Mr. Rogers

Zde se soustřeďují různí pouliční umělci města Sigilu a prezentují tu svá expresionistická, dekadentní a avantgardní veledílka.

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Mr. Rogers

Příspěvek od Illuminating »

Mr. Rogers

Pondělí . . .

7:20

Je ráno, pan Rogers vstává z postele v hotelu, ve kterém se ubytoval. Je v New Yourku jako turista. Po navzutí papuček jde, tak, jako každé jiné ráno do koupelny, kde provádí svou raní hygienu. Poté se oholí, a namatlá si na obličej podivnou tekutinu v podivné flašce zvanou "Pie". Také si nezapomene vymačkat beďary, dojít si na toaletu, nasnídat se a ukojit se.
Po včerejším snu si také musel vyměnit prostěradlo, jelikož bylo celé postříkané. Pan Rogers si nedokázal představit, jak s nim mluví uklízečka o záležitosti se spermatem na prostěradle.
Uklízečka, ta která tu dnes byla, je stará fuchtle. Pan Rogers si myslel, že by hotel Plaza nezaměstnal nemité uklízečky, ale jak viděl, zřejmě se mílil. Ještě těsně opřed odchodem uklízečky vytáhl z kapsy balíček kondomů a řekl "Odneste tohle prosím do pokoje s číslem 206, a řekněte té milé blondýnce s modrými oči, že je to pozornost podniku." pan Rogers nechtěl býti nějak uspěchaný, a tak zatím skrýval svou identitu, tedy alespoň před onou dívkou, se kterou již měl své plány.

10: 00

Umitý, oholený, zkrášlený a ukojený, vyráží pan Rogers do ulic New Yourku. Slunce ho pálí do očí, chodci, kteří kolem něj prochází ho nemůžou zpustit z očí. Dokonce se mu zdá, že se mu chtějí smát. "Ale co", pomyslel si Pan Rogers, "zřejmě nejsou zvyklí na pěkné obličeje", a vyrazil za roh hotelu. Za rohem hotelu stál žebrák s napřaženými rukami, prosící o drobné. "Tady máš dva dolary", řekl pan Rogers. Žebrák se šťastným výrazem v obličeji přikývl a prosil dálší chodce. Ve skutečnosti pan Rogers nesnášel žebráky. Jeho velkou zálibou bylo přátelení se s nimi, a večer, když už jich znal dost, všechny dostával na jedno místo, do jedné z jeho soukromích plynovích komor. Pan Rogers byl bohatý, a mohl si dovolit leccos. Třeba i půl hotelu Plaza a několik barů k tomu. Takovích to soukromích plynovích komor měl po celém světě deset. Devět znich bylo umístěno v Evropě, a jedna pro jeho časté výlety sem, do New Yourku. Pan Rogers bydlel ve Francii. On sám na svém bohatství moc velkou zásluhu neměl. O vše se postaral jeho otec George Bush, který umřel v lednu roku 2014 na rakovinu žaluda. George Bush, tehdy ještě prezident měl poměr s jeho osobní uklízečkou. Existenci syna tajil, a přejmenoval ho na Rogers. Jednou uklízečka existenci syna prozradila kamarádce. Když se to George dozvěděl, nechal jim odstranit jazyky, velké stydké pysky a zavřel je do sklepa, kde po nějakém čase zemřeli hladem.
Pan Rogers vyrazil do baru s názvem "Dream About Sex" , který stál o pár uliček dál.
Cestou k němu si všiml dětí poukazujících na něj a dalších tentokrát již na plno se smějících osob. Pan Rogers se nachvíli zastavil a vytáhl z kapsy zrcádko. "A kurva" řekl potichu. Z koutka pravého oka vylézala již téměř seschlá čára spermatu. Pan Rogers vytáhl pohotově z náprsní kapsy své bledě modré košile papírové kapesníčky a utřel si celou, lechce seschlou čáru a vyhodil kapesníček na zem. Balíček si zasunul zpět do kapsy. Chvilku se zamyslel, jak se mu do koutku oka spermat dostal. Nejspíš se mu tam dostal z jeho ruky, vzpoměl si, že i uklízečka v hotelu měla poněkud komický výraz ve tváři. Ale co, hanbou zrychlil krok až došel do výše zmíněného baru.

Otevřel dveře, a na pozdrav přikývl téměř dvoumetrovému vyhazovači, kterého pan Rogers znal díky častým návštěvám tohoto baru. Jednou se mu podařilo vyhazovače opít do němoty, čehož zneužily jistí mladíci, kteří z nikoho jiného v baru respekt neměli. pan Rogers poté musel zaplatit veškerou ztrátu, kterou bar prodělal díky ukradeným láhvím s alkoholem.
Sedl si na židli u baru, na tu krajní z pravé strany a objednal si Mochitto.
Barman panu Rogersovi namíchal koktejl a přisunul k němu popelník. Pan Rogers vytáhl z postraní kapsy svích džínovích kalhot cigarety značky Fillip Morris. Položil balíček na stůl a vyjmul z něj nikoli jednu, ale rovnou dvě cigarety. Jednu si zapálil svím Zipovím zapalovačem, a druhou podal muži s modrou čepicí a koženou bundou, sedícím po jeho levici. Muž cigaretu přijmul a řekl "Díky šampóne".
A pan Rogers nato "jak že si mi to řekl"?
"Řekl jsem ti šampóne" odvětil muž.
Pan Rogers chytl muže za bundu a škubl s ním směrem k WC. Muž se povalil na zem, ale pohotově vstal. Došel k panu Rogersovi, chytl ho pod krkem, a jednou rukou ho zvedl do výšky. Pan Rogers měl tu smůlu, že zrovna v tuto chvíli vyšel vyhazovač ven před dveře na vzduch. Chlapi na ně pokřikovali, povzbuzovali je do boje, ale marně. Souboj se před jejích očima odehrávat nebude. Muž odnesl pana Roerse, stále ještě vysícího ve vzduchu na wc, a mrštil s ním o zem takovou silou, že mu vyrazil dech. Pak se ještě vrátil před dveře wc a pokynem napřažené ruky a vztyčené dlaně dal jasně najevo, že dovnitř v příštích pár minutách nikdo nevkročí. Poté se opět přesunul zpět na wc za panem Rogersem, a zvednul podrážku svích černých Kanad před Rogersův obličej. "Lízej" řekl ...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Mr. Rogers

Příspěvek od Illuminating »

Úterý . . .

10:00

"Ach to je bolest", povzdechl si pan Rogers, kterého zrovna masírovala masérka v masážním salónu "Slunečná noc".
"Musel jste včera dostat pěknou nakládačku pane."
"Ále to jo, ale bylo jich na mně vícero. Jednoho jsem uzemnil pravačkou přímo do nosu a druhého levačkou do spánku. Zbívající tři muže jsem odkopl efektivně jako Chuck Norris." zalhal pan Rogers
Chvíli se odmlčel a pak pokračoval: "Ale měl jsem pech. Nevšiml jsem si osmého protivníka, který mne kopl do zad a vyrazil mi tak dech. Ležící muži se rázem proměnili ve stojící, do mne kopající chlápky s našpulenou hubou." Opět zalhal, načež se uvolnil a věnoval krásné Thajské masáži.

14:00

"Ach to je krásný, slunečný, perverzní den." Pomyslel si pan Rogers, který právě stál před sex shopem pana Kapavky.

Sex shop pana Kapavky měl dlouhou historii. Předkové Pana Kapavky si obchod předávali z pokolení na pokolení již několik stovek let.
Jednou, v roce 1467, měl jistý, tenkrát ještě neznámý pan Kapavka hlad. Scházely mu vitamíny, a tak si řekl, že si dá banán.
Jakmile vzal do ruky banán, všiml si, že mu něco připomíná. Něco, co již někdy viděl.
Byl to penis. Když si pan Kapavka všiml, že mu při myšlence na držící penis ve své ruce tvrdne ten jeho, ihned si uvědomil, že to s ním není tak úplně v pořádku.
Bylo mu tehdá jen pouhých 12 let. Pan Kapavka se ale za svojí úchylku nestyděl. A navíc nebyl jen na muže, nýbrž i na ženy.
V ten okamžik si uvědomil svůj životní cíl. Založit Sex Shop.
Celou historii si můžete přečíst v knize "Kapavka, aneb cestaj za životním cílem jednoho neobvyklého chlapce.

Pan Rogers vstoupil dovnitř. Hned několik metrů od dveří byl zlatý, nádherný pult, za kterým stál už né tak nádherný pan Kapavka. O trochu dále byla klec, v níž seděly některé "dobrovolné otrokyně", nabízející se.
Na podlaze celého sexshopu se rozprostíral rudý koberec, a na zdech vysely obrazy nahých lidí - napůl žen, napůl mužů.
Pan kapavka pana Rogerse vítal přátelskýmy slovy.
Vzhledem k častým návšťevám se pan Rogers s panem Kapavkou znal již celkem důvěrně.

"Tak co to bude dnes pane Rogers?" zeptal se pan Kapavka, přičemž se neslušně dloubal v nose.
"Potřebuju něco speciálního pro jednu speciální dívku." Řekl pan Rogers.
Pan Kapavka se na Rogerse usmál, načež si z nosu vydloubl masitý holub ve tvaru malého letadla. "Je libo ČKYDOPIČ, či Lesebrator?" Odvětil Kapavka.
"Vsázím na Lesebrator. Kolik to dělá"?
Kapavka se usmál ještě o poznání více než předtím a řekl. "Ty jsi ale profesionál viď? Za třicet dolarů."

20:00

"Ťuky ťuk", ozívalo se slabé klepání na dívčiny dveře. "Konečně nastal ten pravý čas na pořádný sex." Pomyslel si pan Rogers když v tom se dveře od pokoje otevřely . . .
Mezi bílými dveřmi a zdí se objevila dívčina tvář. Už jen samotný pohled do jejich očí v člověku vyvolával zvířecí pudy. Dívčiny rudé, plné rty se rozevřely.
"Ach - to jste Vy? Děkuji za kondomy, a však si nejsem jistá, zdali jsem připravena čelit náporu vašeho mocného sperma."
Pan Rogers ještě trochu rozevřel dveře a dívku políbil.
"Dobrá tedy pane, ale prozraďte mi nejdřív své jméno." Vypálila ze seba překvapená žena.
"Říkejte mi Rogers", pronesl muž sebejistě.

20:30

Když Rogers vytáhl svůj penis řekl "A máme ještě společníka." načež vybalil z kapsy "Lesebrator", což bylo něco na způsob vibrátotu, jen s vibracemi minimálně jednou tak silnějšímy.
Poté následovala divoká, perverzní a přece romantická noc plná hekání a vzdychání . . .
Odpovědět

Zpět na „Lazzova akademie bujné rozladěnosti“