Co Vás v životě nejvíce potěšilo?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Co Vás v životě nejvíce potěšilo?

Příspěvek od Koveras »

Chtěl jsem s touto témou počkat až si rozmyslím, co vůbec potěšilo nejvíc mě, ale musím chvilku přemýšlet. :-D Takže odpověď napíši později.
Ale docela by mě zajímalo, co Vás v životě opravdu nejvíce potěšilo, takže je to něco jako zpověď. Nebojte se a pochlubte se se svými zážitky.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Nejvíce? Já si to nehitparáduju, koneckonců při mé skleróze ani nemůžu :-D , ale co mě opravdu potěšilo, bylo jedno setkání - v Opavě, kam jsem byla cca před rokem vyhnána na týden pomáhat mámině matce (měla druha v nemocnici v komatu, za asi 2 týdny potom umřel) a kde jsem se z ní a z jejího bytu málem zbláznila, jsem vypadla jednou k večeru hledat internetovou kavárnu, nikdo nic nevěděl (prý tam už žádná ani není, to jsem se dozvěděla ale až později), ale potkala jsem kluka s knihou, který mě zavedl za svým kamaradám, že by ten mohl něco vědět..nevěděl, nicméně jsme si na prvních pár slov padli do noty a pár hodin jsme spolu poseděli v pubu a bylo nám krásně, ono potkat se s někým, kdo má stejně zvrhlý smysl pro humor, zájmy etc., to se jen tak nevidí. Vyměnili jsme si mail adresy, rok jsme si psali a před pár dny mi přijela do Brna návštěva z Opavy a dnes zase - a asi opět jako v pátek prokecáme celou noc a bude nám krásně. Tedy, oním potěšením je, že existují lidé, se kterými si mám opravdu hodně co povědět, kteří si stejně jako libují v dovádění věcí ad absurdum a humoru ala Česká Soda a jejich oblíbený komiks se zove Vrána 8-) . Dokud na tomhle světě budou takovéto bytosti, není pro mě ještě ztracen :angel:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Vampiria: To je krásný příběh. ;-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Huh... napísať čo ma v živote najviac potešilo? To je veľmi ťažké povedať, vlastne to ani nejde. Bolo veľa vecí, ktoré ma už potešili veľmi, ale ťažko povedať, ktorá najviac. V tomto smere som optimista - ja si poviem - to čo ma v živote najviac poteší ešte len príde...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Vůbec nevím, co nejvíc, ale těší mě zcela obyčejné události, kterých si, žel, mnozí už ani nevšímají; sledovat unikátní útvary mraků na obloze, pozorovat záři vycházejícího podzimního slunce přes holé větve stromů, sledovat opadávání zlatého listí, je toho mnoho. Jednou jsme s kamarády pozorovali východ slunce, taky nádhera :-P .
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

MCZ píše:Vůbec nevím, co nejvíc, ale těší mě zcela obyčejné události, kterých si, žel, mnozí už ani nevšímají; sledovat unikátní útvary mraků na obloze, pozorovat záři vycházejícího podzimního slunce přes holé větve stromů, sledovat opadávání zlatého listí, je toho mnoho. Jednou jsme s kamarády pozorovali východ slunce, taky nádhera :-P .
http://www.dropin.cz/ :-D
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Jab: to mě tam jako posíláš? ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Jab píše:
MCZ píše:Vůbec nevím, co nejvíc, ale těší mě zcela obyčejné události, kterých si, žel, mnozí už ani nevšímají; sledovat unikátní útvary mraků na obloze, pozorovat záři vycházejícího podzimního slunce přes holé větve stromů, sledovat opadávání zlatého listí, je toho mnoho. Jednou jsme s kamarády pozorovali východ slunce, taky nádhera :-P .
http://www.dropin.cz/ :-D
Obrázek hezká odpověď
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

Jab : MCZ
1 : 0 :D

jinak me porad vsechno tesi prubezne... ale asi tak nejvic (pominu-li lidi okolo me... :) ) bylo kdyz jsem dostal pred par mesicema saxofon. - vim ze to asi neni nic svetobornyho ale vzhledem k tomu ze jsem si ho pral uz od osmi let - cili ted je to po osmi letech co jsem ho dostal - me to velmi potesilo.
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

Hmm.... co že mě nejvíce potěšilo...? No jasně! Existence tohoto fóra ;). Teď ale vážně, až si na něco vzpomenu tak dám vědět. Celkem bych ale souhlasil s MCZ... stačí maličkost a raduji se jak malí chlapec co objevil dávno ztracenou kostku od LEGA :P.
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Celkove nevim, to bych musel moc vzpominat a na to jsem liny :). V posledni dobe to, ze jsem nemusel zustat v nemocnici a mohl jsem jet na koncert Anorexie Nervosy :).
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

MCZ: To zní jako hodně špatná reklama :-))
JAB: :lol:

Jinak mě nenapadá jediná konkrétní věc, která by mě v poslední době porěšila... :-/
Ale potěší mě, jeslti už konečně vyjde to hraní ADD o víkendu! :-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Vampiria & MCZ: jo! moje řeč 8-)

Ajantis: btw jak to vypadá s touhle nedělí vlastně? ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Najviac ma v zivote potesila jedna vec. Bol som maly a velmi som tuzil po jednom hrade z Lega (To znie ako nejaka reklama :lol: ). Tuzil som po nom velmi dlho, az sme sa ho rozhodli kupit, napriek tomu ze bol velmi drahy (v tom case stal cca 5000 Sk). Hrad bohuzial nemali. Majitelka toho obchodu nam vsak prislubila, ze ho pohlada na skladoch. Telefonovala nam asi o tyzden neskor, ze ho nasla v jednom sklade v prdeloviciach a ze si pren mozme prist. Vraj to bol posledny kus toho modelu na Slovensku. V den ked sme ho mali ist kupit som sa tesil najviac v zivote. Detska radost je asi najvacsia. :-)

A este jedna vec ma velmi potesila. Ked som s jednou modelkou lezal pri mori v Chorvatsku. Pocul som buracanie mora, palilo na nas slnko a ja som mohol cumiet na jej krasne telo. :lol: A navyse, nebola hlupa, celkom dobre som sa s nou porozpraval. :-D
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Arthalion: no, tos mi evokoval přímo jednu vzpomínku - zhruba přesně dva měsíce zpět se mi stala podobná chorvatská epizoda - Slovenka, zatraceně krásná, taky ne hloupá, slunce pralo, voda šplouchala, taky jsem rozprával... :-D jémine... 8-)
Teď, v tomhle počasí a spěchu, bych to bral všema deseti. Ale zas, že by to bylo vyloženě to nejlepší, co mě v životě nejvíc potěšilo...? 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“