Sny

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, to mi připomíná sen jednoho kamaráda - ve kterém byl funkční automatický stahovač z kůže. Prostě přišel člověk a v mžiku to z něj stáhlo kůži. Údajně to vypadalo dost realisticky - jo, to byly časy :-)

Jinak jak už jsem psal, moje nejoblíbenější sny byly vlčí sny - vlci si prostě žijou :-P 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Moje sny tady radsi popisovat nebudu. Nechci nikoho zkazit ;-)
Ale kdyz se mi zda neco "slusnyho" tak je to vetsinou o tom ze po me nekdo jde v baraku plnym spicich lidi a ja se snazim rvat o pomoc a z pusy mi nevyjde ani hlaska :-? Fuj.
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ja som na tom podobne ako Tafif - buď nemám sny, alebo si ich nepamätám, resp. sny asi mám, ale nie také obrazové aké popisujete - skôr emocionálne - ale to sa stane iba 3-4xkrát do roka - hm, jediný sen, ktorý si ako tak pamätám je celkom zaujímavý - bol som nejakým tvorom/bytosťou (vták alebo duch, alebo iba myseľ - čo vlastne ani nie je dôležité) a vznášal/plával/lietal (na ten pocit nemám popis) som sa úplne voľne bez vplyvu gravitácie alebo akéhokoľvek odporu v nejakom éteri - neuveriteľná bola nekonečná voľnosť akú som cítil - dalo by sa to prirovnať k extáze - obrovská radosť z existencie vo forme v akej som sa nachádzal a z pocitu slobody - keby sa mi toto snívalo každú noc tak som najspokojnejší človek na svete. :-( (škoda, že si naň už neviem takmer ani spomenúť, resp. aspoň trochu privolať to čo som cítil).
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: Něco podobného (no jen podle toho popisu :wink:) jsem zažil, ale nebyl to sen - byl to takový stav, kdy jsem fyzicky cítil, jak se vznáším přesně na hranici mezi spánkem a bdělostí - bylo to prima, ale už je to taky dávno (počítám tak 5-6 let). No bylo to za zvláštních okolností - tehdy jsem dodělával nějaký text do školy dlouho do rána a byl jsem trochu předávkovaný kofeinem. A když jsem to pak dokončil a šel spát, bylo to zajímavé - ale příjemné.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Toto sa s príjemnosťou nedá porovnávať - ja som bol vtedy plne iba tým vedomím bez nejakého uvažovania o tom, či je to sen alebo nie - proste neopísateľný pocit voľnosti; ako som napísal neviem presne popísať spôsob akým som sa pohyboval - pretože pohyb vlastne predstavuje premiestnenie z nejakého bodu A do bodu B - ale v nekonečnom priestore vlastne ani nevieš či sa hýbeš alebo nie - a hlavne bez vplyvu gravitácie - žiadny rozmer hore alebo dole, nič iba priestor (aspoň myslím, ja si to už takmer vôbec nepamätám).
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Frosty píše:No dnes se mi zdál nějaký sen, který si pamatuji už jen útržkovitě (tuším to byly nějaké potíže s penězmi), ale co si pamatuji velmi jasně, byl závěr toho snu, kdy jsem si řekl - ''jestli tohle není sen, tak jsem pěkně v pr*eli !''
Eh - tak menší edit. Ač se mi to stane tak 1 za půl roku, tak dnes když jsem šel spát, se mi najednou vybavil ten včerejší sen - naprosto přesně.... Houby potíže s penězmi - tedy částečně ano - neměl jsem na zaplacení jízdenky v autobuse, ALE ten autobus byl můj :-D
Ano - byl jsem řidičem autobusu. Ten autobus téměř nebrzdil, vůle v řízení byla tak 50°, ale lidi jsem vozil. I zastavil jsem na našem autobusovém nádraží - lidi vystoupili a já si 'odskočil' do pár metrů vzdálené trafiky (bus jsem ale nezavíral :doh:). Když jsem se za 2 minuty vracel k busu - nebyl tam.
Stál o pár metrů dal na jedné křižovatce. Zběsile jsem ho doběhl, naskočil a zjistil že ho řídí chlap, který byl předtím v tom buse coby pasažér. Chtěl po mě peníze, ale ty jsem neměl. Začal jsem na něj řvát ať vypadne, že já jsem řidič - opáčil, že on taky, i když už 3 roky v důchodu. Zavolal jsem dispečerce a musel si vyslechnout trapné otázky typu - a jak se do toho autobusu dostal atd. Načež mi začala něco vykládat o tom, že to půjde k soudu, a že jestli ten chlap nabourá, tak za to budu moct já, jelikož jsem ten bus nezamkl atd. A v tu chvíly jsem si řekl co jsem si řekl a probudil se...
Jinak si útržkovitě pamatuji i na jakási intermezza, ve kterých jsem byl účastníkem nějaké demonstrace před Plusem :anxious: :think: :wall: :lol:

Zdají se vám občas také sny na pokračování? Tím teď nemyslím sen - probudím se - sen, ale sen - druhý den zase sen, který je ale pokračováním toho z minulého dne.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

jednou se mi zdalo, ze sem si mnul oko a pak sem trochu zatlasil a ono mi projelo az do huby, ale uz ne jako oko, ale jako vejce. pak sem ho cele spolkl... :lol: ale bylo to dost hororove, to si piste.

nebo jednou se mi zdalo, ze sem... uz nevim. ale bylo to o tom, ze bych se mel polepsit. byla mi ukazana smrt i zivot a peklo. byly to spis takove pocity nez nejaky dej a tak, ale bylo to husty... jinak pokud vam muzu doporucit, piste si denik, pak si i za rok klidne pripomenete, co se vam kdy stalo, nebo zdalo... takovy maly stroj casu.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Prave som sa zobudil a keby som Vam mal rozpisovat co sa mi prave snivalo.... :lol: Dajme tomu, ze to bolo doost neslusne. :naughty: :twisted:

Uz sa nacrtla tema lietania, takze aj ja nieco vylejem, ehm vysypem. :twisted: ;-)
Jeden pekny, "letecky" si pamatam ako svoje prelety nad jazerom vo velkej rychlosti, vsade okolo toho jazera bol jarmok, ludia sa veselili, celkom zaujimava atmosfera. :-) A samozrejme, lietat nie je az take lahke! Vo svojich prvom leteckom sne som sa skoro zaplietol do drotov el. vedenia. :lol:
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Mě se pořád zndáá sen o tom ,že bojuju s nějakýma mrňavýma "pavoukama" a vždycky když jednoho zabiju tak většinou přijde tak 5 dalších popřípadě se rozdělí na 2. Většinou to pokračuje tím, že sestavím plamenomet(kde jsem se to naučil?) a pokusím se je usmažit, což vede k tomu, že si myslím, že jsou kaput a pak mi nějaký fujtajbl vyleze z pusy, ze skříně nebo odkudkoli a začíná to na novo.Probudím se většinou ve chvíli kdy vyhodím do vzduchu barák i s okolím a v dálce se pohne taký velký stín. Absolutně nevím co ten sen znamená ani jak se ho zbavit.
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Me se driv o litani taky zdalo.. Kdyz sem si vycistil zuby tak sem mohl litat. Ale jen asi 10 cm nad zemi (na lezato). :-?
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

ja si nekdy jen tak lehnu do postele a kdyz je velka tma, tak mi naskakuje predstava, ze okolni svet krome me postele zmizel a postel se se mnou toci a proletava temnotou.

a jinak taky se mi jednou zdalo o litani. lital sem ak 5m nad zemi a prolitaval sem celym mestem. sam sem docela zasl, jak detailne si pamatuju cele sve okoli...
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Joo, taky jsem mel minimalne jednou letaci sen :). Bylo to naprosto super, presto, ze normalne mam z vysek strach.
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Mne sa nedavno podarilo ovladnut sen. Mal som ist do Ba, ale zjavil som sa v Trnave, pruser, ako sa dostanem domov? ... zrazu som si uvedomil, ze snivam, ze som vo svojom svete a ja udavam pravidla ... tak som sa vzniesol a letel domov ... chvilu nato som sa zobudil. lol ...
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Proč všichni ve snech lítáte?Já jen padám.
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Skus vo sne precitnut tak ako ja, potom budes robit to co chces ty ... :-D
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“