HW: TV, domácí kino

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

HW: TV, domácí kino

Příspěvek od MCZ »

Pokračování z filmů. (7c: kdyžtak to přesun na vhodnější místo.)
Vallun píše:A vůbec, dotyčného, který sem toto téma nyní přinesl, bych nechal stít před nastoupenou jednotkou, páč vyvolal potřebu znovu vidět LotRa k čemuž je mi však třeba zakoupit DVD přehrávač a já zase nevim, který:(
Pokud na něm chceš pouštět i počítačové videoformáty (avi a spol.), dobré zkušenosti mám s Philipsem (slušná podpora CZ titulků na tři-čtyři roky starém přehrávači, to jde, ne?). Ještě lepší je si najít srovnávací testy (vícekrát do roka) v nějakém zaměřeném magazínu (Stereo & Video např.).
sevencreature píše:Vallun: IMO je to šumák. Bral bych ten, který je v TESCU nejlevnější (DVD video je IMO mrtvá technologie :snooty: :-) ).
Hlavně, že Blu-Ray přehrávače za 15 litrů s nabídkou 50ti filmů jsou budoucnost :lol: . I když je pravda, že v dvd začínalo podobně. Nicméně těch pár desítek GB je málo a nebude trvat dlouho (rok, dva) a začne se mluvit o pokročilejší technologii (ve vývoji jich je hned několik).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio & Video

Příspěvek od sevencreature »

Blu-ray přehrávač stojí přece jen cca 10 000 Kč, ne (a máš k němu zdarma gamepad)? :think: Jinak, já jsem mu neříkal, aby si nekupoval přehrávač, jen že na tom nějak zvlášť nezáleží...

A nějak nevidím smysl v tom, kupovat domácí kino za 30+ tisíc a pak na něm přehrávat DVDčka... Vyhozené peníze :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Audio & Video

Příspěvek od Vallun »

7c - a co dneska není mrtvá technologie?:) Když jsem procházel recenze na TV, tak jsem se v diskusích k tomuto sporu dostal mockrát a častokrát lidé říkali,že dneska už jsou i HDdvd a Blu Raye mrtvé... Proto nevycházím z toho, co může být, ale z toho, co potřebuji přehrát...a to je díky časopisovým edicím povětšinou DVD;)

EDIT: Mimochodem, telka už hraje a nakolik mohou soudit od PC (mám na klíně kočku), tak vypadá výborně:) I zvuk, kterého jsem se na základě recenzí an amazonu trochu bál, je výborný:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio & Video

Příspěvek od sevencreature »

Prima :-P

Můj komentář k DVD přehrávači jen říká, že na tom nějak nezáleží (IMO) - prostě bych za něj jen nedával moc peněz a řídil se tipem prodavače (jako u věcí, na kterých mi nějak moc nezáleží).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Audio & Video

Příspěvek od Vallun »

7c - jojo, to mám v plánu (resp. řídit se cenou;)

jediný problém je, jestli nevím zda obyč. přehravač za 1200-1600 Kč nebo rekordér za 5900 Kč...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio & Video

Příspěvek od sevencreature »

Vallun: V tomhle ti jakožto člověk, který se na televizi už víc jak 5 let nedívá neporadím - pro mě je rekordér zcela zbytečný :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Audio & Video

Příspěvek od Vallun »

to chápu:)

ale my jsme na ten sport....:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio & Video

Příspěvek od Rudax »

Vallun píše:7c - jojo, to mám v plánu (resp. řídit se cenou;)

jediný problém je, jestli nevím zda obyč. přehravač za 1200-1600 Kč nebo rekordér za 5900 Kč...
Doporučuji koupit DVD rekordér. 8-)
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio & Video

Příspěvek od Firkraag »

Vallun píše:7c - jojo, to mám v plánu (resp. řídit se cenou;)

jediný problém je, jestli nevím zda obyč. přehravač za 1200-1600 Kč nebo rekordér za 5900 Kč...
To je jasne.. Prehravac za 5900,- :-P
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Audio & Video

Příspěvek od Vallun »

Levné knihy nabízí spousty DVD od 29,- Kč;) Jelikož jsem si i já našel dost zajímavých titulů, tak předpokládám,že si vybere každý! Neb já na filmy moc nejsem;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“