Warcraft I, II, III + datadisky

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Yachiko píše:...Ale čo som videl ako kamarát hral kampaň za nemŕtvych, tak to sa zdalo byť vcelku zaujímavé... :-P
V zkl. WarCraftu mají dobrou kampaň (podle mě nejlepší). Ve FT zase nejtěžší ale jinak tež dobrou.
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Nejako sa cez tie 2 ľudské mapy ešte prenesiem a potom už čaká kampaň za nemŕtvych... :-P
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Yachiko: No,já pochybuju,že jsou mise za nemrtvé ty nejlepší?! Jestli myslíš normální W3 tak nevím nevím. V šesti s osmi misí děláš jedno a to samé: Postavit základnu,vyrobit vojsko... I když na druhou stranu dobývání QuelThalasu je docela zábavné. Btw:Už jsi viděl Arthasovu zradu?? 8-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft 1, 2, 3

Příspěvek od Koveras »

LordArian píše:Jedna z nejlepších her,jakou jsem měl čest poznat-co vy na to??
Jedna z nejlepších strategií nebo jedna z nejlepších her vůbec?
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Mé nej hry: 1. Fallout 2
2. Warcraft 3
3. Icewind Dale 2
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

LordArian píše:Už jsi viděl Arthasovu zradu?? 8-)
Nie, ale viem, že sa niečo také má udiať... viac nechem vedieť... :naughty:
Ale dej koncom ľudskej kampane tomu začína napovedať...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mně se na W3 nejvíc líbila videa...a Ilidan.
Naposledy upravil(a) Sadako dne 29.5.2007 23:48, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Nejlepší je stejně závěrečné video.
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Wenom: Doufám že máš na mysli FT a ne obyč Warcraft?? V obyč. W bylo totiž IMO dost podprůměrné narozdíl od těch ostatních. Ve FTto už bylo o něčem jiném :twisted:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft 1, 2, 3

Příspěvek od MCZ »

Koveras píše:Jedna z nejlepších strategií
* kašlání * 8-)
Řekni mi, nebo třeba Arian - jak W3 "nutí" člověka strategicky uvažovat? Čím je to strategie? Schválně...
Podle javora mají RTS všeobecně se strategiemi málo společného, v jistém smyslu má pravdu, ale nic to nemění na faktu, že W3 je ze všech RTS jednou z nejvzdálenějších her od tohoto pojmu...
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Slovo Map Makera

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Ja ti odpoviem s nevyslovnou radostou 8-) Spravna strategia budovania vojska vo W3 je zakladnym meritkom hry, masovanim sa nikam nedostanes, alebo tym dostanes noobov (videl som masovat ghoulov, 40 ghoulov bolo rozprasenych 3 chymerami, potom som videl masovat pavukov, tych dali horsky obri, videl som aj masovanie obrov ... dali ich mortari a rytieri, ...) vazne, spravna strategia vo W3 je k nezaplateniu. Potom este spravne vyuzivat schopnosti a zrucnosti jednotiek, napr lovec demonov je tank, vydrzi vela a este viac vdaka uhybaniu, ma vela hp a este sa moze zmenit v demona,cim ziska dalsich 500 hp.

RTS = real time strategy, ak si myslis, ze ked si uklikas mysku tym, ze sa pokusis odpalit NPCcko (uklikajte si ovecku ) ... tak urcite nevyhras, aj keby si ju uklikal svor ako oponent.

Dalsia vecicka: hrdinovia, ak si zvolij jedneho hrdinu a ine jednotjy, tak ... mno posud sam, napr u ludi skriatok (uder do zeme ci jak sa to vola) + zopar (2-4) footikov a skupina so strelcami narobi vecsiu paseku, ako napr za UD pavuci a dreadlord obklopeny aurou (kedze pavukom je jeho aura na jedno velke gulove)

taketo mailckosti ovplyvnia priebeh hry, napr aj kedy a ako ziskat novu banu (mna raz skore obsadenie bane zachranilo, a zo skoro prehratej hry som odisiel ako vitaz)

ak uz toto nieje strategia, tak neviem, a mimochodom, ak to nieje ani RTS a ani RPG ... co to je? :twisted: zeby krizenie RTS a RPG? No ... a neviem cim sa to odlisuje od RTS ... lebo ono to nieje cistokrvne ani jedno, a ano, nieje to RPG, lebo to ma z RPG ciek iba pozicane prvky.

Podtrhnute, scitane, je to RTS s prvkami RPG.

bodka
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Nebudu ti brát tvůj názor, ale asi mě těžko přesvědčíš, když mi z W3 v paměti nejvíce utkvěly nepřehledné bitvy v dnes už desetkrát překonané a nelíbivé 3d grafice, kde se všichni navzájem řežou, do toho naráží další grupa jednotek a další, hridna se léčí, prchá, kouzlí blesk, přichází skupina trpaslíků s flintama a pálí po nepříteli, ten okamžitě sebere všechn co má, rozmasakruje ji a vrací se ke své předchozí práci a to vše v rámci jedné sekundy ;-) .

bodka 8-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: No na druhou stranu micro ve W3 je podle mého názoru mnohem jednodušší než ve StarCraftu - máš tu autocast, group casting a další featury. Čili není to až tak chaotické.

Zatímco já jsem si ještě ani pořádně neosvojil cloning ze StarCraftu :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já StarCraft v životě nehrála...a W3 + FT používám jako opravdovou odreagováváčku - cheatuju jak cyp a opájím se blbnutím a grafikou, která ač není nejmodernější, se mi docela líbí.
Naposledy upravil(a) Sadako dne 29.5.2007 23:46, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Mně se teda grafika ve W3 taky líbila - je taková, masivní(?) - nevím jak ten pocit vyjádřit :lol: Navíc je to rychlé, stabilní a funguje jak má :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“