Hudba: Elektronická hudba

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Doporučuju: Jamiroquai - Dynamite [2005]
mazeec...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

V noci z pátku na sobotu proběhla v T-Mobile Areně Tiësto CEE Tour 2005 a vyvedla se.

Line-up:
Michael C
Scott Bond
Quintin
Le Blanc
Tiësto
Preach

Michaela C jsem nestihl, během Le Blancova vystoupení odpočíval, a protože jsem prchl ještě před úplným koncem, z Preachova vystoupení jsem slyšel necelou půlku, která ovšem vůbec nezněla zle.

Scott Bond hrál, co se týče skladeb, dobře. Občas měl sice problémy s přechody, ale z mého pohledu nešlo o nic zásadního. Tiësto se mi líbil zhruba stejně jako loni - po slabší první hodince (způsobeno tím, že jsem většinu tracků neznal) přišly výborné hodinky dvě. Přesto jsem si Tijse tolik neužil, páč už na mě doléhala únava z náročného týdne :-) Nakonec jsem nechal Quintina, jenž byl z mého pohledu nejlepší. Vyfásnul dobrý čas, hrál výborně, já jsem byl ještě čerstvý a na parketu bylo relativně volno.

Vynikající byla světelná aparatura a velmi zajímavě působila (na mě až z fotek, páč jsem byl dosti vzadu a nerozpoznal jsem ji) vodní clona, jež sloužila jako promítací plátno.

Negativum: Narváno. Těch cca 15000 lidí bylo poznat.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

vypité_oko: Peču na to, co je komerční (klubové, undergroudové...) a co ne. Když se mi něco líbí, holt se mi to líbí a Tiësto dle mne minulý pátek zahrál výborně. A nezáviď, že na Coxovi vodní clona nebyla :-D Btw: zrovínka poslouchám Tijsův set z Duplexu, stahuji ASOT 223 a těším se na Ferryho. Komerce se valí! Utíkejme!!! :mrgreen:
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Líbí se někomu Leftfield? mě celkem jo..
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Landor píše:Líbí se někomu Leftfield? mě celkem jo..
Znám, ale jen pár kousků (Afrika Shox, A Final Hit...), dobrý, někdy se hodlám vydat na podrobnější průzkum ;-) .

Jinak teď poslochám Stereo MC's (Deep Down & Dirty) a M83 (Before the Dawn Heals Us), obojí moc dobrý :applause: - znáte to někdo?
Naposledy upravil(a) MCZ dne 29.1.2006 19:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

MCZ píše:Mám dobrou náladu, nebo alespoň radost z toho, že jsem dneska ze 40 Kč získal origoš (poslední?) desky Apolla 440 - Dude Descending a Staircase. Na Electro Glide in Blue nemá ani náhodou, ale i tak mám radost, jak snadno jsem ji získal :-P .
Landor píše:mcz: od apollo mam nejradši tracky vanishing point a liquid cool (našli by se i další, ale nemám pomatováka) jinak je (hlavně takové ty "rockovější") moc nemusim.
AlieN píše:jj Apollo 440 je super, rád od nich poslouchám i ty "rockovější" věci :-)
Takže už jsem si to 2cd (Dude Descending a Staircase) od A440 poslechl, a nebylo to zas tak špatné, minimálně 2. disk za to stál.

Landor, AlieN: a jaká je podle vás deska Electro Glide in Blue? Spíše rockovější nebo elektroničtější? Hmm :think: ;-) . V každém případě je to fakt paráda (například stejnojmenná skladba či Carrera Rapida a další)!
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Slyšeli jste někdo báječnou elektronickou desku XTRMNTR od Primal Scream? Inu, předpokládám, že asi nikdo, ale zeptat jsem se musel ;-) .
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

MCZ: To mám doma od té doby, co to vyšlo :lol: fakt stojí za to 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Vampiria: takže přeci jen někdo :-) . Je to skutečně povedené a beze slabších míst, já se k tomu dostal nedávno, ale jsem z toho dost našený, ještě od PS rozhodně něco vyzkouším ;-) .
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

MCZ píše:Slyšeli jste někdo báječnou elektronickou desku XTRMNTR od Primal Scream?
Jj, vynikající album. Evil Heat je rovněž velmi povedené (Some Velvet Morning hrálo v jedné reklamě, tuším, na Oskara).
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

MCZ píše:Slyšeli jste někdo báječnou elektronickou desku XTRMNTR od Primal Scream? Inu, předpokládám, že asi nikdo, ale zeptat jsem se musel ;-) .
Tak tuhle desku mam na disku uz hoodne dlouho, tak 4 roky minimalne, ale nikdy sem si to nepustil :roll:
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Teď poslouchám Everything Is Wrong od Mobyho, slyšel jsem, že to je po Play jeho nejlepší deska, je to ještě z jeho rannějšího (tanečnějšího?)tvůrčího období a musím uznat, ač na Play to nemá, rozhodně se jedná o kvalitnější počin než 18. No a to co jsem slyšel z nového Hotelu, celkem nic moc...
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Ted jsem si stahl Voodoo People EP od The Prodigy. Fajne to je :). Je tam jeden remix Voodoo People + klip k nemu, remix Smack My Bitch Up a original verze Out Of Space.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

necro: Jo, Voodoo People je prima song do jukeboxu - hodně muziky za málo peněz 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

http://www.loveparade-prague.cz/index.php Jsem zvědav, co z toho nakonec bude.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“