Film: Peter Jackson

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Bad taste i Braindead jsou samozřejmě naprosté lahůdky...
Vlastně všechno, co jsem zatím od PJ viděla, snad s výjimkou Přízraků, který byly "jenom" docela fajn, byly delikatesy...:-)

Heavenly Creatures - imaginací a emocemi (emocemi, nikoli plochým sentimentem) nabitý film, který můžu jedině doporučit...

Braindead a Bad taste IMHO nevyžadují komentář, to se prostě vidět musí... Hlavně Bad taste...;-)
Totéž asi platí o Forgotten Silver...

Pokud jde o LotRa, jako adaptace IMHO poněkud selhává, ale nemám zas pocit, že by se PJ o nějakou hyper-věrnou adaptaci snažil... (A dobře udělal.)
Jsem docela dost radikální a zapálený tolkienovec, ale filmová trilogie se mi líbila hodně. V nic jiného, než solidní dávku vizuálně podmanivé akční epiky jsem nedoufala, těšila jsem se hodně a ještě jsem skoro byla mile překvapená.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Braindead je geniální, takhle jsem se ještě nenasmál :lol:
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“