Romance v BG

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Která romance se vám zdála nejlepší?

s Viconii
84
44%
s Aerií
60
31%
s Jaheirou
41
21%
s Anomenem
7
4%
 
Celkem hlasů: 192

Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

V Podtemnu se romance nezastuvuje, ale jsou tam jen 2 místa kde s ebou bude kecat. 1) Je hospoda v Drowím městě, 2) Jeskyně stříbrné dračice, na jiných místech vám ani nepípne ale na těhle dvou kecají každých 45 minut
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Dekuju za radu s konzolí, ale mohl by mi někdo poradit, jak ji mam ovládat? Treba jak vyvoám následující dialog romance? Podle těch pokynů u minulého odkazu mi to nefungovalo :-( A jak se dá pomocí konzole přivolat osoba, popř. předmět
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Forest píše:Dekuju za radu s konzolí, ale mohl by mi někdo poradit, jak ji mam ovládat?
Tak hlavní je mít ji vůbec zapnutou :roll:
Treba jak vyvoám následující dialog romance? Podle těch pokinů u minulého odkazu mi to nefungovalo :-(
Pokud bys upřesnil, co přesně potřebuješ, resp. který dialog byl ten poslední, co jsi s Jaheirou měl, tak by se to možná líp určovalo ;-)
A jak se dá pomocí konzole přivolat osoba, popř. předmět
*zasténání* Tak u tohohle jsem měla nutkání útrpně bouchnout hlavou do desky stolu :roll:

Obvykle pomáhá podívat se na net a myslím, že by něco mohlo být i tady na Sigilu v tématu ohledně cheatování ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

njn, mé hlavě by určitě trochu toho stolu pomohlo, to přiznávám :-( našel jsem příkaz na postavi a předměty, ale když jsem se pokusil použít CLUAConsole:SetGlobal("JaheiraLOVETALKTIME","GLOBAL",0) tak tak se to sice vypsalo do konzole, ale rozhovor nikde. Našel jsem si na netu, že rozhovor o špatném větru (před příchodem Dermina) má č. 39, ale na žádné číslo to nefunguje. Neví někdo jak je číslo Dermina? někde se zasekl :-(
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Hele,potřeboval bych pár rad ohledně romance s Valen:

1) Valen je zlá, opustí mě když budu mít příliš vysokou reputaci ? ( v případě že mám romanci i v případě že nemám )
2) Valen je vlastně takový přídavek, ovlivňuje původní romance ? ( je možné aby najednou běžela romance např. z Jaheirou která je z púvodní verze hry a z Valen ? )
3) Je Valenina romance ovliněna přesvědčením hlavní postavy nebo rasou ? ( jako to přeba bylo u Viconie )

4) Jsou nějací společníci kteří se s Valen nesnesou ? ( typl bych že to bude Keldor a Anomed )
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Edvin píše:Hele,potřeboval bych pár rad ohledně romance s Valen:

1) Valen je zlá, opustí mě když budu mít příliš vysokou reputaci ? ( v případě že mám romanci i v případě že nemám )
2) Valen je vlastně takový přídavek, ovlivňuje původní romance ? ( je možné aby najednou běžela romance např. z Jaheirou která je z púvodní verze hry a z Valen ? )
3) Je Valenina romance ovliněna přesvědčením hlavní postavy nebo rasou ? ( jako to přeba bylo u Viconie )

4) Jsou nějací společníci kteří se s Valen nesnesou ? ( typl bych že to bude Keldor a Anomed )
Valen nemá romanci. To jsme to vyřešili rychle, co? :-D
Btw když máš vysokou reputaci, tak tuším odejde.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

No akože romanca s upírom... To už zaváňa nekrofíliou :-?
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

nuke píše:No akože romanca s upírom... To už zaváňa nekrofíliou :-?
No, pokud se nemejlím, tak na SHS se v sekci zabývající se Valeninou expanzí řešilo (a možná ještě řeší), jestli a jak udělat romanci ;-) však se koukni -> tady
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Neferit píše:No, pokud se nemejlím, tak na SHS se v sekci zabývající se Valeninou expanzí řešilo (a možná ještě řeší), jestli a jak udělat romanci ;-) však se koukni -> tady
No ale aj tak si za svojím predchádzajúcim postom stojím. Ešte ak by k tomu bol lich mod na HH, ale takto nie súdruzi ;-)
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Ale notak :-D Vždyť není mrtvá, jen nemrtvá, to bys mohl říct, že pokud si nějaká posta začne něco s likantropem, tak je to zoofil :-D
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

nuke píše:No akože romanca s upírom... To už zaváňa nekrofíliou :-?
Lehce... Ale mrtvola, která se nechová jako mrtvola, se za mrtvolu tak docela nepočítá...

A co je vlastně na nekrofilii špatnýho? :shock: ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Forest píše:njn, mé hlavě by určitě trochu toho stolu pomohlo, to přiznávám :-( našel jsem příkaz na postavi a předměty, ale když jsem se pokusil použít CLUAConsole:SetGlobal("JaheiraLOVETALKTIME","GLOBAL",0) tak tak se to sice vypsalo do konzole, ale rozhovor nikde. Našel jsem si na netu, že rozhovor o špatném větru (před příchodem Dermina) má č. 39, ale na žádné číslo to nefunguje. Neví někdo jak je číslo Dermina? někde se zasekl :-(
Tak proměnná JaheiraLOVETALKTIME neudělá skutečně nic ;-)

CLUAConsole:SetGlobal("JaheiraRomance","GLOBAL",1)

...ano, tohle v podstatě obejde časovač a urychlí prodlevu před dalším rozhovorem romance s Jaheirou - ovšem - musí být splněny všechny další podmínky pro to, aby ten daný rozhovor naběhl. Což je zrovna v případě Jaheiry poměrně zapeklitější záležitost ;-)

Když odpovíš, jaké hodnoty ti vypíše:

CLUAConsole:GetGlobal("DerminSpawn","GLOBAL")

a

CLUAConsole:GetGlobal("LoveTalk","LOCALS")

(Jaheira, panďulák, na sobě musí mít kurzor)

tak možná budeme trochu moudřejší.

A taky v tom, kdy řekneš, co přesně chceš (další rozhovor romance nebo přímo ukázání Dermina), a kde přesně ve hře jseš... ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Díky dobrý muži :-) , CLUAConsole:SetGlobal("JaheiraRomance","GLOBAL",1) už funguje, nahodí další dialog, po kterém přišel Dermin, ale podle informací by měl přijít za 6 dní znovu (pokud to tak není, vyveďte mě pls z omylu), ale to neudělal. CLUAConsole:GetGlobal("DerminSpawn","GLOBAL") házi 3. CLUAConsole:GetGlobal("LoveTalk","LOCALS") hodilo 42. Za použití prvního příkazu sice rozhovory pokračují i bez Dermina, ale radši bych tam nejdřív skusil nějak dostat toho D. jestli víte jak
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Forest:

no, letmým okem tu je okolo objevení Dermina vidět toto:

Kód: Vybrat vše

IF
	OR(2)
		Global("JaheiraRomanceActive","GLOBAL",1)
		Global("JaheiraRomanceActive","GLOBAL",2)
	GlobalTimerExpired("DerminAppear","GLOBAL")
	Global("DerminSpawn","GLOBAL",3)
	Global("LoveTalk","LOCALS",52)
	!Global("Chapter","GLOBAL",4)
	!Global("Chapter","GLOBAL",5)
	!Global("Chapter","GLOBAL",7)
	AreaType(OUTDOOR)
	!AreaCheck("AR2500")
	!AreaCheck("AR2600")
	!AreaCheck("AR2000")
	!AreaCheck("AR1100")
	!AreaCheck("AR1200")
	!AreaCheck("AR1400")
	!AreaCheck("AR1900")
	InParty(Myself)
	!See([ENEMY])
	!Range([NEUTRAL],10)
THEN
	RESPONSE #100
		IncrementGlobal("DerminSpawn","GLOBAL",1)
		IncrementGlobal("Lovetalk","LOCALS",1)
		SetGlobal("TerminselSpawn","GLOBAL",1)
		CreateCreatureObjectOffScreen("JADERMIN",Myself,0,0,0)
END
což znamená to, že LoveTalk bys měl mít na 52, mělo by to být v šesté kapitole, pokud možno někde venku a ne v Trhově, ne v Elfském chrámu, ne v Tethyrském lese, ne v Umařině vrchovině, ne ve Větrných vršcích, ne ve Stínovém chrámu a ne u druidů... A samozřejmě bez nepřátel a tak podobně...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Zajímalo by mě, jestli jdou tyhle příkazi taky nějak aplikovat na NPC z těch módů. Ví někdo jak na to?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“