Far Cry

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Koveras: Tak asi nic :wink: Měl jsem na mysli ten finální boj (předposlední save) s kotlinou plnou nepřátel, ale vidím, že jsi je prošel jen tak mimochodem :-D
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

jj ten poslední souboj je podle mě dost těžký, přesně takový by závěr měl být :twisted: (myslím mutanty, vojáci jsou slaboučcí)
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

7c, AlieN: Neříkám, že jsem si hořkost porážky v této části hry nevyzkoušel. Mě zase naopak dělali problém mutanti (a mám pocit, že měli snajprovky - někteří z nich), takže ty jsem pobil první. Mutanti s raketometem - na ty jsem si počkal a oni přicházeli sami. No a vojáci - lahůdka.
Taktika: Počkat na mutanty s raketomety, pak snajpřit ty co střílí - samopal a možná i ta snajprovka, no a sejmout těch pár vojáků. Ehm....""boss"" byl jen pro zábavu. :-D
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

njn toho "bosse" bys snad umlátil aj šutrama :lol:
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

No a co říkáš na outro? Co měl znamenat ten poslední záběr na knihu "Project mutant"? Mělo to nějaký smysl?
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

na outro neříkám vůbec nic, protože mi těžce vynechává paměť (prostě si na to outro vůbec nepamatuju :oops: )
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

No ono tam toho právě moc nebylo. Pouze výbuch, záběr na sopku, aplikace séra a pohled na tu knihu na konci outra.
Ale je to naprosto fascinující hra. Při nejbližší příležitosti ji zkusím na těžší obtížnost, ale už tak to bylo dost kruté v některých částech hry a párkrát mi v kritických okamžicích došly náboje a to je co říct. :-D
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

ta těžší obtížnost...no...já nevím, někdo tvrdí že to o moc těžší není, a jiný říká že se pak nedá dostat ani přes první hlídku, já bych řek že na tu nejtěžší obtížnost se to musí hrát spíš jako Thief :-?

s nábojema jsem moc problémy neměl(leda do sniperky), stačilo párkrát změnt výzbroj podle toho co bylo zrovna nejdostupnější
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Koveras: a co jsi říkal na tu misi 'beze zbraní' ..? Jinak - congratulation ;-)
Já si matně na ten konec vzpomínám, ale skutečně jen matně. Ale vím že jsem si vzpoměl hned na intro a rázem jsem v tom měl solidní zmatek (ta samá scéna - ta samá loď).. :think: :doh:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Koveras: A na jakou jsi to hrál vlastně obtížnost? Mě ti mutanti na konci dali docela zabrat a to jsem to hrál jen na prostřední obtížnost :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

Souhlas!
Myslim že prostřední je dost optimální,proti vyšší nic nemam,bohužel jsem to už znova nehrál ;-)
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Koveras píše:No a co říkáš na outro? Co měl znamenat ten poslední záběr na knihu "Project mutant"? Mělo to nějaký smysl?
:naughty: Nie project mutant, ale Project Far Cry 8-) - Zadné vrátka na ďalší diel :?:
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Add náboje: Vím, že jich je všude plno, ale občas se vyskytly situace, kde jsem vystřílel celé zásobníky jak do brokovnice (a mutanty) tak do samopalu. Většinou venku, vevnitř v dungeoneh se toho dalo nalézt fest.
Add obtížnost: Jestli jich tam bylo pět, tak to byla ta třetí od spoda. To by mělo být optimální, ale psalo se tam něco, že výlet rozhodně nezažiju, ale bude to docela těžký. Jj ta prostřední to byla.
Add mise beze zbraní: Frosty, to byl ten Thief. :lol: Měl jsem jen těch 10 nábojů a tím jsem oddělal toho na splavu. Pak jsem je všechny krásně obešel. No a perfektní přestřelka u vrtulníku. To jsem si vyzkoušel párkrát. Jednou se hezky nakupili před kulomet a šli mi takřka do rány.

Na nejtěžší to ale podruhé hrát nebudu, chci se přeci jen pobavit a ne nervovat. :-) Takže druhou od spoda.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Koveras píše:Add mise beze zbraní: Frosty, to byl ten Thief. :lol: Měl jsem jen těch 10 nábojů a tím jsem oddělal toho na splavu. Pak jsem je všechny krásně obešel. No a perfektní přestřelka u vrtulníku. To jsem si vyzkoušel párkrát. Jednou se hezky nakupili před kulomet a šli mi takřka do rány.
JJ, to já když dorazil k vrtulníku a vystřílel první dvě vlny, tak jsem se radostně vydal na cestu a..... vzápětí jsem zase pelášil - co mi dwojté w stačilo - dolů a za mnou to bóóuchalo :-D Pak jsem se chvilku bál z toho vrtulníku vůbec vystrčit nos :lol:

Jinak s náboji jsem tam (v celém FC) taky snad výraznější problémy neměl. Paradoxně kde jsem se začínal většinou trochu bát, byla místa, kde těch nábojů, zbraní atd. bylo hodně - jelikož se potom vždy dal očekávat nějaký hódně tvrdý fajtík :-) O místnosti před finální 'arénou' ani nemluvě - hned jak jsem uviděl tu zbrojnici, tak jsem obrátil oči vsloup :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frosty: Na tom závěrečném boji mě nejvíc štvalo to, že jsem si vzal naprosto nevhodné zbraně a po každém loadu jsem pak musel do zbrojnice vyměnit si je - nakonec jsem radši loadnul starší save před tím zmutovaným bossem a vybral si zbraně znovu :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“