Fallout 3

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

xRage píše: aj ked tie adult-only sceny by mohli byt, ale o tom si vsak mozem len nechat snivat... pretoze BS oficalne vyhlasila ze to bude mat uz neviem aky rating, ale ze 18+ to nebude a asi ani 16+ :roll:
Třeba k tomu Bethesda vydá editor jako k TES hrám, :arrow: dobrá příležitost pro moddery :mrgreen:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Teaser nevypadá špatně, leč výsledek je ještě daleko a je značně nejistý. Pokud to vyjde, doufám, že z toho Bethesda neudělá nějaký další Oblivion.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
beo
Sigilan
Příspěvky: 31
Registrován: 6.6.2007 17:04

Příspěvek od beo »

Fallout je nezabudnutelna hra.

Trojku robia ludia, ktory mi osobne nesedia a pochybujem ze dokazu vytvorit to co BIS. Teaser tiez nie je nieco extra.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

budem mozno kopirovat komenty z ineho fora, ale su to aj moje nazory...

cize imho: oblivion with gunz to bude, aj ked sa poserieme ako chceme(sry za vyraz), nic ine totizto BS nespravi, pretoze cely herny priemysel upada a skratka ani dana firma uz nieje to co pred tym IPLY=BY gamers, FOR gamers ;-)

teaser ma v niektorych miestach nadhernu grafiku(uplny zaciatok - rozsvecovanie autoradia a uplnyh koniec - energozbroj + mesto), atmosfera je niekde ku koncu totalne nabita, avsak cele to rusi ten stred, ktoremu chyba grafika(ktora vyzera ako z HL1), atmosfera, ale zasa je tam plagat pipboya a nuka cola :twisted:

a editor bude... ten uz byva ku skoro kazdej hre :-D a aj ku falloutu bude(niezeby som to mal nejak potvrdene, ale je to moje zbozne prianie), cize nemam strachy... uz len sa dockat fallloutu 2008 na fall 3... vlastne falloutu 3 na fall 2008 ;-) a v zdravi prezit dovtedy samozrejme :twisted:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
stavca
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 16.9.2006 11:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stavca »

něco mi řiká, že to bude pro uslintané amíky, jako Oblivion....bohužel :(
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Fallout 3

Příspěvek od Illuminating »

Hele holky a kluci, já už se na ten Fallout 3 tak těšim, vlastně je mi docela úplně jedno, jestli to bude Oblivion With Guns, protože ten svět v nové skvělé grafice bude stát za zo. :)
Hlavně jsem navnaděnej z jednoho screenshotu, kterej vypadá naprosto úchvatně. :shock: Fakt perfektní, naprosto atmosfericky, to je jasné. :)
http://www.nma-fallout.com/forum/album_ ... ic_id=2903

Myslim, že to bude v nadcházejících čtyř letech nejlepší RPG ještě spolu s Projectem RPB. :-)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Slipknot: O nejlepším RPG bych dost zapochyboval, ale pravdou je, že od prvního screenshotu jsem na tu hru nadrženej jak třináctka na koncertě Tokio Hotel (zrovna teď o to víc, že hraju dvojku). IMO Oblivion with guns nehrozí, protože jediné, čeho by Bethesda docílila, by byla silná nevole fanoušků a to by nebylo příliš dobré pro nadcházející byznys (datadisky apod.). Na druhou stranu je zase pravda, že prodeje mají jisté :think: .
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Fallout 3

Příspěvek od Illuminating »

V pravdě je mi celkem jedno, jestli to bude OWG, ten Post-apo svět ve 3D, který bude celý k prozkoumání, to už zaručuje zážitek samo o sobě. :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 3

Příspěvek od sevencreature »

SlipKnoT píše:ten Post-apo svět ve 3D, který bude celý k prozkoumání, to už zaručuje zážitek samo o sobě. :-)
Ani ne. Svět Oblivionu byl upřímně děsná nuda :roll: Vypadal (alespoň ze začátku) hezky, ale byly tam snad jen dvě blbé lokace, které za něco stály - pirátská loď a ta helma s nočním viděním v zálivu. Jinak to byly samé generické ("krmné") dungony :-x

Jestli tam nebudou nějaké artefact hunty jako v Morrowindu, tak ztratím jakoukoliv motivaci to hrát.

Naopak "Oblivion with Guns" mi zní vlastně celkem dobře - moje hlavní výtka k Oblivionu (a vlastě i Morrowindu) je ta, že melee boje mají takový děsně sterilní "feel" :think:

Jo a další mínus jsou ty trapné děti - autoři je tam podle všeho nacpou, ale nebude je možné zabít... Vážně ať žije realismus - nebo klasičtí nesmrtelní družiníci v Oblivionu (alespoň bude hra ještě lehčí :-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Fallout 3

Příspěvek od Illuminating »

Ale jo, svět v oblivionu je děsná nuda, to je jasné, ale tam se přímo vsázelo na to, že si každý stáhne hromadu módů z internetu a teprve *pak* se bude bavit. :)
Jako ale dungeony, těm už snad vůbec nic nepomůže.

Tohle ale ve Fallout 3 nemá bejt, ne? (nedej bože) :shock:
EDIT :arrow: A nemožnost zabíjet dětí je fakt ohavná.
Naprosto souhlasim, to bude hrozně nepřirozený, to už je mohli rovnou vysadit. ;- )
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Fallout 3

Příspěvek od scorpioo »

Neviem či sa donieslo aj ostatným do uší, že nároky majú byť presne také isté ako v prípade oblivionu.Nedávno som túto informáciu čítal.Autorom vraj ide oto aby si túto hru zahralo čo najviac ľudí.Aspoň niekomu v dnešnej dobe ide o hráčov.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

scorpioo píše:Neviem či sa donieslo aj ostatným do uší, že nároky majú byť presne také isté ako v prípade oblivionu.Nedávno som túto informáciu čítal.Autorom vraj ide oto aby si túto hru zahralo čo najviac ľudí.Aspoň niekomu v dnešnej dobe ide o hráčov.
Pokud jim jde o to, aby si hru zahrálo co nejvíce lidí, tak jim jde především o sebe: menší HW nároky = víc prodaných kopií.
A každopádně bych s tím nadšením nad nízkými HW nároky posečkal, až bude hra opravdu venku.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Fallout 3

Příspěvek od scorpioo »

To je jasne, ale dúfam že to aj tak bude hlavne kôli tomu,že si to chcem zahrať
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 3

Příspěvek od sevencreature »

A hlavně vzhledem k tomu, že Oblivion na maximální detaily i dneska dává zabrat ne až tak starým grafickým kartám, tak bych řekl, že nějaký upgrade není ani nutný. Spíš by se měli autoři postarat, aby UI nedopadlo stejně příšerně, jako posledně - a vzít si inspiraci z modů, které ho napravily. Tj. víc se tentokrát zaměřit na detaily (když už engine a hádám i zásobu šablon mají...).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Fallout 3

Příspěvek od Illuminating »

Víc se zaměřit na detaily všeobecně. Oblivion toho nabízel hodně, ale v podstatě nic pořádně. :-)
Kdyby byl Fallout 3 do detailu zpracovaný oblivion, tak je to dobré, to je jasné. :)
Odpovědět

Zpět na „Fallout“