Deus-Ex

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

raider: Jj. Silencer na pistole instalovat nejde.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

No - ono i když se přidá na pušku, tak je to celkem bez efektu, jelikož to stejně dělá bordel :mrgreen:

7c: tu pistoli vem určitě normální. Když do ní narveš pár vylepšení, tak se ti o dost zpřesní a i to nabíjení se zrychlí 8-) Potom už si ani nevzpomeneš na to, že jsi kdy uvažoval o tom vzít tichou :twisted: (ten rozdíl v dmg je dost znát)
Heh - teď jsem si vzpoměl - že ona to vlastně není klasická devítka, ale desítka..? :think:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frosty: Jj. Desítka.

Jj, jediné, co mi na té normální vadilo byla přesnost (i když s optikou - hehe, optika na pistoli - to vlastně až tak není problém).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

No ten systém tlumiče je pravda trochu divný - teď myslím, fakt, že v DE jsou dvě různé pistole, ale není to nic zásadního.
sevencreature píše:Ty přestřelky jsou tam vážně k smíchu - vedle sebe stojí teroristé a unatco, střílí po sobě z metru z pistolí a samopalů a nikdo nikoho nemůže třefit :lol:
:-D Právě toto u mě rozhodlo, když jsem si měl vybrat, jeslti znovu nainstalovat DeusEx nebo Half-Life, ve prospěch druhého zmiňovaného 8-) .
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, začínám nabývat dojmu, že jediná zbraň, která je v DE potřeba je pistole s optikou. Na co sniperka? Pistole to zvládne taky - one hit one kill :lol: Samopal je taky na nic - zásobník je pryč hned a než přebiju, tak bych je tou dobou pistolí v pohodě postřílel.

No, zajímavé :-)

Co myslíte, který upgrade je lepší - rychlost, nebo silent run? Jako je mi jasné, že to vypadá na první pohled celkem jasně - ale zdá se mi, že nepřátelé na hluk nějak nereagují. Třeba klidně střílím a nikdo na to nereaguje... Takže se skoro kloním k té rychlosti :think: Ale je to teprve začátek hry, kdo ví, jak se to vyvrbí :-D
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Tak neviem, ale ja som mal práve s hlukom v niektorých misiách dosť veľké problémy - ono Deus Ex je strašne hlúpo urobený čo sa tohto týka - napr. parta nepriateľov sedí okolo stola a ja ich postupne zabijem bez toho, že by si vôbec všimli, že umierajú, ale na druhej strane - sejmej jedného chudáka v nejakej inej miestnosti a ďalší o tom hneď vie a pribehne ma likvidovať. :roll:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

2 7c:
ad útočná puška - ze začátku je skutečně na nic. Ale v pozdějších částech hry leckde VELMI usnadní postup. Kór když se z ní správně naučíš střílet granáty :twisted:

ad upgrade - jednoznačně rychlost 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

sevencreature:augmentacia....jednoznacne rychlost- ja si to vzdy vylepsim az na maximum.S nou prezijes aj pady z vysky,ktore by boli inak smrtelne.Taktiez si mozes skratit cestu tym ze prekazku jednoducho preskocis a nemusis ju zlozito obchadzat.
Vidim ze si sa dal asi na pistole ..v tom pripade je velmi dobra augmentacia targeting (ten si tiez davam na max,ak hram rambostyl ).
Inak ked chces pouzivat pusky,tak by som pred samopalom uprednostnil bojovu brokovnicu.So zapnutym targetingom som s par vystrelmi znicil strazneho robota (toho co striela rakety)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

raider: Na pistole se asi vykašlu - nějak jsem nabyl dojmu, že nemám potřebu je vylepšovat - s pistolí zatím normální vojáky zabíjím bez problémů a na ty tužší bude asi lepší sniperka (takže jsem ji začal intenzivně vylepšovat :-) ) - a brokovnice taky patří do rifles.

Targeting... Hmmm, vyzkouším 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

2 Raider: ad targeting - ten jsem tedy použil snad jen jednou na zkoušku a nějak jsem se s ním nezžil. Pravda nehnal jsem ho až do maxima.
Většinou jsem ale místo něj použil vylepšení zraku...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Frosty: to vylepsenie zraku ... na tretej urovni uz s nim dokazes na velmi kratku vzdialenost vidiet aj cez stenu,na stvrtej urovni sa ta vzdialenost zvacsi ale nejako mi to nepripadalo zvlast uzitocne.Na prvych dvoch urovniach je to prakticky na nic.Je s tym vidno iba cez tmu a hmlu.Ten targeting je dobry v tom ze rychlejsie zameriavas,strelba ma vacsiu ucinnost a na vyssich leveloch ti poskytuje informacie o ciely.To som len pozeral ako tomu spominanemu robotovy rychlo klesali percenta,ked som si nabil do brokovnice sabotky.Aj ked co sa tyka robotov...LAW,prip. GEP su v tomto pripade neprekonatelne.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, kupodivu musím uznat, že je Deus Ex v podstatě zábavná hra :shock: (vážně mě to začalo nějak bavit :-) ).

Inteligence nepřátel je sice nulová (kam se hrabe na HL), ale to až tak nevadí - stejně je to příjemný pocit rozsekat nanomečem skupinu vojáků na mraky 8-)

Nabyl jsem dojmu, že skill na pistoli nemá smysl vůbec vylepšovat - bohatě stačí to, co je na začátku (už jsem ji nepoužil ani nepamatuju a asi ani nepoužiju - skoro lituju těch upgradů co jsem do ní narval (teda kromě optiky, to je super věc a do ničeho jiného stejně nejde dát)).

Nevíte, jestli má smysl vylepšovat Low Tech Weapons? Kvůli Dragon's Tooth? Protože i když jsem do toho nedal ani bod, tak s ním stejně zabiju prakticky každého na jednu ránu... No Commando jich snese víc, ale ne o moc.

Sniperka je opravdu brutální zbraň (ta vylepšená sniperka není sniperka ale čirý nesmysl - ultimátní fantasy zbraň: obří zásobník, dostřel kam člověk dohlédne, rychlé nabíjení, naprosto tichá :lol:).

A Combat Shotgun je prima, ale zatím mi s ní (Sabot) ničení robotů teda moc nejde (lepší jsou na ně granáty řekl bych).

GEP je sice prima, ale zatím jsem ji ani nebral (přece jenom, obětovat na ni polovinu inventáře...) - i když... pistoli nepotřebuju, lékárničky taky ne... Ale Hazmat, Camo a Ballistic Vest se vcelku hodí :think: Hmmm... Tough choice :mrgreen: Já chci větší inventář!!! :lol:

Teď nevím, jestli mám radši vylepšit Aggressive Defense System, Zaměřování, Ballistic Protection nebo radši namaxovat Power Recirculator :think: (no vlastně je to asi vcelku jedno :lol:).

Nevíte, v jaké části hry se tak nacházím? Tj. začátek, polovina, blížím se ke konci... Právě jsem skončil v Hong Kongu (zničení UC a instalované všechny augmentations).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

sevencreature:Da sa povedat ze si zhruba v polovicke hry.
Aggressive Defense System je tusim to co odpaluje rakety na dialku ak niekto po tebe vystreli ... ale fakt je ze zrovna vela protivnikov s raketometmi tam nie je.To uz radsej to zameriavanie,prip. ak pri strelbe rad behas medzi nepriatelmi tak rozvijaj balisticku ochranu.Ak si rozvyjas radarovu priehladnost,prip. cloak (obidve maju brutalnu spotrebu energie) tak je dobre sa zamerat na Power Recirculator.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

sevencreature píše:Nevíte, jestli má smysl vylepšovat Low Tech Weapons? Kvůli Dragon's Tooth?
Imho tak max o jeden bod. Ale vzhledem k tomu dmg co dává... :whistle:
No krásně se hodí na killování 'přerostlejch' zviřátek :mrgreen:
sevencreature píše:Sniperka je opravdu brutální zbraň (ta vylepšená sniperka není sniperka ale čirý nesmysl - ultimátní fantasy zbraň: obří zásobník, dostřel kam člověk dohlédne, rychlé nabíjení, naprosto tichá :lol:).
:-D Sem tam (když se mi nechtělo přehazovat zbraň), jsem ji použil i jako 'combat weapon' :twisted: i když je to tedy o ústa :-D

ad. ničení robotů - jj, a nejlépe granáty vytřelované z útočné pušky 8-)
sevencreature píše: GEP je sice prima, ale zatím jsem ji ani nebral (přece jenom, obětovat na ni polovinu inventáře...) - i když... pistoli nepotřebuju, lékárničky taky ne... Ale Hazmat, Camo a Ballistic Vest se vcelku hodí :think: Hmmm... Tough choice :mrgreen: Já chci větší inventář!!! :lol:
:shock: hazmat? ballistic vest? Huh - hazmat jsem použil snad jen jednou - při treninku :mrgreen: a vestu asi dvakráte na začátku.. Imho - naprosté zbytečnosti - GEP gun upotřebíš více :twisted: (tedy maš-li patřičné augmentace samozř. 8-)) Ochranné prostředí a regenerace rulezzz :mrgreen: S těmito dvěmi solidně vylepšenými augmentacemi, jsem takhle onehdá stál po kolena v radioaktivní kaluži, JC stále jen něco mlel jako - ''au! au!'' a přitom mu kolísalo zdraví stylem - zranění 20, vyléčeno 50 atd. atd. :lol:
sevencreature píše:Teď nevím, jestli mám radši vylepšit Aggressive Defense System, Zaměřování, Ballistic Protection nebo radši namaxovat Power Recirculator :think: (no vlastně je to asi vcelku jedno :lol:).
Ee - jedno to nejni - tedy jak komu :mrgreen:
Ze jmenovaných jednoznažně v první řadě spoření energie a pak až balistickou ochranu, neboť bez spoření ji stejně ani nemá cenu zapínat 8-)

EDIT: ostatně stejně jako většinu dalších augmentací ;-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frosty: Balistická ochrana zas tak nežere :mrgreen: Obedně boje trvají většinou chvilku, takže i když zapnu hodně augmentací, tak to moc energie nespotřebuje (navíc už se mi baterie ani nevejdou do inventáře :lol:).

Hmmm, na assult rifle už nějak nezbývá místo v inventáři :-? Asi to budu muset vážně zredukovat :-x S pistolí se budu loučit nerad (ale budu - škoda, že ty upgrady nejdou vynadat).

Ad ta sniperka - hehe, no já už na ní tu optiku obvykle ani nepoužívám :mrgreen: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“