Film

Zde se sbírá odpad z celého Sigilu. Klidně si přidejte i svoji hromádku, ale počítejte s tím, že věci se zde ztrácejí...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Zalox: Někde na netu jsem viděl Baldurs gate komiks, kde se hlavní postava jmenovala Abdel, není to špatné, ale na můj vkus to zní moc muslimsky....

Mecker: Tím scénáristou snad nemyslíš sebe! :lol:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Film

Příspěvek od Field Mouse »

Má-li být film mírnou parodií, navrhuji, aby se hlavní postava jmenovala Charname :-)
Jinak navrhuju Arvalis, z latiny.

Jinak jak pokračuje scénář? Nemám taky kousek zpracovat? Srpen se blíží, a to dost rychle ;-) A podle zatímního obsazení se zdá, že bude každý hrát deset postav :-)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Zalox
Sigilan
Příspěvky: 49
Registrován: 24.1.2009 16:17
Bydliště: Panství De´Arnise

Re: Film

Příspěvek od Zalox »

ok, ja chcu vědět co máme....kolik máme postav, kdo nebo co bude hrát gnolly, skřety atd,máme kamery?, mikrofony?, domluvený kde, kdy a jak to budem natáčet(přesnej čas, a přesný místo), zbroje zbraně, efekty?
Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.

J.R.R. Tolkien
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Film

Příspěvek od Field Mouse »

Zatím to vypadá na 4 lidi, což by bylo ideální pro single hlavní postavu, aby jeden člověk nemusel hrát všechny pavouky v okolí :-)
Zbraně atd. lidi psali, že nějaké donesou (bez obouručáku nebo vrhacích šipek se dá obejít) (já mám, jak už jsem psal, bokken, dýku a luk bez šípů :-) ), mikrofony atd. bych moc neřešil, čim víc lidí bude odsluhovat techniku, tím míň bude moct být na place.
Jediné, co je opravdu bezpodmínečně třeba jsou lidi, kamera a scénář.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Film

Příspěvek od Field Mouse »

Můj hrubý návrh scénáře:

Scéna 1
Prostředí: zámek
Záběr na velkolepý zámek a zámecký park. Záběr na Imoen, sedí na lavičce. CHN k ní přijde a představuje se, snaží se ji sbalit.
CHN: Ahoj krásná slečno, jsem <CHN>, mocný dobrodruh a toto místo, tato Svítící Tvrz je mým domovem! Vidím, že jsi tu nová, nechtěla bys průvodce? Znám super místečko, kde je spousta sena a nikdo nás neuslyší!
IM: Ty mimoni, jsem tvoje sestra! Fuj, cos včera pil a kouřil? Z pusy ti smrdí jako z popelníku. A náš pěstoun ti vzkazuje, že za ním máš přijít.
CHN: Gorion se mnou chce mluvit?
IM: Jo, kvůli nějakému dopisu. Modli se, aby to nebylo zase něco ze školy!

Scéna 2
Prostředí: před branou vnitřní Tvrze (jedním ze vchodů do zámku). CHN přicházi, G na něj z dálky volá.
Gorion: Tady jsi, CHN! Pospěš, musíme odsud rychle odejít. Jdou po tobě, dítě, a tato tvrz už ti není bezpečná!
CHN: Odejít? Kam? Na jak dlouho? A kdo po mě vlastně jde?
G: Není čas! Honem, můžou zaútočit každou chvíli! Vezmi svůj meč, vyčůrat a jdeme!

:?:
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Mecker »

Minscu, rozhodně jsem sebe nemyslel.

Zalox má pravdu, co vlastně máme? A kolik nás jde. Má učásat není totiž zcela 100%.

Field Mouse: :D Jo, to se mi líbí. Jen tomu něco chíbí, ale nevím přesně co.

Chcete z toho tedy udělat mírnou parodii? Hmm. Na ní bychom získali nějake zkušenosti a další rok by jsme mohli točit skutečný BG.
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: Film

Příspěvek od Zero »

Imoen není Charnamova sestra, nýbrž jsou spolu vychováváni od dětství, takže je jako jeho sestra, čili nevlastní sestra.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od MCZ »

Zero: a nemají náhodou stejného otce?
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: Film

Příspěvek od Zero »

Vzpomínám si jenom, že Imoen řekla na začátku BG1, že je jako Charnamova mladší sestra, ale o otci nic nevím. Každopádně mě BG série téměř vůbec nebavila, takže o tom moc nevím, a můžu se klidně mýlit.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od MCZ »

Zero: pokud tedy BG sérii moc neznáš, proč tak přesvědčeně mluvíš o příběhu... který neznáš? ;-)

Každopádně Imoen je sestra hlavní postavy, mají společného otce a případná romance zavání slušným polobožským incestem. Ale nemyslím si tedy, že by to filmu nějak ubralo :-D.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Film

Příspěvek od Field Mouse »

To, že je Imoen sestra charnameho se CHN dozví až v SoA od Irenica tuším před rituálem v léčebně.
Do té doby je to v podstatě jen nevlastní sestra, když je oba vychovává Gorion, ale vhledem k jejímu stejně záhadnému původu, jako má CHN a alespoň její inteligenci jim musí být jasné, že šance, že jsou sourozenci, existuje.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Zalox
Sigilan
Příspěvky: 49
Registrován: 24.1.2009 16:17
Bydliště: Panství De´Arnise

Re: Film

Příspěvek od Zalox »

tak teď nevim jestli sem jedinej kdo si stáhl mód Imoen Romance :lol: :lol:
Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.

J.R.R. Tolkien
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: Film

Příspěvek od Zero »

Díky za vysvětlení, udělal jsem ukvapený závěr.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Myšák: Dozví se to na konci jedničky, tuším. Nebo jsem si spíš skoro jist.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Zalox
Sigilan
Příspěvky: 49
Registrován: 24.1.2009 16:17
Bydliště: Panství De´Arnise

Re: Film

Příspěvek od Zalox »

mám nápad jak by to celý mohlo začínat....

Normální nahazování postavy kde si zvolíš pohlaví, přesvědčení atd...tak bych ti teda Minscu mohl poslat svou fotku a dali bysme to tam takhle :lol: , ale to nahazování sa musí povést :-)
Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.

J.R.R. Tolkien
Odpovědět

Zpět na „Hadrníkovo náměstí“