Talk Show, one man show a zábavné pořady

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Nejraději mám humor:

Inteligentní a moudrý (Horníček, Werich, Cimrmani)
4
15%
Inteligentní a hudební (Suchý, Šlitr, Nekuda, Šimek a Grossmann)
5
19%
Novácký (Náhlovský, Novotný, zlatá mříž)
1
4%
Recesní (Kasier, Lábus, Vacek, Dejdar)
0
Žádná hlasování
Suchý anglický (Létající Cirkus)
11
41%
Kvalitní scénkový (Televarieté)
0
Žádná hlasování
Černý (???)
3
11%
Jiný (???)
3
11%
Nemám rád(a) humor
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:CeBrk: To není nic proti tobě ;-) Jen mi prostě Horníček nepřirostl k srdci - toť vše.
A co "Byli jednou dva písaři"? To byla celkem sranda. :-)
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Já sem hlasoval pro inteligentní a hudební kvůli Šimkovi a Grossmanovi.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Humor... ja sa dokážem zasmiať snáď skoro na všetkom. Samozrejme podľa nálady atď... väčšinou na dobrú náladu nepotrebujem žiadny inteligentný humor - dokážem sa zasmiať aj na "primitívnejších" veciach... niekedy príde tiež chuť na niečo inteligentnejšie, ale taký humor sa hľadá ( najmä v našich TV ) ťažko...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Jo, 2 písaři byli prima :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Jab píše:A co "Byli jednou dva písaři"? To byla celkem sranda. :-)
jj, to bylo něco. Ne nadarmo si to rodiče "zálohovali" na kazety :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Talk Show, one man show a zábavné pořady

Příspěvek od Vlasák »

CeBrk píše:Máme zde téma o filmu, seriálech, literatuře a dalších kulturních vymoženostech moderní doby. Něco tu ale chybí... ah, už vím, zábavné pořady a talk show. A že mají v Čechách opravdu celkem dlouhou a pestrou tradici. Snad každý by mohl z fleku jmenovat desítky pořadů spadající do těchto kategorií. Od těch vyborných (těch asi moc nebude), přes průměrné, až po ty ubohé a trapné (většina). Tak co? Jaké jsou ty vaše oblíbené? Máte rádi dnešní pitoreskní zábavu, nebo dáváte přednost letitému a kultivovanějšímu humoru?


Hovory H - Tak tento pořad nasadil laťku opravdu velice vysoko a troufám si tvrdit, že ho dosud nikdo nepřekonal

Uvolněte se, prosím - Když se nad tím zamyslím, ani nevím co je na tomto pořadu tak zábavného. Prostě jen nevšední improvizační konverzace se známou osobností. Snad je to díky Krausově schopnosti velice pohotově, nečekaně a ironicky reagovat své hosty.

Na plovárně - Sranda to sice není, ale kultivovaný a milý projev pana Ebena je v dnešním světě něčím skoro nevídaným. Žádné otázky na tělo, či rejpavé narážky. Prostě jen pohodové klábosení. Kladem je i Ebenova znalost angličtiny, takže odpadá to trapné "realtimové sluchátkoidní překládání". Stejně tak někteří hosté tohoto pořadu byli opravdu VIP, o kterých se jiným "show" může jen zdát.

Show Luďka Nekudy - Tak tenhle pořad si pamatuji opravdu pouze mlhavě, ale bylo to fajn

Televarieté - Prostě legenda

Možná přijde i kouzelník - Stejně jako v případě "Show Luďka Nekudy", ani z tohoto pořadu si toho moc nepamatuji. Ovšem Kaisera s Lábusem si většinou nenechám ujít.

Snad jen pro osvěžení paměti výpis pár pořadů, jenž jsem si vybavil. Většinou mě buď zas tak neberou, jejich úroveň je kolísavá, nebo jsem už na jejich kvality pozapomněl:
Banánové rybičky, Skopičiny, Horoskopičiny, Zeměkoule, Šaráda, Televizní kabaret, Nikdo není dokonalý, Ruská ruleta, Novoty, Dobroty, atd...

Celkem následuju tvůj vkus + zde zmínění Cimrmani, Šimek + Grossman, Hale & Pace, to byla dokonalá věc, mohli by dát repete, fragmenty České sody (+celkově některé věci té tehdejší Šternovy tvůrčí skupiny, což afaik nebyla pouze soda, ale další různé skeče), Monty Python a určitě jsem na něco zapomněl ;-)

Hovory H jsou klasika slovního humoru, to si nemůžu nechat ujít ;-)

Možná přijde i kouzelník, toho nelze opomenout - "Cože?! Nepřišly gumičky?" :mrgreen: Vimr a jeho lekce maďarštiny, to se taky jen tak nenajde ;-)

Dobré byly taky některé scénky Holzmanna a některé "nezařazané" (Sovák, Lír,...).

Z tebou zmíněných pod čarou - Šárada stála taky za to. Pozdější díly sice byly už trochu slabší a až moc popřevratově politicky tendenční, ale celkově to bylo dobré.

Když už Šaráda a Šíp - Šíp cca od prosince vede talkshow Všechnopárty, která je poměrně zajímavá, sejdou-li se tam dobří hosti, což se zatím asi až na dva případy stalo téměř vždy. Názor mám asi trochu zkreslený, protože tam často chodím do hlediště na natáčení a sledovat to živě je dost něco jiného než přes obrazovku - jednak to má svůj bezprostřední šmrnc, druhak je 50% ve výsledném vysílání vystřiženo (a kupodivu dost těch dobrých pasáží jde ven). Nicméně, když to pak i sleduju v televizi, není to vůbec špatné. Zrovna u včerejšího dílu s modelkami jsem se u televize smál skoro tolik jako při natáčení, ačkoli tam mi skoro až tekly smíchem slzy 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Dva písaři jsou suprový SERIÁL nikoliv talk show.

Škoda že nebudeš na srazu Vlasáku, zeptal bych se tě na "veselé historky z natáčení". :-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Re: Talk Show, one man show a zábavné pořady

Příspěvek od Trandul »

CeBrk píše: Na plovárně - ... Stejně tak někteří hosté tohoto pořadu byli opravdu VIP, o kterých se jiným "show" může jen zdát.
Bill Gates?Myslim že tam byl dvakrát.
Naposledy upravil(a) Trandul dne 10.2.2006 10:42, celkem upraveno 1 x.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Pythoni a pod. sou jasný, ale já se fakt nejvíc kácim u south parku. Plasmová televize s módem pro vyhubení lidstva? Já miluju tenhle pošahanej humor... :-D

(krapet OT, já vim...)
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Tak v tomhle si neumím vybrat favorita. Cimrmani i Šimek s Grossmanem na tom budou s oblíbeností asi stejně. Těžko říct. Jestli něco nesnáším, tak humor novácký, což je jakási uřvaná náhražka humoru. Jinak tam postrádám Menšíkovy Silvestry, teď jsem viděl opakování a to bylo něco, ten chlap měl v sobě náboj jako prase. Televarieté a podobné pořady... někdy jo, někdy ne.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Hamster píše:Pythoni a pod. sou jasný, ale já se fakt nejvíc kácim u south parku. Plasmová televize s módem pro vyhubení lidstva? Já miluju tenhle pošahanej humor... :-D

(krapet OT, já vim...)
a ještě k tomu jsou v south parku strašně roztomile sprostý
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Nemyslím, že by South Park byl nějak zvlášť sprostý. Já jen díky tomu vnímám SP o dost přirozeněji.
No a jejich humor miluju! :-P
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Werich a Cimrman nebo Šimek s Grosmanem - těžko říci.
Pythony neznám (respektive sem o nich slyšel, leč neviděl nic - :oops: )
.
.
.
Hlas dám Inteligentní a moudrý (Werich, Cimrman, ...)

A Uvolněte se prosím sleduji jen někdy a asi mám štěstí na díly - páč mi to přijde naprosto skvělý. Krausův humor a "humor" a rejpání do slavných a "slavných" osobností je skvělěj!!!
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Kong Bao-tan píše:Pythony neznám (respektive sem o nich slyšel, leč neviděl nic - :oops: )
Tak to koukej okamžitě napravit ! :naughty:
Máš šanci zrovna dneska v noci na čt2 - horečka sobotní noci - hned první pořad, to nejde minout ;-) .
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

MCZ píše:horečka sobotní noci
páteční ;-)

Já jsem sice zastáncem především britského humoru (hlavně Pythoni, RD a další britské seriály), ale hodně si vezmu i z Cimrmanů, Šimka a Grossmana, Voskovce a Wericha, Horníčka..
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“