Mezinárodní organizace(EU, NATO, OSN...atd.)

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Je mezinárodní sdruživání prospěšné?

Rozhodně ano
6
21%
Většinou ano, ale ne vždy
10
36%
Jak kdy
8
29%
Moc užitečné mi nepříjde
1
4%
Rozhodně ne!
3
11%
 
Celkem hlasů: 28

Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

drake127 píše:
Lerek píše:ano, proto by se náš národ a naše zem měla stát tím nejsilnějším anebo aspoň být na té správné straně barikády
Vynikající nápad - uděláme si ze světa džungli, kde bude platit právo silnějšího a kdo odpálí rakety dřív vyhrává. Už se těším. A co se týče barikády, mě najdete tam, kde to bude správné - ne snadné.
správné? z jakého úhlu pohledu?
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Lerek píše:
drake127 píše:
Lerek píše:ano, proto by se náš národ a naše zem měla stát tím nejsilnějším anebo aspoň být na té správné straně barikády
Vynikající nápad - uděláme si ze světa džungli, kde bude platit právo silnějšího a kdo odpálí rakety dřív vyhrává. Už se těším. A co se týče barikády, mě najdete tam, kde to bude správné - ne snadné.
správné? z jakého úhlu pohledu?
teda nevim kde najdete Lereka nebo Drakea, ale já se budu nacházet někde hodně hluboko v protiatomovém krytu, a čekat až se ty paka nahoře vystřílí a já budu moct vylézt nahoru a užít si trochu klidu 8-)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Lerek píše:
drake127 píše:
Lerek píše:ano, proto by se náš národ a naše zem měla stát tím nejsilnějším anebo aspoň být na té správné straně barikády
Vynikající nápad - uděláme si ze světa džungli, kde bude platit právo silnějšího a kdo odpálí rakety dřív vyhrává. Už se těším. A co se týče barikády, mě najdete tam, kde to bude správné - ne snadné.
správné? z jakého úhlu pohledu?
Krátká odpověď: mého.
Dlouhá odpověď: proti těm, kteří vládnou silou a nerespektují některá práva ostatních.
Naposledy upravil(a) drake127 dne 17.1.2006 20:55, celkem upraveno 1 x.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

AlieN píše:
Lerek píše:
drake127 píše: Vynikající nápad - uděláme si ze světa džungli, kde bude platit právo silnějšího a kdo odpálí rakety dřív vyhrává. Už se těším. A co se týče barikády, mě najdete tam, kde to bude správné - ne snadné.
správné? z jakého úhlu pohledu?
teda nevim kde najdete Lereka nebo Drakea, ale já se budu nacházet někde hodně hluboko v protiatomovém krytu, a čekat až se ty paka nahoře vystřílí a já budu moct vylézt nahoru a užít si trochu klidu 8-)
Pokud to budou Abomby tak těžko.
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

AlieN píše:
Lerek píše:
drake127 píše: Vynikající nápad - uděláme si ze světa džungli, kde bude platit právo silnějšího a kdo odpálí rakety dřív vyhrává. Už se těším. A co se týče barikády, mě najdete tam, kde to bude správné - ne snadné.
správné? z jakého úhlu pohledu?
teda nevim kde najdete Lereka nebo Drakea, ale já se budu nacházet někde hodně hluboko v protiatomovém krytu, a čekat až se ty paka nahoře vystřílí a já budu moct vylézt nahoru a užít si trochu klidu 8-)
my jsme hrdinové nové fronty! :twisted: ;-)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

drake127 píše:
Lerek píše:
drake127 píše: Vynikající nápad - uděláme si ze světa džungli, kde bude platit právo silnějšího a kdo odpálí rakety dřív vyhrává. Už se těším. A co se týče barikády, mě najdete tam, kde to bude správné - ne snadné.
správné? z jakého úhlu pohledu?
Krátká odpověď: mého.
Dlouhá odpověď: proti těm, kteří vládnou silou a nerespektují některá práva ostatních.
cár papíru, funguje jen pokud je silný celek nikoliv pokud je celek slabý,
jinak mé oblíbené heslo:
"Cokoliv, co prospěje mému národu a mé zemi, je správné!" - dle toho se budu řídit já, protože jak již řekl Palacký: "Nic než národ má právo na existenci."
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Lerek píše:
drake127 píše:Krátká odpověď: mého.
Dlouhá odpověď: proti těm, kteří vládnou silou a nerespektují některá práva ostatních.
cár papíru, funguje jen pokud je silný celek nikoliv pokud je celek slabý,
jinak mé oblíbené heslo:
Nenazývej Listinu základních práv a svobod cárem papíru, když je na něm postavena naše společnost. Věř mi, že by se ti nelíbilo, kdyby ten cár papíru neplatil.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Lerek: Tvoje řeči se mi ale začínají hnusit :-? Nepouživál náhodou podobné heslo Hitler??
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

podívám-li se za hranice naší euroamerické civilizace, pak opravdu je tato listina platná jen pro naši společnost a rozhodně naše společnost na ní není postavena - stojí na desateru a judaisticko-křesťanských hodnotách, finální výstupní produkt tohoto je právě Listina základních práv a svobod
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Lerek píše:podívám-li se za hranice naší euroamerické civilizace, pak opravdu je tato listina platná jen pro naši společnost a rozhodně naše společnost na ní není postavena - stojí na desateru a judaisticko-křesťanských hodnotách, finální výstupní produkt tohoto je právě Listina základních práv a svobod
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
oh my got, na to přišels kde?
EDIT: Ne, na nic se neptám, ani se nebudu snažit nic vysvětlovat, je to zcela zbytečné.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

stačí přečíst Bibli a v dějinách si najít rozvoj kultury v Evropě, nic těžkého
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Lerek píše:podívám-li se za hranice naší euroamerické civilizace, pak opravdu je tato listina platná jen pro naši společnost a rozhodně naše společnost na ní není postavena - stojí na desateru a judaisticko-křesťanských hodnotách, finální výstupní produkt tohoto je právě Listina základních práv a svobod
Ano, přiznávám - Evropa má svoji historii a tato listina nebyla sepsaná praotcem Čechem, nicméně docela dobře odráží principy této (dříve křesťanské) společnosti. A na to, že podle tebe odráží křesťanské desatero je docela tolerantní k ostatním náboženstvím.

Podle tebe je to špatně? Můžeš se odstěhovat do Asie a pěstovat tam jógu.
Naposledy upravil(a) drake127 dne 17.1.2006 21:38, celkem upraveno 1 x.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

drake127 píše:
Lerek píše:podívám-li se za hranice naší euroamerické civilizace, pak opravdu je tato listina platná jen pro naši společnost a rozhodně naše společnost na ní není postavena - stojí na desateru a judaisticko-křesťanských hodnotách, finální výstupní produkt tohoto je právě Listina základních práv a svobod
Což je samozřejmě špatně. Ale když se ti to nelíbí, tak můžeš jít meditovat jógu do Asie.
co to plácáš? na autokratické reakce nejsem zvědav - nikoliv, líbí se mi to, ale bohužel v Listině základních práv a svodod je obsaženo až příliš mnoho poválečné utopie...
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Lerek píše:
drake127 píše:Což je samozřejmě špatně. Ale když se ti to nelíbí, tak můžeš jít meditovat jógu do Asie.
co to plácáš? na autokratické reakce nejsem zvědav - nikoliv, líbí se mi to, ale bohužel v Listině základních práv a svodod je obsaženo až příliš mnoho poválečné utopie...
To byla reakce na neeuroamerické hodnoty, které mají taky docela daleko k právu silnějšího.

Poválečná utopie je podle tebe co?
Naposledy upravil(a) drake127 dne 17.1.2006 21:42, celkem upraveno 1 x.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Lerek: Uvědom si, že nemluvíš s žádným dvouletým děckem. Tohle se tady nevede :-?
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“