CoD II

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

CoD II

Příspěvek od Frco »

Uz je to konecne vonku,tak co na to hovorite?Pre mna novy kral first person hier,tie prostredia a ta atmosfera su jednoducho genialne!!!!Niekedy tam sice bolo az moc nemcov ale kar98 a mp-40 riesi aj tento maly nedostatok:)Len si to neviem predstavit na tej najvyssej obtiaznosti
Uživatelský avatar
Bender
Sigilan
Příspěvky: 109
Registrován: 30.10.2005 11:40
Bydliště: Jak kdy...

Příspěvek od Bender »

hrál jsem demo.

Smekám klobouk a líbám Infity Wards nohy. Na téměř max efekty (bez AA ale i s ním) se mi to podařilo rozjet bez cukání v boji na stejné konfiguraci jako jedničku.

1,7ghz, Geforce 4 64mb a 512mb ram a běhalo to vyloženě uspokojivě. A co teprve na mém domácím počítači, vše naplno a ani to necukne!

A ta krystalická hratelnost a atmosféra!!!!!!!!!!!!
Dávám 10,5/10
Obrázek
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

jj,nevysli este nejake recenzie na to?
Bender:Geforce 4 64mb????gratz:D
Uživatelský avatar
Bender
Sigilan
Příspěvky: 109
Registrován: 30.10.2005 11:40
Bydliště: Jak kdy...

Příspěvek od Bender »

Běhalo to na tom krásně. Recenze, nevim ale demo už vyšlo.
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neberou mě hry z druhé světové a CoD taktéž. Čili mě nechává chladným 8-) Ale grafika je pěkná :-D

Ale nepřijde mi, že by to běhalo nějak zázračně - na maximální detaily a maximální AA to v 1280x1024 neběhalo perfektně (byl to nějaký Athlon 3000+ a Radeon X800 nebo X850, už si to nepamatuju). V 1024x768 to bylo v pohodě.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

Krátký, přímočarý, v podstatě vylepšená jednička. Zábava na pár hodin a konec (hry i zábavy).
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Jednička se mi hodně líbila a přebila u mě v oblíbenosti i MoH:AA. Dvojku jsem zatím nehrál, ale viděl jsem ji u kámoše, který ji dojel za dva dny i přesto, že chodí do práce a neustále říka, jak nemá čas :-) . Co jsem od něho slyšel, tak je druhý díl slabší. Co jsem viděl tak grafika není zase nějak extra (mně docela stačila i ta v jedničce) a oba jsme se shodli, že je to dost pomalý a to má kámoš: Athlon 64 3200 + (nebo něco kolem 3000), ATI x800 atd. , celkem silná mašina a to ani nebylo nastaveno všechno úplně na max. Oproti jedničce docela pomalý engine.
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

Tiez si myslim ze jednotka je trosku viac originalnejsia,na dvojke je imo best MP.Pacia sa mi najma tie mapy pre sniperov,a ja snipera rad 8-) Inak uz sa tesim na nejaky datadisk,predsa len, v tomto MP nie su tanky ani dzipy ani bazuky :cry:
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

CoD+OP je skvělá pařba. Dvojku jsem nehrál a ani se v budoucnu nechystám.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Oprava: Budoucnost dala za své a měl jsem možnost sehnat CoD2 ze dne na den. Pouze jsem ho nainstaloval, bo na to není čas, ale akorát mi nejdou filmečky, čím to? Běží zvuk, ale mám šedou obazovku.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Hmm....myslel jsem, že mám nějakou o***anou verzi hry, ale sehnal jsem si jinou a znovu všechno běží (tj. zvuk a hra v pohodě), ale nejdou filmečky včetně intra. Jede pouze zvuk a mám tu šedou obrazovku.
Nevíte někdo co s tím může být? S tím jsem se totiž ještě nesetkal, buď hra nejde spustit nebo hodí chyby. Ale proč nejdou zrovna filmečky, to mi nejni jasné. :-?
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

zase me to chytlo, znovu sem to rozjel na obtiznost regular a je to uplne v poho, uz se tesim na veterana ;-) :roll: :twisted:
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

singleplayer je nuda. A je to navyse lahke.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Pre mňa jedno obrovské sklamanie. Áno má to peknú grafiku, áno má to peknú hudbu a áno má to slušné HW nároky, ale ide len o vykrádanie predchádzajúceho dielu. Nič, z čoho by si ostrieľaný harcovník nakáľal do nohavíc. A hlavne zk*rvený systém liečenia. Stačí niekam zaliezť a rozdýchať to. A to platí aj pre nemcov. Raz sa mi podarilo vystrieľať do protivníka polovicu zásobníka načo spadol za múr. Aké bolo moje prekvapenie keď po chvíli znova vstal pokropil ma dávkou... Skrátka nič nové, v dnešnej dobe štandard.
Uživatelský avatar
Siki
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 5.1.2006 18:50
Bydliště: to neznate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Siki »

Je to hodně krátké.Ale co jsem viděl o CoDIII Hodně hustý!!!Kdyby ste někdo chtěli video napištemi já vám ho pošlu
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“