NFS: Most Wanted

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

yenn píše:Zdá se, že těch 6/10 v Lvl bylo vcelku trefné hodnocení. Co na to LordArian? :twisted:
Jelikož jsem to spustil celkem asi 3x, je mi to v celku už docela jedno 8-) Ale jinak jsem stejně pro 8/10 :twisted:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

Na žádnej model poškození sem opravdu nemyslel.Narážel jsem na styl jízdy.
Měl jsem asi spíš podotknout ,že policejní auto by mělo vydržet asi tolik co to tvoje, ne mnohokrát míň. To bylo opravdu lepší v NFS : PU.
Naposledy upravil(a) Cammaris dne 2.1.2006 20:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Příspěvek od Patejl »

Tak to jo, to zas policajtsky auta meli celkem dobrej model poskozeni :lol:

Jinak - celkove je to koncipovany jako arkada vsech arkad -> coz ale neznamena ze me to po urcitou dobu silne nebavilo, ovsem kdybych za to vyhodil 1500 KC moje pocity by hranicili se vztekem... :-D
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Inu - před 2 dny jsem to začal hrát a pocity a dojmy jsou tak půl na půl. Oproti dvojce se alespoň zlepšila hudba, videa jsou tam též zaujímavá, 'kompaktní' systém úpravy vozu (oproti dvojce kde mi občas to přejíždění z dílny do dílny lezlo krkem) a celkem hezké lokace.
No a teď ty mínusy. Když už došlo na 'modelové' poškození - nebylo by od věci, kdyby to poškození mělo reálný vliv na vůz - pravda možná by to trochu ztratilo na hratelnosti, ale tímhle způsobem se z celkem dobrého nápadu hromadných honiček z fíky stává taková menší destruction derby - bohužel se ztrátami jen na jedné straně :-?
Jediné honičky, kdy jsem dostával skutečně zabrat, jsou až na třetím lvl pátrání (či jak to nazvat) - tam už se zhruba 12ti autům po asi 8 minutové 'bitvě' přeci jen podařilo mé auto nakonec úspěšně zablokovat.
A druhá věc co mi vadí, je rozmazávání obrazu při vyšších rychlostech. Ve dvojce to bylo taky, ale tam se to dalo vypnout. Tady to myslím nejde. Ne že by mi to nějak extrémě vadilo, ALE... :-?
mmch - nevíte proč mi při vyšších rchlostech obloha zežloutne; případně jak to odstranit..? (tedy jestli to jde :-? )
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Frosty: Problém je v tom, že celá hra je jaksi "do žluta" Takže s tím moc neuděláš
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Příspěvek od Patejl »

Frosty : Ja jsem to vypnout ani nezkousel (me se to libi :) ), ale zkus jit do options a najit tam nekde polozku motion blur... myslim ze to tam je.

K tomu nakupovani tuningu - taky me hodne ****** ze uz si nemuzu koupit zvlast naraznik, bocnice... atd. Vsechno v jednom "kitu" kterych je tam asi 5-6, no tak myslim ze tudy cesta nevede... vzdy jsem chtel mit jedinecny vuz! :-P :-D
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

zdravím firemana :-D

most wanted mě příliš nezaujal, raději jsem si pustil Fallout
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Lerek: To ti schvaluju 8-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Lerek: jj..tak isto schvalujem fallout ;-)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

LA: aha :-?

Patejl: Ve video nastavení jsem vypl co se dalo a nic, tedy s tím taky asi nende dělat nic.
Jinak je fakt že v MW si vůz moc vypiplat nende. Na to je nejlepší dvojka.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Příspěvek od Patejl »

Lerek : Taky te zdravim 8-)

Frosty : Mno dvojku sem smazil dlouho, ale je to na me opravdu moc dlouhy... moc stereotypu, to u Falloutu nehrozi :)
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

He - tak jsem na 45% a musim říct, že začíná přituhovat. 'Čtvrtá pátrací skupina' už je docela záhul a moc si s nima zahrávat nemůžu.
Pravda mohl bych si co chvíly měnit barvu atd., ale takhle to je alespoň zábavnější (tedy pokud vás nechytnou :lol: )
Ale jinak si musím postěžovat na fci autosavů, která je více než podivná :evil:

EDIT: tak už 51% :-D Konečně se mi podařilo i se 4 úrovní úspěšně (prémie 155k za 4:32 :twisted:) dokončit započatý 'bordel' a mohl jsem tedy sesadit KAZE ze 7 místa 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

S jakou károu jezdíš?
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Cammaris: už od začátku s golfíkem 8-) (v garáži mi hnijí dvě auta co jsem vyhrál, ale s těmi nejezdím) Dfcto už mám skorem všechny hodnoty na max. A velmi se mi líbí, že když na mě při 1 pátračce naběhnou floidíci a nechci se s nimi zaobírat, tak jen vjedu na dálnici, 'trochu' to přišlápnu + nitráček a chvilku na to už koktají do vysíláček, že mě ztratili :twisted: :lol:
Jinak už jsem na 5 místě v BL a co nevidět budu atakovat čtvrtého 8-)
Ovšem už jsem se dočetl, co že mě čeká v 5 pátrací skupině a tedy nevím nevím :shock:
Jinak má zatím největší prémie je 768 500 8-)

EDIT: 72% 4. místo je moje 8-) ; vyzkoušena i pátrací skupina 5 a k tomu mohu říct jediné: 2 sergeant Cross - ''catch me if you can'' :twisted: :lol: (ale teda ne že bych se nezapotil) Trhl jsem na tom zatím svůj rekord - celé stíhání trvalo 14:34 minut a celkový bonus jsem za něj měl 1 970 000 8-) Do hry na kočku a vychcanou myš se zapojilo 113 policejních vozů, 4 helikoptéry a úspěšně mě nezastavilo ani 15 zátarasů - simply - i'm angel :angel:
Obrázek
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Frosty: Děláš ted vůbec něco jiného, než že paříš Most Wanted?? :lol:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“