Quest for Glory

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest for Glory

Příspěvek od 90210 »

quest for glory 2 vga je dohran a muj neobjektivni a zkresleny verdikt je - "nejlepsi dil v cele serii". coz je ostatne nazor vetsiny lidi z qfg komunity.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Quest for Glory

Příspěvek od Hamster »

90210: Čtu: Žádné zkurvené bloudění "chodbami" města? ;-)
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest for Glory

Příspěvek od 90210 »

4hamster - me se to pojeti mesta ve dvojce naopak hodne libi, ve vga navic neni tak frustrujici jako v ega, kde ty ulice vypadaji jako jakesi depresivni tunely.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest for Glory

Příspěvek od sevencreature »

Hamster: Jedno nové vylepšení v tomto směru je možnost zapnout zjednodušenou navigaci městem :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Quest for Glory

Příspěvek od Hamster »

sevencreature píše:je možnost zapnout zjednodušenou navigaci městem :-)
Obrázek
Jirka29
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 8.9.2008 20:49

Re: Quest for Glory

Příspěvek od Jirka29 »

Stáhnul jsem si ISO CD verze Quest for Glory 4 a češtinu od SCORE, ale nevím jak tam tu češtinu dostat :wall:
Může mi někdo poradit :?: :pray:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jen jestli jsem něco nepřehlédl: Jsou v remaku Qfg 2 do VGA klávesové zkratky pro plížení a běh jako v QfG5, nebo je musím vždy aktivovat přes horní lištu? V tutorialu jsem o nich zmínku nezahlédl. Díky.
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest for Glory

Příspěvek od 90210 »

ad.shortcuty - v ega QFG 1 a 2 shortcuty byly, ale ve vga verzich imho nejsou, vsechno je na klasicke sierracke liste.

ad.qfg4 cestina - imho meli ve score 2 verze cestiny, jedna pro namluvenou cd verzi a druha pro disketovou. mozna mas tu disketovou.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Mám za úkol porazit elementála země, k čemuž jako zloděj potřebuji "powder of burning" od lékárníka. Ten mi o něm sice poví, předvede, přibydou mi 3 puzzle body (ne 5, jak jsem se později dočetl v jednom návodu), ovšem ten předmět mi nedá. Prošmejdil jsem mu celý stůl, pokusil se ho koupit, ale v jeho obchodní nabídce se též nenachází. Dělám nějakou zásadní chybu, nebo jde o bug?

Za předpokladu, že o bug jde, pokusil jsem se powder of burning si nacheatovat. Jenže po zadání příkazu "suck blue frog" mi hra vypíše "haha, cheaters never prosper" a příkazy, jež jsem našel na internetu (alt + I), nefungují. Dělám opět něco špatně, nebo bylo ve VGA verzi cheatování změněno / znemožněno?

Za případnou pomoc (předpokládám, že od 90210 :-)) děkuji.
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest for Glory

Příspěvek od 90210 »

4ajantis - to je divny. za zlodeje nikdy nehraju, takze ti neumim odpovedet, ale na foru remaku o tomhle nic nepisou. kazdopadne pokud se zlodejem umis kouzlit a umis/mas moznost koupit kouzlo flame dart, tak to muzes obejit takhle.
Naposledy upravil(a) 90210 dne 11.9.2008 13:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

90210: O tom vím. Stejně jako o Rakeeshovi, který má ohnivý meč, ale dal by mi ho zřejmě jen pokud bych hrál za bojovníka. Bohužel hraji za zloděje.
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest for Glory

Příspěvek od 90210 »

4ajantis - divny, pokud neumis kouzlit tak to bud zkusit naloadovat, nebo mu prikaz "powder of burning" zadat rucne.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

90210: Pod svícnem bývá největší tma... je to vyřešeno. Bylo třeba lékárníkovi POVĚDĚT o elementálu země, ne se jej na něj pouze ptát. Já si na to "druhé menu" po kliknutí ústy na svou postavu stále ještě úplně nezvykl. :oops:
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest for Glory

Příspěvek od 90210 »

4ajantis - ajajaj.:0) na to "druhe menu" si zvykni, zdravenim a loucenim se s postavami ziskavas honor a casto muzes nekomu "tell about something". kazdopadne v prvnim dile tohle menu jeste neni.

btw qfg2 je jeste mozny ovladat hybridem mezi modernejsim point n` click a textovym zadavanim, ve volenych otazkach nejsou vsechny moznosti dialogu, da se ptat na vic temat, ale je nutny je vypisovat rucne.
Jirka29
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 8.9.2008 20:49

Re: Quest for Glory

Příspěvek od Jirka29 »

Hraju QfG 2 VGA za bojovníka, jsem v jeskyni kam mě poslal Ad Avis, ale nemůžu se dostat přes vodopád :cry: Pokaždé, když se snážím skočit na kládu, utopím se. Musím to nějak přesně načasovat? Nebo je to bug? Díky za rady
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“