Co Vás v životě nejvíce potěšilo?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

nejvíc mě potěší,když mám celý den naprosto v pohodě,nikdo mě nenaštve,s nikým se nepohádám,všechno zvládnu...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Tento den už mi hrozně dlouho chybí. :-(
Dneska to ale vypadá v pohodě, nemusím do roboty a jedu na Dana Landu, tam se nemůže nic stát. :-D
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vlasák: Jsem přímo anděl...anděl ženského rodu je sukuba, víš :angel: :twisted:

A co mě jinak těšilo - když mi řekli, že to rakovina nebude. Když jsou výsledky testů HIV negativní. A když jsem si teď zavedla to ADSL a nemusím se stresovat tím, že přijde účet od Telecomu 3000+ :-D .
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

Anděl je bezpohlavní ;-)
Co mne potěšilo? Každý den mě něco potěší, a co nejvíc v životě to věru nevim, těžko to takhle posuzovat,....
určitě něco v dětství
Uživatelský avatar
Bender
Sigilan
Příspěvky: 109
Registrován: 30.10.2005 11:40
Bydliště: Jak kdy...

Příspěvek od Bender »

V dětsví mě velmi potěšil BGII k narozeninám.
Nyní nic :twisted: nejvíce by mě potěšila přízeň jedné osoby ale to se asi nepovede :-D :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Cammaris: To jsou kecy 8-) http://canny.obribroskev.cz/anjel.php tenhle také není bezpohlavní ;-)

V dětství mě potěšili rodiče, když mi pouštěli Filmový klub :-D a taky jsem byla potěšená tím, že jsem vypadla ze ZŠ, to bylo peklo na zemi.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Vampiria píše:A co mě jinak těšilo - když mi řekli, že to rakovina nebude. Když jsou výsledky testů HIV negativní. A když jsem si teď zavedla to ADSL a nemusím se stresovat tím, že přijde účet od Telecomu 3000+ :-D .
Hlavně k těm prvním dvěma větám: fakt? Vidím, že tvůj život je plný dramatických okamžiků, ale zatím proplouváš bez újmy, tak hodně štěstí :-D . Jinak tu poslední větu věřím stoprocentně ;-) .
Naposledy upravil(a) MCZ dne 3.11.2005 17:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

MCZ: No jo, speciálně tento rok jsem si mohla spolu s Krylem říci "ryjeme držkou v zemi" 8-) , ale teď to vypadá, že se vše v dobré převrátí, tedy doufám, zasloužila bych si to :angel: :twisted:

Jo a velice mne potěšil dárek k dušičkám - roztomile perversní bílé šaty (něco jako viktoriánská spodnička), vypadám v nich naprosto úžasně, Lolita jak vyšitá 8-)
Naposledy upravil(a) Sadako dne 21.11.2005 3:15, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Vampiria píše:Vlasák: Jsem přímo anděl...anděl ženského rodu je sukuba, víš :angel: :twisted:
Nevím... 8-) ...ale vzhledem k tomu, jak tu svatozáříš, bych ti skoro i věřil :mrgreen:


Zrovna včera jsem to opět zakusil a můžu říct, že vím, co mě vždycky potěší a udělá mi radost - to, když něčím udělám radost někomu dalšímu. Nad to často není...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

V životě mě nejvíc potěšilo několik věcí:

1) vypadnutí ze základky - z páté jsem šla na gympl, kde jsem dodnes. Nikdy nezapomenu na výraz té staré rakety, co jsme měli za třídní, když si přečetla, že jsem se tam dostala. Trávila totiž docela dost času tím, že mi říkala jak su blbá, že to nezvládnu... ten úžasný pocit zadostiučinění, když jsem jí dokázala, že nemá pravdu... to bylo něco perfektního :lol:

2) moje šestnáctiny (letošní narozky). Většinou jsem narozky očekávala se směsicí rozpačitosti a nezájmu. Nikdo si, kromě rodiny a nej kámošky nikdy nevzpomněl, že nějaké mám a tak mě to nikdy nijak nebralo. Ale letos... letos mi popřálo spousta lidí, spousta přání všeho nejlepšího.... Byla jsem úplně v oblacích. Byly to prostě nejlepší narozky, které jsem kdy měla.

3) moje housle - ano, hlavní je slovo MOJE. Moje vlastní, ne půjčené z hudebky. Je to rázem o něčem úplně jiném, když má člověk vlastní nástroj. Takový lepší pocit. Navíc ty housle i zní líp (ne jak ty staré cirkulárky)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

MCZ píše:Vůbec nevím, co nejvíc, ale těší mě zcela obyčejné události, kterých si, žel, mnozí už ani nevšímají; sledovat unikátní útvary mraků na obloze, pozorovat záři vycházejícího podzimního slunce přes holé větve stromů, sledovat opadávání zlatého listí, je toho mnoho. Jednou jsme s kamarády pozorovali východ slunce, taky nádhera :-P .
I like it very very much, too. Such a nice moments. I love them...
Vlasák: jj, chápu - takováta chvíle, kdy se člověk cítí zcela naplněn a třeba si řekne "tak, a teď už klidně můžu umřít."
Chvíle v japonské zahradě plné sakur v doby kdy opadávají a růžové lístky se pomalů snáší kolem a "skze" mě na zem. A já tam stojím v ruce třímám katanu a čekám, kdy naposledy vydechnu...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Neferit: ad ty narozeniny- já jsme na tom podobně, ale letos mě dostalo, že si na ně nevzpomněli už ani mí rodiče... ehm :-/
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

LordArian píše:nejvíc mě potěší,když mám celý den naprosto v pohodě,nikdo mě nenaštve,s nikým se nepohádám,všechno zvládnu...
S tím taky nemůžu nic než souhlasit...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Ajantis: Ale já jsem si vzpomněl, a to je přeci hlavní! :mrgreen:
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Neferit píše:V životě mě nejvíc potěšilo několik věcí:

1) vypadnutí ze základky - z páté jsem šla na gympl, kde jsem dodnes. Nikdy nezapomenu na výraz té staré rakety, co jsme měli za třídní, když si přečetla, že jsem se tam dostala. Trávila totiž docela dost času tím, že mi říkala jak su blbá, že to nezvládnu... ten úžasný pocit zadostiučinění, když jsem jí dokázala, že nemá pravdu... to bylo něco perfektního :lol:
To mi pripomina... v tusim siestom alebo siedmom rocniku ma triedna v kuse zdrbavala ako som sa zhorsil z matiky a pod. a v tentyz den som sa dozvedel, ze som v mat. olympiade treti v okrese :twisted:

I can get some... satisfaction

btw najkrajsie zazitky? neviem ci najkrajsie, ale milujem moje 'zachvaty' silnej melancholie, to je krasa... :angel:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“