Vhailor

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Vhailor

Příspěvek od vypité_oko »

Zdarec,chci se zeptat:Podařilo se vám všem dostat +2 k inteligenci po rozmluvě s Vhailorem?Já to hrál poprvý,dohrál to,myslím že sem všechno prošmejdil a až na dva questy sem vše splnil.Tudíž musí být jasné,že sem lamoval a stáhl si návod,jen tak k nalédnutí,když jsem někde zakejs.Jinak se ho nepoužíval.NO FAKT :-P
Tedy k věci:Když sem to dojel,tak sem si prošel celý ten návod,abych si zjistil,co sem propásl.Skoro nic...až na ty dva body do inteligence od Vhailor.Využil jsem všechny možnosti při dialogu ale nějak sem to nezískal.Je to tím,že bych měl málo možností dialogů(jakože myslím že je to nedostatečným charisma a int.)?Ty by byl bullshit,bo si myslím že char. na 19 a int.19 je dostačující.No...ale asi ne.Jo a proč jsem nezjistil z té bronzové sféry své jméno????(Nemyslím tím Adahn nebo Yemeth:-)))
Kolik na to musím mít int.?????
Dík za radu že...
Jo...a neexistuje nějaký mód?Nějakýzpestření?Nebo multiplayer????Asi ne co...když to byla prodělečná hra.
Ale zase si myslím,že je natolik delikátní a úchvatná,že by se nějací fandové mohli hecnout a něco spáchat... :-D
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Existuje Fix pack (z v1.1 na 1.37) - neoficiální, opravuje dost chyb, dnes už standard, pak ještě Restoration pack (instalovat až po fixpacku) - víceméně takové rozšíření PST o pár zapomenutých rozhovorů, itemů atd.

Pár minimodů rovněž existuje (brnění, alternativní rozhovory), ale nic světoborného.

http://www.planescape-torment.org
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

vazne si nejsem jistej ale myslim ze int. 21+
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Příspěvek od vypité_oko »

Ok,dík.Sem si prošel odpovědi a tam je ,že potřebuji int.23.No s bojovníkem to asi nedám...možná kérky...
nebo to rozjedu za mága,i když to asi na nejtěžší nepůjde lehce,to asi člověk dostává dost do drně,co...
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Tak použi charmy a iné predmety, ktoré zvyšujú INT. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Ste si jistí tím vhailorem a +2 int? Já mám int na 24 projel sem všechny možnosti a prd jen asi 250k zkušeností
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

no ja viem ze ked si pri final battle a mozes si ozivit jedneho z party a ozivis vhaliora a povies mu nieco v tom zmysle ze sa deje velka krivda tak dostanes 2 mil exp ;)
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

RisQ píše:no ja viem ze ked si pri final battle a mozes si ozivit jedneho z party a ozivis vhaliora a povies mu nieco v tom zmysle ze sa deje velka krivda tak dostanes 2 mil exp ;)
To sis popletl - ty 2M XP dostaneš za Bronze Sphere. Vhailor se jen nějak povýší myslím.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

drake127 píše:To sis popletl - ty 2M XP dostaneš za Bronze Sphere. Vhailor se jen nějak povýší myslím.
Jo, Vhailorovi by se měla namaxovat síla, obratnost a odolnost na 25, bylo to tehdá napsané na bg.cz (kde jsou ty časy 8-) ).
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

tak toto si pamatam presne, viem ze som tam dostal mrte levelov pri tom ;) sak si to vyskusajte sami, co budete verit nejakej stranke? ;)
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

RisQ píše:tak toto si pamatam presne, viem ze som tam dostal mrte levelov pri tom ;) sak si to vyskusajte sami, co budete verit nejakej stranke? ;)
Já si to vyzkoušel sám ;-)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

RisQ: Opravdu se mýlíš, ty dvě mega dostaneš za Brozovou kouli a s Vhaliorem to nemá nic splečného ;-)
RisQ píše:co budete verit nejakej stranke? ;)
:lol:
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

ja viem ze to dostanes za bronze sphere... teraz som zistil ze ak ozivis dak'kona tak dostanes 2mil exp a este jemu sa vylepsia statistiky a som si takmer celkom isty ze s vhailorom je to podobne... dajte mi tyzden a spravim vam screen ;)
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

RisQ: To hraješ v jakém jazyce? Já jen, jestli neumíš anglicky nebo česky...nebo máš snad nějakou svahilskou versi?
2 miliony XP dostaneš za bronzovou kouli, při oživení společníka se jemu zvýší statistiky a získá snad i nějaké drobné XP (to si ovšem nejsem jista), ale rozhodně za oživení žádného z druhů nedostaneš 2 miliony XP, to je kardinální blbost.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vampiria: Ty drobné XP, které při oživení Dak'kon či Vhailor (pouze oni, nikoli TNO) získají, jsou dle Dana Simpsona 2 000 000.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“