Fish Fillets

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Dohráli jste je?

Ano, dohrál/a jsem je.
1
5%
Hrál/a jsem je, ale přes některé úrovně jsem nepřešel/šla.
10
45%
Hrál/a jsem je, ale brzo mne to přestalo bavit.
5
23%
Ani jsem to nezkoušel/a
6
27%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

yenn píše:LordArian: Nevím, nevím. U kámošky jsem dohráli další level a určitě nám zabral déle než půl hodiny :-D (je zhruba v půlce).
Kdoví co jste u té kámošky ještě dělali,kromě hraní filetů-to se pak nedivím,.že vám to trvalo déle :twisted:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

LordArian píše:
yenn píše:LordArian: Nevím, nevím. U kámošky jsem dohráli další level a určitě nám zabral déle než půl hodiny :-D (je zhruba v půlce).
Kdoví co jste u té kámošky ještě dělali,kromě hraní filetů-to se pak nedivím,.že vám to trvalo déle :twisted:
Už zase spamuješ :-? ?

yenn: nesmíš se divit, Arianova inteligence je neobvyklých rozměrů - kdyby to byla noha, zašlápne nás všechny od Prahy až po Ostravu. Takže, pokud podle jeho "rady" každý level zabere půl hoďky, moc bych se divil, kdyby už na tom seznamu nebyl (i když kdoví, že ;-) ).
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

MCZ: Zasekl jsem se(tuším) v 56.levelu
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Stáhlí už to mam. Jdu na to.. Ráno to bude hotoví... :twisted:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

já je hrál dvakrát, a pokaždý jsem skončil na levelu s okny a s tím zhasínáním (hraní ve tmě), s ostatními jsem problémy neměl (minimálně jedu větev jsem vyřešil). u té s okny mne štvalo, že po vyskočení s "DOSu" mne po restartu levelu rybičky zmizely.
těšil jsem se, že mi někdo helpne (příp. já jemu)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

LordArian píše:MCZ: Zasekl jsem se(tuším) v 56.levelu
Vidím, že tvá půlhodinová rada pomáhá...
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Krokyn píše:já je hrál dvakrát, a pokaždý jsem skončil na levelu s okny a s tím zhasínáním (hraní ve tmě), s ostatními jsem problémy neměl (minimálně jedu větev jsem vyřešil). u té s okny mne štvalo, že po vyskočení s "DOSu" mne po restartu levelu rybičky zmizely.
těšil jsem se, že mi někdo helpne (příp. já jemu)
V místnosti s přepínačem světla jsem se taky zasek.
Wokna jsem vyřešil, ale už si nepamatuju jak a teď s tim mám taky problémy :-x
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
josh
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 29.9.2005 17:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od josh »

Firkraag píše:Stáhlí už to mam. Jdu na to.. Ráno to bude hotoví... :twisted:
Tak to jsem na tebe zvedav dude=) jesli to dohrajes, tak ses kabrnak ale to bys musel mit nejakej super vykonej mozek a to nemas=))(neni to urazka) pac ja to hral par dni a do konce mi zbyvalo pouze 7 mistnosti, ale pak jsem proste nemohl dal, nervy nestacili=)

btw na tech strankach altaru nejsou vsichni.... neni to moc aktualizovany mam dojem. ale FF jsou best - ted jste me navnadili a jdu zase instalovat=)... nerusit - uz hejbu s rybkama=)
http://www.baldursgate.ic.cz - web o Baldur´s Gate 1, 2
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

josh píše:Tak to jsem na tebe zvedav dude=) jesli to dohrajes, tak ses kabrnak ale to bys musel mit nejakej super vykonej mozek a to nemas=))(neni to urazka) pac ja to hral par dni a do konce mi zbyvalo pouze 7 mistnosti, ale pak jsem proste nemohl dal, nervy nestacili=)
Neřek sem který ráno ;-)
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

já je teď na počítači osobně nemám, protože jsem potřeboval místo na disku, ale jak vidím podle rozjeté diskuze, znovu se k nim vrátím (hned jak dorazí větší disk)
ty Wokna jsou ořech, možná jdou skutečně nějak zavřít, ale nepřišel jsem na to jak, zkoušel jsem všechno možný, únik rybek přes "dosovský bonus" se mi taky nepodařilo dotáhnout. :( kde je jen zakopanej pes...
mj. ty levely si počítáte? nebo je možné to někde vysledovat?
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Krokyn píše:já je teď na počítači osobně nemám, protože jsem potřeboval místo na disku, ale jak vidím podle rozjeté diskuze, znovu se k nim vrátím (hned jak dorazí větší disk)
ty Wokna jsou ořech, možná jdou skutečně nějak zavřít, ale nepřišel jsem na to jak, zkoušel jsem všechno možný, únik rybek přes "dosovský bonus" se mi taky nepodařilo dotáhnout. :( kde je jen zakopanej pes...
mj. ty levely si počítáte? nebo je možné to někde vysledovat?
Ta místnost je normálně řešitelná, nehledej v tom něco, co ve hře není - okna prostě neminimalizuješ, jsou to normální předměty jako kterýkoliv jiný.
Jsem to teď řešil dost dlouho a když jsem přišel na tak jednoduchou drobnost, které jsem si celou tu dobu nevšim, měl jsem chuť dát si pěstí.
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Daemon píše:Jsem to teď řešil dost dlouho a když jsem přišel na tak jednoduchou drobnost, které jsem si celou tu dobu nevšim, měl jsem chuť dát si pěstí.
Hehe, tak tohle se mi u FF stávalo docela často :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

sevencreature píše:
Daemon píše:Jsem to teď řešil dost dlouho a když jsem přišel na tak jednoduchou drobnost, které jsem si celou tu dobu nevšim, měl jsem chuť dát si pěstí.
Hehe, tak tohle se mi u FF stávalo docela často :lol:
Mně ani moc často ne, většinou nemůžu vyřešit komplikovaný věci. :-)

A tohle mě navíc nasralo dvojnásob, protože jsem tu místnost už vyřešil dřív celkem bez problémů...
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

To mě je něco takového taky stalo...myslím,že to byla jedna uplně maličká mapka s korály. Byli tam jen tři korály a jeden krab a já toho kraba pořád odhazoval pryč. Až jsem asi po dvou dnech zjistil,že právě toho kraba potřebuju :wall:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
josh
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 29.9.2005 17:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od josh »

Někdy je ten problem uplne komickej, ale o tom ta hra je. Ja osobne bych se na nejakym podobnym projektu jako je FF chtel podilet, naucime se C++ lidi a jdeme do toho;) od FF mam i zdrojovy kody;)co rikate?=)
http://www.baldursgate.ic.cz - web o Baldur´s Gate 1, 2
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“