Séria FIFA

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

LordArian : Hm :think: teraz si ma normálne navnadil si to nainštalovať. Nečakal som, že sa dá v 06-ke normálne zarábať na zápasoch. Čo všetko sa dá ešte v kariére meniť ? Trebárs zväčšovať kapacitu štadióna a tak ?
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Stadiony se vylepšují a to dokonce graficky. Např. když máš 1 bod u stadionu, hraješ na obyčejném plácků např jako v Jablonci. Se sedmi hvězdičkami (které mám já) už hraješ na cca 30 000 kotli. Dále můžeš vylepšovat např. trenéry brankářů, obránců, záložníků, útočníku, trenéra kondičky, skauta...atd Musíš udržovat spokojené hráče, fanoušky, vedení, dávat pozor na rozpočet, vybrat sponzora...atd Jsou tam jen zákl. věci, žádný football manager,ale je to rozhodne spestření
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

LordArian : Čo som skúšal nejaký novší f. manažér tak bol "trochu" viac prepracovaný než by som si želal a bol schopný sa naučiť, takže fife dám možno skoro šancu ;-)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

To rozhodně udělej...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Vic jak par zapasu sem odehral jen v FIFA 98, jiny me nechytli a ani ta 98 nebyla zadna slava :). Na PC me fotbal zkratka nebavi :)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Zajímavé - Fifa 2007 v české lokalizaci s Bosákem a Svědceným. Mrkněte na video, co na to říkáte?

http://www.hrej.cz/clanky/preview/fifa-07/

Je to zatím jen beta verze, není to sice úplně ono, ale ty jejich hlášky jsou fakt vynikající
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tak teď jsem na Level DVD zahlédl a zaslechl ty ukázky z českého komentáře k FIFA 07. Je přímo úděsný, čiší z něj ta umělost a nepřirozenost. Chvílemi jsem si dokonce myslel, že jde o parodii, pak už jsem se jen styděl za všechny zúčastněné. Bosák je na tom špatně, ale Svěcený ještě mnohem hůř - jeho rozfázovaně a naprosto nekompaktně roboticky znějící "Podívej se na ten zákrok brankáře. To není náhoda, on to pečlivě trěnuje..." mě dostalo a v tu chvíli jsem to vypnul. Pokud bych náhodou hrál FIFA 07, tak jedině v anglickém originále - jednak je ten komentář udělán profesionálněji a druhak není-li v rodném jazyce, snáze jej v hlavě odbourám.
NHL na tom nejspíš nebude lépe...
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ajantis: mám pocit, že série FIFA aj NHL idú od istého momentu do hája... stále sa pokúšajú niečím inovovať, ale nakoniec to vždy dopadne katastrofou.... viz. NHL 2006 a exhibiční brankári a defenzíva :roll: .... inak obdobnú kvalitu českého komentára som očakával... jednak je to takmerodný jazyk a všetky chyby spoznám. po druhé to je len prvý ročník tejto inovácie a po tretie je to robené "len pre nejakých Čechov a prípadne Slovákov" ;-)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Cesky komentar mela i napr. NHL 2000.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

necro: wtf? mal som ju doma a nevdel som o tom? :-?
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

necrotising_ píše:Cesky komentar mela i napr. NHL 2000.
AFAIK iba uvod zapasu a preklad.. nie?
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Hm, no jo, asi mate pravdu :). Ja to nehral.
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Začínal jsem s 2000 a taky končil.Byl sem v ní mistr, i na world class sem je dával.....ale pořád nevím jak tým může přijít k penězím, nakoupil sem si nějaký hráče a s tim týmem třeba vyhrál ligu a peníze nikde :-(
Sérii po 2000 sem taky vyzkoušel, ale už mě tolik nebavila, spíš vůbec.....mám to jako s Tony Hawk's pro skater 2, taky byla pro mě nejlepší a po trojce sem další série radši ani nehrál :cry:
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“