Best quest

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

:oops: :oops: :oops: :-)

Diky :).
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

me se opravdu libil quest se zahalenymi doly. a taky nevidouci oko. parada.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Killdozer: Zahalené doly bol imho len taký preimerný quest... nič výnimočné
Nehral si PT, však?
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Yachiko píše:Killdozer: Zahalené doly bol imho len taký preimerný quest... nič výnimočné
Nehral si PT, však?
probojujes se skrz temny hvozd a stanes pred ukrytym dolem kapitalistickeho stvace. nepozorovane proniknes dovnitr a napravis nepravost, a vsechno to splachnes, kdyz v urputne bitve zabijes davaeorna. vyjdes na povrch a vykrocis vpred do velkomesta -baldurovy brany. na me to dost zapusobilo. ale asi hlavne diky hudbe.

PsT sem nehral, shanim.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Keď to popíšeš takto tak prosím... lenže to bolo hlavne vďaka atmosfére celého BG a nie genialite samotného questu...

Na to PT som sa pýtal preto, lebo ak to raz začneš hrať, tak zistíš čo sú to questy... ;-)
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Mě přišel jako úplně nejlepší quest Strážcova Tvrz, hlavně 2. patro.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

AlmSiVi píše:Mě přišel jako úplně nejlepší quest Strážcova Tvrz, hlavně 2. patro.
WK je super hlavně díky XP a itemům. jinak mě osobně tam scházel napínavější příběh. a taky to, že tam můžeš jít kdykoli a tak, je to takoé umnělé. přecejen třeba Planarni kule navazuje na quest zabíjení valygara a tak. není to prostě jen tak a teď půjdu do koule, všechno vymlátím a seberu itemy...
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Příspěvek od CeBrk »

Teď jsem si ještě vybavil, že se mi celkem zamlouvaly questy spojené s učením na mága u eh... jak se... Mebbeth? Pravda, šlo vlastně jen o "poslíčkování" a komunikaci s různými lidmi, ale přesto... Vlastně ani nevím co mě na tom tak zaujalo? Snad zajímavé a netypické rozhovory. Snad to vykrystalování zbytečných úkolů v tvorbu magické knihy. Možná něco jiného. Třeba ten popis jak znalec rostlin zkoumá zvláštní semínko, které ho najednou poraní... člověk to najednou vidí. Vidí jak se popínavé rostliny formují do rámu. Vidí muže s zuhelnatělími pažemi a jím zlikvidovanou látku. A hlavně vidí tu nádhernou absurditu a fantazii tvůrců. Občas se mi stává - nejen v Planescape Torment - že mne některé dialogy, situace, nebo lokace neuvěřitelně konsternují, i když jde třeba o naprostou bezvýznamnost. Napříkald v Icewind Dale jsem úplně zbožňoval tu rozkošnou místnůstku Kuldahárského mága ve věži. To bublání kotle, osobnost uzavřeného mága a jeho zaujetí pradávnou magií, na mne působilo nesmírně uklidňujícím dojmem. Ah ta nostalgie. Je fajn, že existují weby jako je tento, kam si člověk může přijít zavzpomínat.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Ještě mě z BG napadlo- moc fajn bylo to začleňování do guildy zlodějů v BG city. Ty questy se mi VELMI líbily- sraz v určitou hodinu, hlídání a přemlouvání stráží, nebo dokonce samotná loupež! Prostě zlodějská práce...
(mňau... to jsem já, přece Tvoje kočka, tak běž zase spát!
och jo..... MOMENT, já přece nemám kočku!!!) ;-)

CeBrk: vždycky říkám, že nostalgie je sviňa.
Je výhoda PC her, oproti vzpomínkám na, řekněme jiné věci, že si člověk může jít zavzpomínat na místo činu, třeba do Kuldaharu...
Já tenhle svůj pocit tak ospokojuju pravidelně, a rovněž ho mám hlavně u IE her, jak píše Yachiko.
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 26.1.2006 8:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

CeBrk: Tento pocit je mi naprosto známy. Najviac sa dá dosiahnuť práve pri IE hrách ako BG, PT či IWD ( ale to je len možno môj subjektívny pohľad, lebo sú to moje obLúbené hry... ) ...
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

pocity... nedá se snad ani popsat ten pocit, když začnete bg1 odznova a víte jak to všechno skončí, kam až se dostane, co všechno prožije... a že to všechno se musí teprve stát, aby naplnil svůj osud o kterém teď zhola nic není. vždyť ještě ani nevyšel z candlekeepu... :cry:
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Další imho zajímavý quest:
Chronicles of Riddick - otrávit jídlo jednomu trestanci v jídelně. Navíc je zajímavé se koukat, jak to zbaští, pak vstane a čumí do zdi a nic se neděje. :-D
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

No, já mám nějaký okno a sotva si na něco dokážu vzpomenout. Vim, že v Infinity hrách byl nějaký quest, nad nímž jsem plesal, ale ne a ne si uvědomit, jaký z nich to byl, takže telegraficky aspoň to, co si vybavim ;-)

BG1: Ajantisem zmíněné zlodějské questy
BG2: Vraždy na mostě, paladinské questy, převzetí hvozdu u Trhova, planární koule, dají-li se za questy považovat epizody z Pekla a Kapesní sféry, děti v jeskyni na Vrchovině ;-) A pak docela Strážcova tvrz
IWD: Easthavenské questíky ;-)
IWD2: Targos a něco v něm, už si nepamatuju co ;-)
Torment: tady byla frekvence památných questů vysoká, ale třeba se mi vybaví navrácení Curstu zpět na Outlands a s tím související interakce s Triasem
Fallout: úkoly pro Bratrstvo oceli, špionáž Gizma, ve dvojce něco s otroky v Denu...
Silent Hill "questy": ve dvojce hádanka s oběšenci a její "okolí", ve trojce stopování Stanleyho a vše, co tuto epizodku provázelo
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Pekný quest bol tiež - pokiaľ si niekto pamätá - oslobodiť toho sluhu z predmestia z Vault City. Nebol to síce vôbec výnimočné, ale ten dialóg pri oslobodzovaní ma dostal - prehovorenie toho strážcu, že daný sluha má syndróm "Yachiko", čo značí rozprávanie sproste a rozprávanie bez výzvy atď... :lol:
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

yachiko: To je ten quest, kde muzes rict jeho chude zene, ze to udelas, ale za *neco*? :twisted: (ehm..)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“