NFS: Most Wanted

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

nic proti Levelu, ale Level je vážně Levej...I hate Level, Score the best!!
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Kolko ze to zabera miesta na disku ? Rozficim to na 256 RAM ? :lol:
Uz aby bol novy pocitac! :cry:
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Přesné číslo ti teď bohužel nepovím, jelikož bych musel přepnout na nový komp,ale myslím, že se to má vejít na 3 CD, takže asi 2,1GB
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Já hrál demo na Athlon 2k+, 256MB RAM, GF 4200 (64MB) a dá se hrát celkem bez problémů (ale stejně si asi počkám na novější comp).
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

viz. minulá stránka
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Som najhorší vodič v počítačových hrách pod slnkom z toho dôvodu si to ani zatial nebudem inštalovať. Ale nepopieram, že v nejakej slabej chvíli si to inštalnem a skúsim 8-)
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Tak som to pred pol hodinou nainštaloval, skúsil dvakrát prejsť aspoň so cťou prvú trať a práve teraz sa mi ukončil uninstal skvelej hry NFS: Most Wanted :mrgreen:
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Inac cital som, ze fyzika a pohyb aut je az prilis arkadovy a vobec neodpoveda skutocnosti. Asi sa ani nebudem pytat ci to je pravda. :lol:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Arthalion: No, Need for Speed byly vždycky arkády (no možná Porsche bylo trochu víc do reality, alespoň mám dojem, že to někdo někde psal :wink:). Pokud chceš simulátor, je jich dost.

Jinak já jsem hrál jen Nfs 2 a to jen chvíli, ale byla to celkem zábava.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

NFS jsou arkády a nemají s realitou nic společného, jen ten "bullettime" v MostWanted je trochu moc.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

AlieN píše:NFS jsou arkády a nemají s realitou nic společného, jen ten "bullettime" v MostWanted je trochu moc.
souhlasím, to je fakt šílený...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

AlieN píše:NFS jsou arkády a nemají s realitou nic společného, jen ten "bullettime" v MostWanted je trochu moc.
Náhodou já už jeden bullettime v autě zažil. Nějakej nekňuba usoudil, že vjet na silnici I. třídy se Škoda 105 z lesní cesty a utábořit se uporostřed je vynikající nápad. 1 vteřina byla asi jako 4. Ale ubrzdil jsem to (skončil jsem naštěstí v osamělém protisměru).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

drake127 píše:Náhodou já už jeden bullettime v autě zažil. Nějakej nekňuba usoudil, že vjet na silnici I. třídy se Škoda 105 z lesní cesty a utábořit se uporostřed je vynikající nápad. 1 vteřina byla asi jako 4. Ale ubrzdil jsem to (skončil jsem naštěstí v osamělém protisměru).
Tak to si mal stastie.Nieco podobne sa stalo mojmu kolegovy z prace a skoncil ako ,,PN,, na skoro pol roka.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

drake127: Gratuluju ke skvělému řidičskému umění :-D
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

LordArian píše:drake127: Gratuluju ke skvělému řidičskému umění :-D
Díky, to mi připomnělo zážitek s lyžema - nevšimnul jsem si, že jsem minul odbočku a jedu po černý sjezdovce, potkám jeden skokánek, skoro se zabiju pak v úděsu přeskočím dvě muldy, abych objevil převis, kde jsem letěl 20 metrů, nabral jsem následně takovou rychlost, že při pádu bych se kutálel až dolů, nešlo zatočit ani přibrzdit, tak jsem jel rovně a modlil se. Naštěstí jsem dojel dolů v celku a nějací němci mi začali tleskat jakej že to jsem borec. Tak jsem nasadil masku největšího drsoně a s klepajícími se koleny odkráčel.
Žralok, který štěká, nekouše.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“