World of Warcraft

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Yachi, rozdiely su astronomicke. V ofi ide vsetko, v dedinkach su aj insie postavy, so strazami sa da pokecat, straze ti mozu poradit, kde v meste najdes ktoreho-toho obchodnika, ucitela resp. cosi podobne. Taureni su cosi ako indiani, az na to ze boli zachraneny orkmi pred americanmi (kentaurami ^^ ) preto su s hordou. Blood Elfovia pridu v datadisku (The Burning Crusade). Presnejsie info si najdes tu http://www.wow-europe.com alebo na http://www.worldofwarcraft.com
Na oficu funguje PvP Duellovanie, quest sharing (cize mozete aj 5-ti plnit NARAZ jeden quest ), corpse system (telo po lootovani hned nezmizne), boss scrypting (napr. niektory bossovia maju fazy utoku - Onyxia je najprv na zemi a pluje ohen, v druhej faze lieta a vrha AOE Firebally a v tretej je zasa na zemi, ale kazdych niekolko sekund hodi masovy fear (2 sekundy tvoja postavicka bezi a ty s tym nic neurobis) a spod skar v zemi strieka lava (to aby si do nej vbehol, ked mas fear)), funguje combat system (bezis a sekas zaroven, v combat mode nemozes papat, pit vodu, pouzivat niektore schopnosti, pokial niesi v combate tvoj zivot sa doplna pomerne rychlo)
Roguom funguje stealth (nevidis ich proste, nevidia ich ani ine creepy - pokial niesu vysoky level a pokial roguovia nemaju cez talenty vylepseny stealth)
Funguju channeling spelly (Blizzard, arcane missiles, etc.)
Funguju VSETKY talenty (na neof. funguje asi 30-50%, a tie co funguju zvycajne nefunguju tak ako by mali)
Na ofiku hra cca 700-1500 ludi NARAZ ^^
Funguje loot system (ked si v party),
Funguje /2 Trade a /3(/4) LFG chat-kanal


Hra na OFI sa neda porovnavat s NEOFI, hral som na ofiku ... a jednoducho bola to PARADA, bol som na PvP RP serveru, jednoducho som si zil RPG ... spolu s inymi ludmi a ... bolo to jednoducho super.
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Nehrajete někdo ze sigilanů na free serveru MystiQ?? Nějakej čas tam hraju a mám pocit že jsem tam viděl asi 3 lidi ze sigilu (nebo aspoň ze stejnejma jménama)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

AlmSiVi: No, nicky většiny Sigilanů pobraly asi tolik originality jako instantní nudlová polévka (sám jdu nejlepším příkladem), takže bych shodu nicků neviděl jako nic zvláštního.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Ajantis píše:AlmSiVi: No, nicky většiny Sigilanů pobraly asi tolik originality jako instantní nudlová polévka (sám jdu nejlepším příkladem), takže bych shodu nicků neviděl jako nic zvláštního.
Jeden 13 lvlovej druid se jmenuje Yenn.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Trandul: Pěkný level, pěkné povolání, ale já to opravdu nejsem. Navíc se píši s malým "y" 8-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

Nedoporučil by mi někdo nějaký český free server? Jelikož jsem už hodně o tomhle slyšel... tak si to chci jen tak "zkusit" :roll:
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Vybodni sa na free servery. Tu http://teaser.wow-europe.com/ si to možeš skúsiť na 10 dní na officu. Ak sa ti to zapáči, tak by som ti odporúčal radšej hrať na oficiálnych serveroch. Tých približne 400 korún na mesiac nieje až tak veľa. Prinajhoršom pojdeš raz, maximálne dvakrát na brigádu (ak teda už nepracuješ). Stojí to za to.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

No jak pro koho...no a z neof. serwerů hraju s Almíkem na mystiqu ...včera sem rozjel troll priesta
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

wosmahl: Na tom servri si powerlevelujem human maga. Zatial som hral iba den, dal som iba z 1. na 11. level, :-x musim sa zlepsit. :-? ... od 14 lvl by to malo ist lepsie. A priestov neznasam. Nic proti nim, ale do 24. levelu sa s nimi ako mag neda duellovat, nattkas do nich kuzla a oni len sa healuju, shield a heal a ty si OOM a on zacne mindblastovat, lebo ma velky spirit tak ma manu behom chvylky. A este ti dispellne vsetky buffy prakticky za trosku many ... baaah.
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Yoshi Snipo: Aaaaale. Co takhle sehnat pár lidí a dát Warsong?
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Takhle ryckle levelovyt bych taky chtěl..Teď sem na lv 7, ale trvá mi to děsně pomalu...mám hold slabej komp
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

AlmSiVi píše:Yoshi Snipo: Aaaaale. Co takhle sehnat pár lidí a dát Warsong?
Víš jak bych musel levlit, abych tam přežil aspoň chvíli? :lol:
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Trandul: Rychlejš než já s wosmahlem. Protože ty si na opačný straně barikády než my.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

AlmSiVi píše:Trandul: Rychlejš než já s wosmahlem. Protože ty si na opačný straně barikády než my.
Wtf? Ty si zradil alianci! Na jakym ste levlu?
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Trandul: zatim osm, ale moc sem eště nehrál. jenom asi dvě a půl hodiny. Jo a k těm battlegroundům: instancuje se to podle úrovně, takže to bude fér, a žádný postavy na vysokým lvl vám nepomůžou, jak si mi vyhrožoval.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“