Hudba: H.I.M. a další

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

No... ja osobne to neposloucham, ale lidi, co jo rikaji, ze prvni dve alba byla ok, ale pak sla kvalita prudce dolu... Jde videt, ze jim uz jde jen o $.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Jj, posledný album je dosť biedny - aj podľa komentárov, ale staršie skladby sú imho veľmi dobré...
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Na CT2 kdysi pozde vecer vysilali jejich koncert... ty jo, to me nudilo :).
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vampiria: .. že jsme se Tě nezeptali přímo :lol:

H-I-M postihl stejný osud jako spoustu jiných kapel (teď do toho letí SoaD), začali jako nezávislí, docela kvalitní, ale se vzrůstakící popularitou a $ na účtu se zkazili... A s tím satanismem to imho poza je. A nejen s ním, kdyby se na ně člověk dnes podíval bez znalosti jejich historie, řekl by si, že je to jen další marketingový výtvor.

Necrotiisng_: ten koncert celkem šel, zrovna jsem přišel z hospody, ale nějak extra mě to nevzalo, přece jen tenhle žánr nejni můj nejoblíbenější
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ajantis: Je to škoda, že sa to väčšinou takto posere... lenže $$$ .... :cry:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Je tiež rovnako dobre možné, že celý tento rozhovor s Valom bol marketingový ťah... ;-)
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Yachiko píše:A ešte jedna taká otázka: Je Ville Valo vyznávačom satanizmu? Lebo samotný názov skupiny, či znak skupiny, alebo aj niektoré texty tomu dosť nasvedčujú. Môže ale nemusí ním byť... nikde som sa o tom ale nič nedočítal ... :-?
IMHO není a celkem otevřeně se hlásí k tomu, že není... Co já vím.
Ten heartagram má bejt něco jako spojení lásky a nenávisti či co, každopádně všechno, co člověk potřebuje vědět o HIM je:
G. Lovesongs vol. 666 koupit.
Razorblade Romance možná taky (nebo aspoň vypálit).
Z Deep Shadows and Brilliant Highlights si udělat menší výběr solidnějších mp3
...zbytek ignorovat.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

G. Lovensongs - tam sú výborné skladby... :-P

Heartagram - myslel som, že to bude niečo takého pokiaľ to so satanizmom nič nemá...

Ale nikde som nevidel otvorené nehlásenie sa k satanizmu... :-?
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Yachiko píše:Ale nikde som nevidel otvorené nehlásenie sa k satanizmu... :-?
Já mám pocit, že jsem to kdysi někde četla, a že Valo docela otevřeně přiznával, že jeho jediný vazby na satanismus jsou takový ty inťošsko-estetický... Jako že to sice vypadá docela cool, ale že to nijak nežere... (A že kvůli rádobydrsnejm rádobysatanistům zdrcli původní název kapely na tu zkratku, anžto název His Infernal Majesty přitahoval dost pitomý publikum.)
Ale ruku do ohně za to nedám, přestala jsem je žrát už před nějakým časem (potý, co jsem je viděla naživo, abych byla konkrétnější...).
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Tak to som celkom rád, lebo satanizmus je naozaj debilina... a z estetcikého? No keď sa mu to páči... ako image to zlé nie je... ;-) :-?
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Yachiko píše:Tak to som celkom rád, lebo satanizmus je naozaj debilina... a z estetcikého? No keď sa mu to páči... ako image to zlé nie je... ;-) :-?
Mně přijde satanismus velmi zajímavý a v jistém smyslu sympatický. Jen nemám rád ty, kteří mu stejně prd rozumí a jen se jím zašťiťují k těm svinstvům, co dělají. A pak taky ty, co to využívaj ke své image.
Pročež u skupin jako H-I-M ho hrubě neoceňuji... ono to akorát svého času hrozně letělo (nebo ještě letí?)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Cesare: Pod hodnocení alb HIM aneb co brát a co ne, bych se podepsala 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Finsko?
Apocalyptica a Värttinä jsou kapely, který mám hodně ráda (zvlášť tu druhou).
HIM mi poslední dobou začali vadit a Rasmus mě nikdy moc nebrali... Obojí je něco jako drsnější a potemnická verze Bon Jovi, náctky rvoucí si rodidla z toho nevyjímaje. Ale je fakt, že starší věci od HIM si ráda poslechnu i dneska a Ville Valo skutečně má velmi příjemně zabarvenej hlas.
Taky rádio nevypínám, když HIM nebo Rasmus zazní, ale zazní-li Cave nebo starší Depeche Mode, jsem o dost radši...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

lol, keby aspon niekto vedel, ze satanizmus a znaky Behemotha a bohvieco este su spojene s pohanstvom. Baphometh nie je ziadny bububu diabol ani ine kraviny. :roll:
to bol sice OT, ale nemohol som si to odpustit, prehodte to trebars do volnej diskusie.
Naposledy upravil(a) Arthalion dne 31.1.2006 19:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

H.I.M.a mám mo rád - leč to nejlepší abum (dle vás nemám :cry: )
Apocalyptika je taky moc dobrá (Bittersweet jsem už dlouho neslyšel - hned to musím napravit 8-) )
Ovšem Razmus mě moc nenadchnul...
A celkem mě zklamali Vanila Ninja - dle mě super skupina (rock zpívaný ženskou mě dost bere) - když jsem zjistil, že to sou Norky (myslím) ale zpívaj anglicky (rád bych si poslech zpívanou norštinu). Aspoň jednu písničku ve svém rodném jazyce mohli jako bonus zařadit (jako to dělá skupina Heart)
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“