Sny

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Na tahle noční povyražení jsem opravdu chudý. Sny téměř nemívám (nebo si po probuzení vůbec nepamatuju, že jsem je měl) a když se nějaký objeví, tak si ho stejně nepamatuju. Těžko říct, jestli je to dobře, nebo špatně. Mě to každopádně nevadí, alespoň nemívám noční můry.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

mě se sny buď nezdají, a nebo hned zapomenu že se mi nějaký zdál :-D

jen občas když třeba fest hraju nějakou hru (tzn. od nevidim do nevidim), tak pak na ni v polospánku pořád musím myslet aniž bych chtěl a nemůžu úplně usnout
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Jestli si chcete sny pamatovat, tak si je hned po probuzeni nekolikrat v hlave prehrajte... Jinak uz si na ne za 5 minut ani nezvpomenete...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Já na to šel vědecky (opravdu může být obloha fialová? A proč ne?) i biologicky (ať mi nikdo nekecá, že štípanec ve spánku nebolí) a nic nefungovalo.
Ale pokud se člověk sám sebe zeptá, jestli spí, tak s velkou pravděpodobností spí, ale toto si bohužel nejsem schopen uvědomit, když spím.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

To mě se nezdálo nic strašně dlouho až dneska se mi zdálo, že jsem v nějaký bitvě ve Francii a střelili mě kulometem do levý nohy. Byl to už poslední den bitvy. Jel sem do polní nemocnice, tam mě vytáhli kulky s nohy a potetovali mě ju. Tím tetováním mě tam napsali France(na palec), potom jména vojáků, kteří tam byli se mnou a na palec u levé ruky mě napsali Bad. Jel jsem dom, tam jsem se uvítal s mámou a probudil jsem se.
Divný bylo že jsem pár sekund po probuzení necítil levou nohu.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Stava se vam, jako mne, ze treba jdete uplne ospali spat, jen si tak lezite a v hlave se vam zacne prehravat nejaky pribeh? Myslenkama ho muzete ovlivnovat, pricemz ale nemate pocit, ze vy a jen vy jste tim, kdo ten pribeh tvori? Ne ve spanku, v bdelosti...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Assassin: te je asi nějaká projekce snu do podvědomí, buď rád žes ji ráno neměl potetovanou :lol:

já si pamatuju že kdysi dávno když se mi ještě zdály sny tak sem prostě myslel na to že se chci probudit a hned jsem se vzbudil :-P
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

AlieN píše:já si pamatuju že kdysi dávno když se mi ještě zdály sny tak sem prostě myslel na to že se chci probudit a hned jsem se vzbudil :-P
To se mi taky stalo, když sem byl malej (tak v 5 letech). Normálně jsem byl doma a měl jsem běžnej den (jediný co bylo divný tak to, že všechno bylo černobílý). Normálně sem teda od rána pobíval v černobílím světě. Nasnídal jsem se, pokecal s mámou, hrál si, naobědval se a pak mě to začalo strašně štvát, že je všechno černobílý a uvědomil jsem si že je to jen sen, tak jsem se chtěl probudit a...
Probudil jsem se.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Jsem si vzpměl, jak se mi jednou, kdysi dávno, to jsem ještě ani nechodil do školy, zdál sen o koloběžce. A v tom snu, jsem tu koloběžku asi někde nechal, protože, když jsem se probudil, tak jsem se zeptal sestry, jestli půjdem pro tu koloběžku a ona se zeptala, pro kterou koloběžku, tak jsem poznal, že se mi to zdálo.

To jsou pěkná souvětí :-D
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Je dobré si sny zapisovat 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

No dnes se mi zdál nějaký sen, který si pamatuji už jen útržkovitě (tuším to byly nějaké potíže s penězmi), ale co si pamatuji velmi jasně, byl závěr toho snu, kdy jsem si řekl - ''jestli tohle není sen, tak jsem pěkně v pr*eli !'' .... a v tu chvíly jsem se probudil. Celkem se mi ulevilo :-D

EDIT: Vampiria: nikdy jsem se k tomu nedokopal, ale asi to tak začnu dělat 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Frosty: :lol: :lol: :lol:
Vampiria: tak sem nějaký svůj napiš ;-) :-)
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Mal som vela snov, pri ktorych mi zistenie, ze som spat v realite sposobilo velku ulavu. :lol: Hlavne po "ultrarealistickych" :-) snoch, kde vam vrazdia rodinu. :roll: :lol:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já ty svoje zápisky nemůžu najít..až je vyhrabu, nebo aspoň až najdu ty pitomosti, kam jsem je psala, tak to sem kdyžtak prsknu...
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Dneska jsem spal mimořádně špatně. Měl jsem i nějaké hodně krátké sny a pořád se budil. No, a za chvilku jsem ztratil pojem o tom, co je skutečné a co ne, chvíli jsme byl prostě vzhůru a chvíli ne, dost šílené; vzpomínám si, jak jsem řešil, jestli se vzbudím, abych stihl vlak do školy nebo ne, to jsem řešil možná tak hodinu před vstáváním, jen nevím jestli ve snu nebo ve skutečnosti :-D .
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“