Mass Effect

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

A jak to je s plynulostí nebo trháním hry v náročnějších scénách?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatel
Sigilan
Příspěvky: 72
Registrován: 19.12.2005 9:49
Bydliště: Mezi židlí a klavesnicí

Příspěvek od Uživatel »

sevencreature: Tezko rict, jak pisu, hral jsem to zatim jen 6 hodin a jsem stale skoro na zacatku, takze narocnejsi sceny asi teprve jeste prijdou ... z toho, co jsem zatim prosel musim rict, ze framerate neni takovy, jak jsem u konzoli zvykly, ale kdyz nejaka hra bezi stejne na PC, tak si na framerate rozhodne nestezuju.

Vic mi vadi obcasne docitani textur, ve vetsine pripadu je to v pohode, ale jsou i chvilky, kdy je to neprijemne ... podobny problem mely treba Gears, ale tam to bylo lepe zamaskovano.

Ale jak pisu, dojmy jsou zatim dost kladne :)
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Prima :-P Teď jen čekat, jak dopadne PC port.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Prima :-P Teď jen čekat, jak dopadne PC port.
Asi si počkáme, jelikož distributorem je Microsoft. A ten si bude nejdříve chtít zajistit větší prodejnost XboX 360. Po nějakém tom roce samozřejmě konverze na PC vznikne - peníze nesmrdí...
Uživatel
Sigilan
Příspěvky: 72
Registrován: 19.12.2005 9:49
Bydliště: Mezi židlí a klavesnicí

Příspěvek od Uživatel »

Jab píše:Po nějakém tom roce samozřejmě konverze na PC vznikne - peníze nesmrdí...
Prilis brzky port na PC by poskodil prodeje a tomu se snazi vydavatele a vyvojari vyhnout :)
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Něco na tom bude - v diskusích už jsem narazil na dost lidí, kteří čekají na PC verzi jako na smilování, protože je silně štvou grafické problémy na XBOXu, hlavně když hrají v 1080p :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatel
Sigilan
Příspěvky: 72
Registrován: 19.12.2005 9:49
Bydliště: Mezi židlí a klavesnicí

Příspěvek od Uživatel »

sevencreature píše:Něco na tom bude - v diskusích už jsem narazil na dost lidí, kteří čekají na PC verzi jako na smilování, protože je silně štvou grafické problémy na XBOXu, hlavně když hrají v 1080p :-?
soude podle predchozich vytvoru BioWare to na PC stejne vetsine lidi bude pri podobnem vzhledu cukat jeste vic ... hlavni problem je, ze piratstvi na PC pri soucasnem vydani poskozuje i konzolove prodeje
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Uživatel: Jak to? Předchozí Bioware hry běhaly naprosto v pohodě a vypadaly docela dobře (pokud pominu ty divné problémy s ovladači pro grafickou kartu, které někdo měl/má).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatel
Sigilan
Příspěvky: 72
Registrován: 19.12.2005 9:49
Bydliště: Mezi židlí a klavesnicí

Příspěvek od Uživatel »

Tak problemy s ovladaci v KotOR mam take ... a poradne to vyresila az bazarova xboxovka.
Kazdopadne prijde mi, ze KotOR a Jade Empire maji vzhledem ke sve grafice dost neprimerene doporucene pozadavky a i kdyz se clovek pohybuje nad nimi, tak to neni uplne idealni.
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, no JE jsem nehrál, ale KotOR běhal bez problémů na pravěkých strojích :think: Pravěký stroj je Sempron s Radeonem 7000 nebo tak nějak (už ani nevím, jak se jmenoval).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Duron 850, 256 MB Ram a Geforce 2 MX 400, bez problémů.
Uživatel
Sigilan
Příspěvky: 72
Registrován: 19.12.2005 9:49
Bydliště: Mezi židlí a klavesnicí

Příspěvek od Uživatel »

sevencreature píše:Hmm, no JE jsem nehrál, ale KotOR běhal bez problémů na pravěkých strojích :think: Pravěký stroj je Sempron s Radeonem 7000 nebo tak nějak (už ani nevím, jak se jmenoval).
To je dost dobre mozne, ale kdyz jsem si tam dal nejake rozumne rozliseni, nejake rozumne hodnoty AA, AF a par efektu, tak to dokazalo obcas skubnout i na me x1600 ... JE bylo podobne a preneslo si na PC i nektere zvyky z Xboxove verze jako zastaveni a nacitani dat uprostred lokace (coz mi vzhledem k tomu, ze ma me PC celkem asi tak 20x vic pameti nez puvodni Xbox, neprislo tak uplne v poradku)

Ale uvidime, treba na to EA nasadi nejake dobre lidi ... s UE3 nektera jejich studia pracuji - bezi na nem treba MoH: Airborne, Army of Two nebo Dead Space (i kdyz posledni dve take jeste nejsou ohlasene pro PC)
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

UE3 by na PC neměl být problém (jako s každým jiným UE - vždycky to byly jedny z nejméně náročných her, pokud si vzpomínám).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatel
Sigilan
Příspěvky: 72
Registrován: 19.12.2005 9:49
Bydliště: Mezi židlí a klavesnicí

Příspěvek od Uživatel »

sevencreature píše:UE3 by na PC neměl být problém (jako s každým jiným UE - vždycky to byly jedny z nejméně náročných her, pokud si vzpomínám).
Hry primo od Epicu jsou v tomhle celkem v pohode, jinak zalezi hrozne moc na konkretni hre a na konkretnich lidech, kteri hru delaji...

EDIT: Dohrano (Podle savu pres padesat hodin. Kolik jsem s tim skutecne stravil casu, to nemam predstavu. Ale me hry vetsinou trvaji dele nez ostatnim, takze to cislo neni moc smerodatne. Na druhou stranu mi tam jeste nejaky nesplneny sidequest urcite zbyl.)
Abych to poradne zhodnotil, na to je asi jeste moc brzo, ale kazdopadne je to hra, ktera se mi libila moc, a to je dulezite..
Obrázek
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect

Příspěvek od yenn »

Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“