Hudba: Daniel Landa

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Na Landu má každý svůj vlastní názor. Mám od něho všechny alba a jeho hudba se mi líbí. Greendayem jsem odchován z intru a občas si poslechnu nějakou skladbu, která se jim náhodou povede.
Kabáti a Landa u mě vedou a Landa má navíc 3 listopadu v ČEZ aréně koncert, takže tam pochopitelně nebudu chybět.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Landa je skvělej, ale jinak kromě soundtracků a namátkovejch skladeb od nejrůznějších skupin, který se mi prostě jen zalíbí, poslouchám především Robbieho Williamse.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Landova hudba je vcelku počúvateľná avšak nepáčia sa mi tie jeho mimohudobné aktivity...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Yachiko píše:Landova hudba je vcelku počúvateľná avšak nepáčia sa mi tie jeho mimohudobné aktivity...
Ano o tom vím - Templáři. To máš na mysli?
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

jde o to ktera landova "muzika" se ti libi... pce z tech novych jsou to vicemene krylovky kvuli cemuz ho nemam rad o to vic... nesnasim remaky...
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Áno mám na mysli Templárov... :roll:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

No jde mi o to jak zpívá. Jinak je to jeho rozhodnutí a to mu neberu. Neříkám že mi to vadí, ale v jistých věcech s tím taky nesouhlasím.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Áno, samozrejme je to jeho vec, ale rozhodne z tej organizácie nie som nadšený...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Yachiko píše:Áno, samozrejme je to jeho vec, ale rozhodne z tej organizácie nie som nadšený...
No jde o to, že koncert měl úspěch i s tím co dělá pro nevidomé děti. Horší bylo když začal mluvit, to je pravda.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Yachiko píše:Áno, samozrejme je to jeho vec, ale rozhodne z tej organizácie nie som nadšený...
Coze ? Templari ? Templari ??!
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Organizácia, ktorú založil ( ? ) D.Landa. Nejde samozrejme o tých stredovekých Templarov...
Je to jeho oranizácia, ktorej ideou organizovaná a tvrdými zákonmi riadená spoločnosť - proste poriadok... aspoň tak som to niekde čítal...
Táto organizácia je silne pravicová a príde mi to niečo podobné ako Nemilosrdní v PT...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ordnung Lumpen Lempli :twisted: , tedy Ordo Lumen Templi...to je soubor ukázkových kreténů - viz zakládající členové Landa, Komorous a Vidím. Nejsou ani schopni vysvětlit, co ten název (mimochodem naprostý gramatický nesmysl) znamená...
A co se Landovy hudby týče...hmm, oceňuji nyní Varteckého kytaru, jinak pro je pro mě D. L. zakukleným náckem (texty sice zjemnily, ale pořád je to totéž), čili jen ho slyším, tak se mi zvedá adrenalin špatným směrem :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No hudba a přístup D. Landy celkem líbí (tím přístupem myslím to, že se v průběhu let vykašlal na skinheads). I když už jsem ho neposlouchal ani nepamatuju - Kryla nějak extrémně nemiluju (tím chci říct, že ho nedokážu poslouchat 24/7 - jinak jsem na té hudbě docela vyrostl) - a v poslední době jediný co je slyšel je právě Landovo přezpívání Kryla.

K tomu řádu nemám co říct - nevypadá to, že by vyvíjeli nějakou aktivitu :-D

P.S. Viděli jste "Bourá jen blb?"? Celkem se mi to líbilo - trochu zábavnější než BESIP :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

petruschka: hmm, kvalitní výběr, některá ta jména znám i víc zblízka než jenom z vidění ;-) , na druhou stranu, jazz přímo nemusím, ale je to bezesporu kvalitní hudba.
Yachiko píše:Organizácia, ktorú založil ( ? ) D.Landa. Nejde samozrejme o tých stredovekých Templarov...
Je to jeho oranizácia, ktorej ideou organizovaná a tvrdými zákonmi riadená spoločnosť - proste poriadok... aspoň tak som to niekde čítal...
Táto organizácia je silne pravicová a príde mi to niečo podobné ako Nemilosrdní v PT...
Hmm, Nemilosrdné já nemusím, a o templářích jsem ještě neslyšel. Ale teď mám aspoň landu ještě méně raději než předtím :evil: :evil: :evil: .
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Templáři mi přišli jako dost dobrá organizace (minimálně hodně pokroková) - bohužel skončili jak skončili :-?

A Ordo Lumen Templi (jo, fakt blbej název) nemá s Mercykillers moc společného :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“