Sporty

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Calvera
Sigilan
Příspěvky: 137
Registrován: 30.9.2005 11:21
Bydliště: Vlastní dvojpostýlka :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calvera »

Je to trošku mimo, ale Zelenka prý dostal za kritiku pokutu ve "význemné výši"!!! Že by se blýskalo na profesionální časy???
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Jako zarytý Slávista si nemůžu Hřebíkovo působení ve Spartě zatím vynachválit...
Uživatelský avatar
Calvera
Sigilan
Příspěvky: 137
Registrován: 30.9.2005 11:21
Bydliště: Vlastní dvojpostýlka :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calvera »

Jako ortodoxní příznivec moravských můžstev taky ne 8-)
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Calvera píše:Že by se blýskalo na profesionální časy???
Kéž by, při současném tápání českých klubů na mezinárodní scéně (hlavně UEFA) už by bylo načase. Takhle se normální člověk skoro stydí přiznat, že fandí Baníku (ad 0:5 předevčírem) :-)
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Velehal píše:Jako zarytý Slávista si nemůžu Hřebíkovo působení ve Spartě zatím vynachválit...
Být slávistou je těžká diagnóza, hlavně od dob legendárního "tréni" je pro spoustu lidí tenhle klub jen ochotnický soubor donkichotů :-) Nic ve zlém :-)
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Na tom sice něco bude, ale s tím já již nic nenadělám...
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Velehal píše:Na tom sice něco bude, ale s tím já již nic nenadělám...
Proč ne? Defenestrace bLešky a hurá akce fandů nazvaná "Stavíme stadion" :-)
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Psal jsem to na BG, ale protože to asi moc lidí neuvidí, tak to zkopíruju sem:
Sparta je mi sice u (_!_) , ale Křetínskému s Hřebíkem držím palce. Když před rokem vyhodili toho olivového kašpárka "se srdcem" a angažovali Hřebíka, bylo vidět, že především Poborskému a Zelenkovi to je proti srsti. Vždyť pod Franzem si mohli na hřišti dělat co chtěli, a najednou mají hrát stylem, který jim nevoní? To raději "nalomí" zbytek kabiny proti Hřebíkovi, doufajíc v jeho vyhazov. Ale trochu se Steve a Zelí přepočítali, místo trenéra letěl nejdřív první, a trest neminul ani toho druhého. A dokonce se diví a staví se do role ublížených - přitom v prestižnějších a profesionálnějších klubech by s nimi zametli okamžitě. Jedině Matušovič a Sivok vyčnívají z téhle mizerie a kašlou na Poborského a spol., ale ten zbytek? Jen ať vyhodí třeba půlku mančaftu, hlavně když z kabiny zmizí ta "olivová atmosféra". Takhle musíme především v sešívaném Sportu číst hluboce investigativní články o tom, kterak 100 vykolejených "fandů" Sparty, skandujích cosi o výměně Hřebíků a fyzické likvidaci, představuje skupinu všech příznivců letenských.
Každopádně se dá na adresu Klekí Petry jízlivě poznamentat: do reprezentace je dnes blíže už i z Českých Budějovic než ze Sparty :lol:
d127Edit: Kód nahrazen za citaci.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Dříve jsem závodně plaval a hrál fotbal, teď už tyhle hejblátka provozuju jen párkrát do měsíce, a občas sednu se známýma na kolo a dáme Tour de kraj :-)
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Kulec, pinčes, petanque(?)... Proste ty kde se neunavim.. ;-)
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Velehal píše:Jako zarytý Slávista si nemůžu Hřebíkovo působení ve Spartě zatím vynachválit...
Bratře :!: :-D Občas si sice připadám jako masochista, že jsem slávista, ale nikomu jinýmu bych prostě fandit nedokázal :!: A arogantní Spartě jejich krizi přeju - aspoň si vyzkouší jaký to je :!: :-?
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Já se vám divým,že tu pořád tu Spartu přetřásáte-tak má krizi no a co?? Tu má občas každý klub,ať z divize,nebo hrající v Lize mistrů. Mě osobně traky vůbec nevadí,že Spartě teče do bot,ale na druhou stranu je mi jasné,že se zase zvedne-je jen otázkou času kdy...do té doby tu zatím může Yachiko Spartu zatracovat a Artmédii pasovat na vítěze LM :lol: :lol: :lol:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

LordArian: Sparta je v krizi prakticky už od té doby, co tam skončil Ivan Hašek - teď akorát už jen dvakrát za sezónu vymění trenéra, 2/3 kádru a efekt žádnej :-D
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

LordArian píše:Já se vám divým,že tu pořád tu Spartu přetřásáte-tak má krizi no a co?? Tu má občas každý klub,ať z divize,nebo hrající v Lize mistrů.
Věc je v tom, že se ta krize řeší poněkud méně obvykle, než je zvykem ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

LordArian píše:...může Yachiko Spartu zatracovat...
Tak sranda bokom... :-?
Ja uznávam aj kvality mužstiev v hocijakom športe ( a nielen mužstiev a nielen v športe... ), ktoré častokrát samozrejme nie sú zo Slovenska. To že verím slovenským reprezentantom neznamená, že som nacionalista a ostatných zatracujem...
Toto píšem výlučne preto, lebo mi to Tvoje opakované vyrypovanie ohľadne tejto veci začína už dosť liezť na nervy...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Zamčeno

Zpět na „Archivy“