnějším promazáním. Ne že bych tím ovšem na cokoli naráražel; odmyslím-li si pár dlouhodobě zavedených témat či sem tam nějaký flame (nechci to zařeknout, ale snad už se ta hlavní bouře přehnala), má myslím Čelenka jakožto hospodská sekce relativně slušnou úroveň ;-).
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“