Command & Conquer

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Tak jsem stáhl, vypálil a spustil instalaci. Nic se nestalo. Chtěl jsem tedy dát kompatibilitu na w95. Našel jsem soubor INSTALL, který ji nastavenou měl - stejně jako všechny ostatní soubory na CD. Soubor instal.exe nikde není, tudíž ani nemám možnost instalaci spustit (nepočítám-li autorun).

Co dělám špatně?
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tafif-velmi podobnou věc jsem už řešil i já:( podívej se na rady od 7c:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Vallun: Jo, díval jsem se. Jediné, co bych mohl udělat je přetáhnout obsah CD na HD, ale to je k ničemu, protože nejsem schopný spustit instalaci.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Nuž, pod Win98 to funguje skvelo ;-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tafif píše:Vallun: Jo, díval jsem se. Jediné, co bych mohl udělat je přetáhnout obsah CD na HD, ale to je k ničemu, protože nejsem schopný spustit instalaci.
nejlepší rada je si koupit ten doporučovaný produkt:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tak First Decade je "doma":D Dobrá věc, 7c, ještě jednou díky:)

Mám dotaz - fungují cheaty pro CnC Renegade i pro mise?;) Jak je aktivovat?
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vallun: Netuším :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Njn, jsem si mohl myslet, že cheaty jsou Ti cizí:)

Jinak pozitivním zjištěním je, že z First Decade jsou snad všechny hry spusti po instalaci bez disku;) Respektive my nenarazili na žádnou, která by nešla.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vallun: Třeba Generals: Zero Hour a Red Alert 2: Yuri's Revenge, ale jinak ano, většina jde bez disku. Obecně se mi First Decade taky moc líbí :-P

Jinak se mi zdá, že to je vůbec trend poslední doby - že datadisky přidají nějakou silnější ochranu :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

7c - to je možné, ty jsem nechal na někdy, až bude i doma lepší PC:) I když obyč RA a Generals mají něco do sebe, tak mne momentálně zcela chytli Renegádi...a ve volných chvílích chci dodělat RA misi za dobré...:)

Ale hry jsou to fakt dobré, tchyně už ze zvuků střelby a detonací lehce vyšiluje:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Hmm, pustil jsem se do Tiberium Wars a zatím to vypadá na výborné pokračování série :-)
Hodně mě potěšil návrat docela dobrých hraných filmečkům které byly třeba v Red Alertech výborné, ale v Emperoru příšerné a pak už pro jistotu vůbec.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

RED ALERT

Příspěvek od scorpioo »

Neviem či je tu už táto téma nenašiel som ju. No ale hlavne čo som chcel je: EA uvolnili nejakú hru zadarmo :applause: (asi zázrak) a je to práve 1. diel legendárnej stratégie RED ALERT. Je k stiahnutiu na linku http://www.ea.com/redalert/news-detail.jsp?id=62 - jednotka je úplne zadarmo a dvojku je tiež možné stiahnuť zadarmo ale tú len v prípade ak si objednáte RED ALERT 3 cez ich stránku. 8-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Command & Conquer

Příspěvek od AlieN »

Dohrál jsem Red Alert 3.
Vzhledem k tomu že C&C série hraju vlastně od jejích prastarých počátků, tak můžu zodpovědně prohlásit že Red Alert série své Tibriem provoněné sestřičce stále nakopává prdel... ale stejně tak platí že u obou sérií je jednoznačně mnohem povedenější jejich druhý díl.

Zatímco C&C: Tibrium Wars byl jen nepříliš interaktivní akční řežbou s drobnými prvky strategie, RA3 je na tom přece jen líp, se svou komiksovou grafikou je mnohem přehlednější a převážná většina misí není nijak přehnaně (viditelně) skriptovaná, takže na nejvyšší obtížnost se u nich dá dost slušně bavit aniž by měl člověk pocit že ho někdo tahá za ručičku a je neporazitelný. Videa mezi misemi jsou jinak tradičně vynikající, obzvlášť výstupy Tima Curryho (ruský generál), Petera Stormrara (šílený vědec) a J. K. Simmonse (robotický prezident USA) jsou solidně bránicitrhající.
Co mě překvapilo je že počítačem ovládaný spoluhráč (hra je designována primárně jako kooperativní) v singlu je kupodivu docela použitelný, respektive nesral mě tak moc jak jsem čekal že bude - většinou prostě jen nezavazel, staral se o svoje a vychytával část útoků... snaha o jeho ovládání pomocí jednoduchých příkazů je celkem zbytečná.

To by byly ty kladné věci, týkající se většinou celkem nenáročné kampaně, teď k těm záporům - když přejdu trochu horší vybalancovanost jednotlivých stran, tak je tu vlastně zápor jeden jediný, zato ale dosti děivý - ta hra NEMÁ AI. Vážně. Nic tak hrozného jsem neviděl od Duny 2. Jednotkám občas nefunguje ani základní pathfinding. Počítač neumí pořádně zaútočit, zničí člověka jen díky tomu že má rychlejší mikro. Vlastní letadla jsou sebevrazi kteří klidně budou kroužit bez munice nad nepřátelskou bází, zatímco je kropí stovka protivzdušných baterií. Neumí sami od sebe zaútočit na nic, co na ně nezaútočí první - tohle nedokáže ovlivnit ŽÁDNÝ příkaz ve hře, prostě nepřátelské budovy si musí hráč naklikat sám, jinak se na mě bude jeho dvacítka Apocalypse tanků jen mile usmívat. Spojenci jsou po pokusu o ovládání hráčem jednoduchým příkazem "zabij tohle" schopní poslat deset protivzdušných stíhaček na pěšáka s kulometem, i když pár metrů vedle mají vrtulníky - kroužily nad ním dokud je nesejmul okolo procházející cucák s RPG. Prostě peklo.

Celkově hodnotím tak 7/10, ale hrát skirmish zábava oravdu moc není.

Jinak řečeno doporučuji zahrát si kampaň, v kooperaci s někým jiným by to mohlo být vážně super, pak hru smazat a vrátit se k C&C: General - stále ještě nejlepší strategii kterou kdy exWASTWOOD vytvořil.
A nebo počkat na STarcraft 2... :-)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“