Společný příběh ....

Zde se soustřeďují různí pouliční umělci města Sigilu a prezentují tu svá expresionistická, dekadentní a avantgardní veledílka.

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

A proč ne je to fantasy nie?

Druhý šíp však cheerladera minul. Sadako začínala být mentální obranou proti kouzlům znavená a selhávala. V tom se však Cheerladerovy v břiše díra a hned vedle ní druhá. Artemisovo dual probodnutí zabralo, ve víru boje si nikdo nevšiml že přešel na budovu za evil mágem a při smrti písečáka mu skočil za záda. Cheerladerovy se vydralo z hrdla chorobné "chrrcht!" a hromada krve. Zatímco Artemis lechce seskočil na zem sadako se k přiblířila a zahryzla do krku. V krvi měl totiž spoustu odpovědí na její otázky.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

Sadako se chuťe zakousla do Cheerladerovy krční tepny a hlavou jí projel Aristoteles, Platón, Nietzsche, Freud, Buber...
Upírka přemožena přílivem informací klesla k zemi.
Asi po čtvrt hodině byla schopna vstát a přidat se k družině která se pod vedením dívenky přízraku vydala napříč vyvražděným městem.Cesta netrvala dlouho a skupina dobrodruhů náhle stála před portálem starobylé katedrály jejíž střechu zdobila ohromná kopule. Přízrak jen zašeptal : "Peter and Paul" a rozplynul se jako pára nad hrncem.
Skupinka vstoupila do vnitř. Pod obrovskou klenbou si všichni připadali nicotní a malí.
Náhle se hlavní lodí rozezněl tón varhan a po něm hlas tichý jako letní vánek začal se snášet k uším poutníků až odkudsi z nejvyšší galerie.
"Vím proč jste přišli neboť já jsem trojjediná žena,srařena i panna. Já jsem ta jenž přichází oděna v hvězdy. Znám vaše otázky a dám vám na ně odpovědi. Cenou pak bude to, že se ostatní dozví to, co by každý z vás rád nechal skryto ve svém srdci.
Ty done Carlosi hledáš své sváteční karty. Ukradl ti je mocný válečník Lerek, ten jemuž přezdívají Afrika Corps. Mou odměnou za tuto informaci je toto. Vězte všichni don Carlos byl sám kdysi vlkem a likantropií nakazil i svého věrného druha.Kterého jsi kdysi i s jeho rodinou omylem přivolal ze vzdálené budoucnosti.Kam už se nemohou vrátit. Právě Carlos kdysi sežral Sevencreaturovi nejen babičku, ale i sestru která nosila červený čepec.
Ty GM hledáš svou identitu spojenou se svou ztracenou berlou. Tvou berlu vlastní mocný rudý drak Firkraag. Na tebe prozradím, že jsi kradl dětem čokoládu a cukroví, proto tě postihla kletba nepovedených hodů na portálové kostce.Kromě toho jsi strašný bastard.
Ty Sadako toužíš zjistit porč jsi nedokázala zabít Slipknota. Odpověď je jednoduchá. Slipknot nemá srdce. Jeho srdce je ukryto ve zlatém vejci v hnízdě rudého draka. Na tebe prozradím, že tvým nejtajnějším snem je být princeznou Zlatovláskou. Proto saješ krev svých nepřátel, abys získala dost síly na proměnu v dívku kterou jsi kdysi byla.
Ty Artemisi sále hledáš rovnováhu ve svém životě. Nedokážeš se rozhodnout na čí stranu se přidat. Musíš projít všechna dobrodružství s toto družinou a pak nalezneš klid a rovnováhu. Na tebe prozradím že miluješ Sadako, ale zároveň miluješ i Artemise.
Vlku, ty hledáš svou rodinu. Vězní jí zlý čaroděj Neferit vládce rudých draků. Na tebe prozradím ,že ses k družině přidal jen ze svých sobeckých pohnutek.Doufáš totiž že pokud budete jako rodina kompletní, budete moci opustit Sigil a vrátit se domů.
Cozzinny ty prahneš po vlastní lodi a velké slávě. Tvá loď už na tebe čeká.Kotví v přístavu draků. Na tebe prozradím, že se strašně bojíš vody.
Myslím že je to všechno,co jsem vám chtěla říct. V pokoji opusťte toto posvátné místo."
Naposledy upravil(a) Mamut dne 18.1.2008 21:43, celkem upraveno 1 x.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

...a okolo družiny se zvedl zářivě modrý vír, který je všechny oslepil. A když se vzpamatovali, byli uprostřed ruin města.
Sadako, oči navrch hlavy, řekla: "No...to bylo zajímavý..." Měla sto chutí věštkyni rozsekat na ragú, protože vyspoilovala Sadakiino tajemství. Ostatně, tuto náladu měla celá družina.
"Má to i svoje klady. Víme teď, kam máme jít a víme, co jsme kdo zač." špitl Cozzinnni, stále ještě rudý až za ušima.
Sadako se na něj obořila: "Ty tupoune! Ztrapnila nás navzájem! A tou s tou Zlatovláskou vůůbec není pravda!"
Odpovědí jí byl trojnásobný výbuch smíchu. GM, Artemis a Carlos se váleli v křečích po zemi. Když se dosyta vysmáli, Carlos si utřel slzy a řekl krajně nasrané Sadako: "Promiň...cheche...ale jen ta představa..." Sadako je částečně i chápala. Nedokázala si představit sama sebe jako blondýnu v šatečkách a s korunkou na hlavě. Přišlo jí to tak blbé, až se málem rozbrečela.
Cozzinnni, který to všechno sledoval beze slova, řekl: "Hele, lidi. Je tu ještě jeden problémek."
"Jakej?" zeptal se ho zbytek družiny naráz.
"No...teď se můžeme rozejít, protože víme, kdo kde je a už asi nemá cenu zůstávat spolu.
Družina na sebe pohlédla.
"To je fakt." přidal se GM.
A Cozzinnni pokračoval: "No, ale já si vás celkem oblíbil...a nerad bych se loučil...kdo by poslouchal ty moje kecy o warp pohonu?"
"O čem?" zeptala se nevěřícně Sadako.
Následovala smršť: "Warp je technologie sloužící pro pohyb rychlejší, než je rychlost světla. Pracuje na principu rozrušení vláken časoprostoru, čímž vpustí loď do subprostoru. Zjednodušeně - warp pohon deformuje vesmír okolo lodi, roztahuje vesmír za lodí a smrštuje před, což jí umožnuje cestovat rychleji než světlo a při tom neporušit teorii relativity, protože loď se vlastně nepohybuje vůči "svému kousku vesmíru", který má ve warpové bublině. Takto zdeformovaný vesmír akceleruje na rychlost určenou stupněm zakřivení a plavidlo v bublině se na ní "veze".

Tím, že je plavidlo samo o sobě stacionární ve své bublině s plynutím času stejným, jako má časoprostor, se předchází časovým posunům popisovaných paradoxy při cestování rychlostí blízkou rychlosti světla.

Federace používá pro vytvoření dostatečného množstí energie potřebné pro warp, reakci hmoty a antihmoty, resp. Deuteria a Antideuteria. Tato reakce probíhá v sestavě dilithiových krystalů, které nejsou ve vysokofrekvenčním elektromagnetickém poli reaktivní s antihmotou. Tato reakce produkuje vysokoenergickou plasmu (elektro-plasma), která je vedená magnetickými cívkami přes rozvod plasmy (EPS). Plasma je vstřikována vstřikovači plasmy do série warp cívek, které generují warp pole (bublinu). Ostatní civilizace používají různé technologie, podle stupně vývoje, např. Romulané používají uměle vytvořené Kvantové singularity (Černé díry), ale základní princip se nemění.

V roce 2370 (hvězdné datum 47310.2) bylo zjistěno, že doposud používaný tvar warp pole má při vyšších rychlostních faktorech negativní vliv na subprostor, takže proběhlo přepracování desingu pylonů gondol, aby se předešlo poškozování. Třída Intrepid má zatím jako jediná známá variabilní geometrii pylonů. Ostatní nové třídy mají od základu předělanou konfiguraci, takže ani při vysokých rychlostech nepoškozují subprostor. U starších tříd byla do vyřešení problému snížena cestovní rychlost na warp 5 mimo případy nutnosti.

Vývoj warp pohonu probíhal v různých civilizacích v různém Voyager a jeho variabilni pylonyobdobí, např. Vulkánci měli warp již v pozemském třetím století a v době, kdy lidé cestovali warp 2, již měli lodě plně schopné warp 7, Klingoni warp 6. Objevení warp pohonu bylo později určeno jako moment, kdy může Spojená Federace Planet zahájit kontakt s novou civilizací.

Na Zemi byl warp pohon objeven v 21. století a 5. 5. 2063 byl poprvé úspěšně testován na předělané střele Titan V. Dalšího rozvoje se dočkal až v 40. letech 22. století, když byl založen Komplex warpu 5. V rámci projektů tohoto komplexu byla poprvé překročena bariéra warpu 2. Dále pak v roce 2151 byla vypuštěna první loď s pohonem schopným warpu 5. O deset let později byly namontovány první pohony schopné warp 7. Ve 23. století byly lodě Federace schopny udržet warp 8. V tu dobu probíhal také neúspěšný projekt trans-warp pohonu. Na počátku 24. století byla přepracována stupnice warpu s mezí warp 10. Koncem 24. století byla tato stupnice znovu přepracována tak, aby dovolovala warp 13 a více (přepracování proběhlo z důvodu pohodlnosti, kdo by chtěl říkat "warp 9.99999999998"). Warp pohon se pro další budoucnost ukazuje jako nedostatečný, možnou máhradou může být trans-warp nebo slip-stream pohon, dále se pak v 29. století se využívá časový pohon."

Družině spadla čelist.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

První se vzpamatoval Carlos. "Cozzinni tvoje přednáška byla celkem fajn, ale nijak nás neposunula k cíli cesty.
Já navrhuju zůstat spolu, všichni kromě mě máte namířeno k drakovi, ale nikdo nevíte kde ten drak je. Já sice nehledám draka, ale toho špinavce Lerka, ale vím, že se Lerek kdysi s nějakým drakem kamarádil. Tudíž vy mi pomůžete zrušit Lerka a já vám ( až zněj vymlátíme informace o drakolandu ) pomůžu zrušit draka. No a do silvestra máme po žížalkách a nemusíme poslouchat přednášky o warpu."
Cozzinni se urazil, ale ostatní souhlasili s návrhem. Jen Sadako si rýpla "A ty víš kde ten Lerek je?" " No přiznám se, že v tom vidím menší problém. " přiznal Carlos. " No to jsem zvědavá kde ho budeme hledat?" Zavrčela upírka.
Tou dobou v úplně jiném městě říše podával Ajantis raport commodorovi Sevencreature. "Pane byli jsme poraženi na hlavu." "Spíše jste dostali na prdel" skočil mu do řeči commodor. " Máte jako vždy pravdu pane. Je sním skupina geniálních bojovníků.
Upírka Sadoko, Vlk, GM, Artemis a Cozzinni odborník na warpové pohony." "A do hajzlu, tak to budeme muset nasadit našeho nejlepšího válečníka. Přiveďte mi sem Lerka! Pronto!!! "
Naposledy upravil(a) Mamut dne 26.12.2007 18:23, celkem upraveno 1 x.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

Ale vrátíme se k našim Heroes, kteří byly právě uprostřed hádky kterým směrem leží Dragon City a kde najít Lereka. Artemis v klidu seděl a rozhlížel se po okolí když tu se před ním zjevil hologram LaVala se zprávou že Chaorn Claw je opraven a může být použit k cestě do Dragon City. Artemis odvětil že to je dobře ale že má nějaké nevyřízené účty na zemi. LaVal mu tedy poslal informace o cestě do GPS skrytého v šavli a jal se dívat na další díl Jamese Bonda.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

" No to jsem zvědavá, kde ho budeme hledat." Zavečela upírka. Artemis postávaje kousek stranou bedlivě pročetl čerstvé informace na své GPS a zděšeně zašeptal: "Myslím že Lerka hledat vůbec nemusíme, za tři, dvě, jednu minutu si nás najde sám". "Cože ??? " Vykřikli všichni přítomní jako jedno stvoření. " Ale nic. Vůbec nic. " zašveholil Artemis se svým okouzlujícím úsměvem na rtech. V tu chvíli se za jeho zády zhmotnil portál a z něj bleskově vyskočil tři metry vysoký válečník oděný v pískově žlutou zářivou zbroj zdobenou na prsou znakem posvátné svastiky. " Já ti dám nic ty lháři jeden!!!" zařvala Sadako a vytasila svou katanu. ( Scimitar zahodila hned jak zjistila jaké má na ní účičinky). Třímetrový germánský geroj pravou rukou vykryl její výpad, levou popadl zděšeného Carlose za opasek a než bys řekl Konrád Henlain, zmizel s vyděšeným pirátem v portálu. Jen zázrakem, nebo duchapřítomností Artemise se jím družina stačila prodrat dříve než se zavřel...
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

LaVaLovi zapípal komnet a to ne více než podivné frekvenci. LaVal znuděně stiskl tlačítko PŘÝJEM (zřejmě vietnamská výroba) a málem nadskočil: "LaVaLéééééééé..."
"C-co je? K-kdo je?"
"LaValééééééé...slyšííííš měééééé?"
"Podle toho, kdo ráčíte být."
"Týýýý tóóóó néééévííííííš?"
LaVaL se zalekl éterického hlasu, než zjistil, že má na repráku zapnutý hall effect. Vypnul ho a řekl: "No...to nevím."
"Nejvyšší komodor, takzvaný KOMODOR, Nejhlavnější hlavoun, Nejpohlavárovatější pohlavár, TNBNS (Ten Největší Borec Na Světě), JuDr., MuDr., DěTsKý PuDr., Nejsevencreaturovatější Sevencreature."
"To je vás tam celej autobus?"
"Ne, to jsem já. A teď říkám: Poslouchej mě..."

Když portál družinu vyplivl, byla okolo tma jak v prd... pytli. Sadako nahodila infravidění a rozhlédla se. Jakási rudá hromada reprezentovala družinu. A z této hromady se po několika heknutích, áchnutích a ufnutích vystrkal a vykopal GM (čímž uprostřed hromady zrobil celkem velký kráter) a řekl směrem, kde se domníval, že je Sadako: "Kde to jsme?"
"Řekl bych, že v bunkru." Cozzinnni odlepil tvář od země a vylezl (po podrážděném "hej!", když šlápl na Artemise).
"A to víš jak?" Artemis si utřel šlápotu na tváři a vstal. Jelikož mu však v infrabrýlích došly baterky, narazil do zdi.
"No..." Cozzinnni se rozhlédl po tmě, "kam by nás asi vrcholný válečník zavedl jinam, než do bunkru? A kromě toho, našel jsem vypínač." Ozvalo se cvaknutí a zářivka ve tvaru svastiky ozářila malinkou místnost. Byly tam různé krabice s nápisy jako PANZERMUNITION 88 mm, MASCHINEGEWEHR 7,92 mm, PANZERFAUST a tak dále. A vedle krabice MG FF 20 mm byly malé ocelové dveře.
"Vidíte? Jednoduché jak fac...auuu!"
Cozzinnni sebevědomě přešel ke dveřím a při pokusu triumfálně rozrazit dveře si narazil rameno. Následovala neuvěřitelná scéna, kdy se Cozzinnni snažil za neustálého "Nghhhhh!", "Umfffff!" a jiných citoslovcí námahy snažil pancéřové dveře otevřít a družina na něj nevěřícně zírala.
"Seru na to." kvitoval svou snahu Cozzinnni. Sedl si na krabici PANZERFAUST a řekl: "Já nevím...došly mi nápady."
"A já jeden dostala." řekla Sadako, nevybíravě shodila Cozzinnniho z krabice, krabici otevřela a vytáhla dlouhou trubku s na jednom konci vyčnívající hlavicí.
Strážce měl špatný den. Nejdřív na pořadovkách uklouzl, potom si při hajlování namohl ruku a teď mu psala jeho dívka, že je těhotná. V následující sekundě ho hromová exploze odhodila deset metrů a když přišel k sobě, vyšla ze skladovacího bunkru upírka a v ruce třímala kouřící trubku. "To by jsme měli, co dál?
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

"Odpovědí jí bylo několikahlasé, duté "COŽE ??? " a Cozzinniho dementní úsměv a popěvek "Nároky nemám nijak velký, hned po pracovní době jdu tak jako vždycky chytat Lerky. Stará je dělá k obědu. Není to těžký chytit Lerka do ruky nebo do sítě, neb nenadává ani nelká a o milost neprosí tě. Jen se to nevyplatí v září když se páří, to mě pak vždycky zbijou milicionáři." Výbuchem se totiž uvolnila ocelová ozdobná svastika dvakrát dva metry a ta praštila Cozzinniho za ucho. "Ach jo, já zapomněla že vy jste normální smrtelníci a taková rána vám trošku pocuchá zvukovody a Cozzinnimu mozkovody." "COŽE???"

"LaVale ty zmetku,já tě nasadil k Artemisovi 007 abys ho pokud možno zničil, nebo alespoň držel co nejdál od družiny a hlavně od Carlose. A co ty? Ty místo toho čumíš na nějaké kraviny a A 007 se chopil vedoucí pozice v družině, prošel portálem a teď se mi prohání v bunkrech pod mým hlavním sídlem. Jestli najde Carlose dřív než ho Lerek a mengele zpraujou, tak si mě nepřej. Konec hlášení !" "A do prdelky na fialky. No co já s tím teďka? Ha už to mám !" zabručel si LaVal pro sebe, mávnutím zhmotňovače přivolal Slipknota, po té naťukal něco na klávesnici a potvorák zmizel v portálu směr bunkr.
"Tak a teď se můžu konečně v klidu dokoukat na toho Bonda. "
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Carlos »

Carlos otevřel oči. Musel několikrát mrknout, než si zvykl na světlo. Obzvlášť na světlo ze svícnového lustru nad jeho hlavou.
,,Ale, herr Carlos se probírá," prohodil Mengele a okamžitě začal podrobovat připoutaného Carlose prohlídce tělesných dutin.
,,Nechte toho, doktore," zahřměl kovový hlas z míst za Carlosovou hlavou. ,,Alespoň prozatím," Carlos slyšel, jak zaskřípal plech, když Lerek křivil ústa do úsměvu.
Mezitím zapraskal starý rozhlas na zdi: ,,Herr komander Lerek do hlavní místnosti!"
Celu, v níž byl Carlos, naplnily děsivé zvuky jako nasamplované z kovošrotu ve špičce.
,,Omluvte mne, bitte," uklonil se Lerek za zvuku stovky nehtů přejíždějících po tabuli. ,,Doktore, prozatím ho zpracujte."
Lerek oddupal pryč a zabouchl za sebou dveře cely.
,,Máte naprosto úšasnou chlafu, to se musí nechat," žvanil Mengele, zatímco prosahával Carlosovu druhou nejoblíbenější část těla. ,,Také máte felkou ránu na bšiše, není to nyc fášneho," prohodil konverzačním tónem šílený medik. ,,Ale bude, to se nebojte!"
Mengele sáhl po pytlíku soli se zvýšeným obsahem jódu a naklonil se nad Carlose.
,,To doprdele ani náhodou!" protestoval Carlos.
,,A jak mi f tom chodláte zabrányt?" zajímal se Mengele a odložil pytlík se solí.
,,Myslel jsem, že bych vás zhypnotizoval svým pohledem a pak donutil dělat opici dokud by nepřišel Lerek, potom bych vás nechal na něj zaútočit a sledoval, kdo z vás to asi přežije!" Carlos se zlověstně zachechtal.
,,Připusťme, že byste měl takofé schopnosty," zamyslel se Mengele. ,,Jak by fám ale celý tento tyjátr dopomohl k útěku?"
Mengele se nahnul nad Carlose. ,,Myslím, že by fám to bylo platné jako mrtfému... No proste neco!"
,,Ano," připustil Carlos. ,,Pak mám ještě plán B."
,,A ten je jaký?" Mengele se plně soustředil na Carlosovy myšlenkové pochody.
,,Nejdřív vás nakopu do koulí nohama, které jste nespoutali," ihned po těchto slovech následoval úkazkový výkop sounož přesně do slabin zlověstného doktora. ,,Pak vás chytím nohama v podpaží a hodím vaše bezvládné tělo přesně do toho červeného tlačítka, které uvolňuje pouta."
Carlos dopadl volný na zem. Prohlédl Mengeleho, ten ale neměl klíče. Vyskočil a běžel ke dveřím, které naštěstí nebyly zamčené.
Po chodbách nešla jediná stráž. Možná by měl čas ještě na něco.
***
Hotovo. Carlos si už dříve všiml hromady mravenců v cele. Našel také pytel cukru, který měl Mengele na svoje zvrhlé experimenty. Carlos počkal, až se probere.
,,Pište si, doktore... Jo, vy vlastně nemůžete... Tak si to alespoň pamatujte." řekl Carlos probouzivšímu se Mengelemu. ,,Kilo navlhčeného cukru rozetřeme do slabin a zejména na genitálie (použijeme vééélmi tlusté rukavice), potom rozpáráme kalhoty pozorovaného subjektu a sledujeme nejlépe s cigaretou v ústech hodující mravence."
Carlos si spokojeně zapálil.
Jediné co naplňovalo celu byl kouř z německých kamelek a roubíkem zadušený jekot týraného Mengeleho.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

A tak ho tam naši společníci našli Artemis a Cozziny se okamžitě začali svíjet na podlaze a chechtat se jak pominutí, Sadako hleděla s odporem na jedno jediné místo a GM s mp45 hlídal chodbu. Najednou se na konci chodby objevilo světlo, modré světlo zhmotňovacího paprsku. Artemis se okamžitě přestal chlámat a zeptal se "co mi to Q zase posíla?". Pak si uvědomil že tam neni sam a okamžitě zmlkl. Jenže tenhle paprsek nebyl od Q nemyl ani od jeho kamaráda z vojny Draka127. Tento paprsek pocházel z Charon Clawu který zatím obsadila posádka zlořečeného 7creature a jednotka Jabovců s Jabem v čele.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

Z paprsku se náhle vypotácel Slipknot, jemuž mezitím dorostla hlava. Na polorozložené hrudi byla ještě vidět díra po kdysi zde umístěném srdci. "Chro..."
GM vztekle zařval a vystřílel do nemrtváka celý zásobník, ale díry se hned zacelovaly, sotva nábojnice dopadly na zem. Zahodil již nepotřebný samopal a vystřelil po něm to nejsilnější kouzlo, na které si zrovna vzpomněl, paralýzu. Měl štěstí, Slipknot byl ještě zmaten materializací a nestihl vytáhnout kostku na záchranný hod. Zkoprněl a jako prkno padl na zem.
Mezitím z druhé strany chodby běželo snad třicet vojáků s dvěma blesky na přilbách a za nimi výmluvné dunění kovu, které mohlo patřit jedině Reichsmarschalovi Lerekovi von Lischkapoustche. Byli v pasti, to bylo jasné.
Sadako odtrhla zrak od toho, co kdysi byly Mengelovy genitálie ("Já fás rostrtit vy schwaine!") a tasila katanu. Artemis vytasil dvě dýky a GM začal do esesáků pálit blesky. Carlos ze zdi urval hasičák, jenom Cozzinnni náhle zkoprněl a začal vydávat podivné zvuky, zřejmě jako dozvuk úderu svastikou.
Sadako duchapřítomně zabouchla těžké ocelové dveře (do nichž vzápětí narazili jak Slipknot, tak esesáci v čele s Lerekem) a zařvala: "Vražte mu někdo jednu, ať se vzpamatuje!"
Cozzinnni teď seděl v tureckém sedu, oči zavřené, a z úst se mu linulo cosi jako mručení. Ve chvíli, kdy mu Artemis chtěl vrazit pěstí, oči otevřel a řekl zastřeným hlasem: "Budou zničeni..." a následně se mu okolo rukou objevily modré víry.
Družina na něj čuměla jak puk. Víry se zrychlovaly, až nakonec Cozzinnniho obklopilo zářivě modré tornádo. A to když zmizelo, Cozzinnni tam nebyl.
"A je to." řekla Sadako."O jednoho magora míň." Když tu náhle zazářila a zmizela. To samé udělal zbytek družiny a když esesáci vylomili dveře, našli jen nadávajícího Mengeleho.

Družina se se zábleskem objevila v nějaké luxusně zařízené místnosti. Sadako, katanu pořád v ruce, řekla: "Kde to jsme?"
"Kapitánova kajuta hvězdné lodi třídy Sovereign, USS Dauntless. 16 phaserů, 5 torpédometů, regenerativní štíty, ablativní pancíř." Do místnosti vešel Cozzinnni, stále s tím svým ustrašeným výrazem. Trans byl pryč.
"Kde že?" GM předstoupil. "Kam si nás to dostal?"
"Vypadá to, že ten úder haknkrajcem v mém mozku ("echm echm" odkašlala si Sadako) probudil jistý...schopnosti psionickýho a telekinetickýho charakteru. Jak bych jinak přivolal bitevní loď federace z bůhvíjaký galaxie?"
Družina na něj zírala. Artemis si pro sebe zabručel: "Proč jsem tím hákáčem nedostal já??!!!" pak si ale řekl: "Slušná kocábka."
"A kdo je tu s námi?" Carlos přestal prohlížet obložení kajuty. To na Mozartově zhoubě neměl (i když chtěl mít, ale zas tak dobrý úplatkář nebyl).
"jsme tu sami, takže kdo chce být kapitánem?"
"JÁ!" vystřelil ruku Artemis.
"Tak jo." řekl Cozzinnni. "...ale budu tvůj poradce a operátor. V mozku mám totiž uložený kompletní manuál na tuhle mašinu."
"No tak jooo..." řekl Artemis otráveně. "Kudy je můstek?"
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

,,Jak jako ty?" ozval se pobouřeně Carlos. ,,Já mám zkušenosti a mimoto Cozzinnni je ještě stále můj zaměstnanec!"
,,Kolik máš zkušeností s intergalaktickým pohonem, phasery, laserovými děly a podobnými věcmi?" zeptal se nevině Artemis.
,,Kolik jsi kdy skasal plachet, kolik jsi zlomil kormidel?" hádal se Carlos.
,,Když pomineme skutečnost, že ty jako kapitán lodi jsi neudělal nic z toho," zamračil se lstivě Artemis. ,,Jak by ti pomohly tyhle nesmysly v řízení intergalaktického korábu?"
,,Pfff," odpověděl Carlos a s pohyby plnými tichého protestu si začal vydloubávat špínu zpoza nehtů.
,,Cozzinnni, půjč mu tu tvou lodičku," vysmívala se Sadako. ,,Ať mu to není líto!"
,,GM, vyčaruj jí nějaký peroxid, ať si splní sen!" oplácel Carlos.
,,Přestaňte se hádat," velitelsky zařval Cozzinnni. ,,Kapitáne, nedostal jsem od vás zaplaceno celé měsíce, takže hádám, že už nejsem váš zaměstnanec, navíc už nemám ani pracovní místo - a to doslova - to je teď někde utopené v laguně!"
,,Co takhle udělat kapitánem Cozzinnniho?" navrhl smířlivě GM. ,,Je to asi jediný člověk, který ví, o co v tomhle plecháčku jde."
,,Dobře," souhlasil Artemis.
,,Bez problému," řekla Sadako.
,,NIKDY si od tebe nenechám rozkazovat," protestoval Carlos. ,,Nemůžu si přece nechat rozkazovat od svého bývalého podřízeného!"
,,Můžeš být operační důstojník," navrhl Cozzinnni.
,,Co to je?" zeptal se Carlos zvědavě.
,,Budeš dělat to, co na lodi," Cozzinnni si odkašlal. ,,Jen ji nebudeš řídit, beztak bys nevěděl kam."
,,To beru!" přikývl hrdě Carlos.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

Cozzinnni, zřejmě překvapen výšvihem z postu magora na post kapitána, zavelel: "Na můstek!" což se i za pár minut stalo.
Cozzinnni se uvelebil do křesla a řekl: "Kam teď?"
Družina neposlouchala, stále nevěřícně očumovala intergalaktické mapy, detektory poškození, ukazatele štítů a podobně. GM se nešťastně opřel o zbraňový pult a asteroid prolétající okolo byl phaserem rozříznut vejpůl.
"Na nic nesahat!" řekl Cozzinnni, kterému se zřejmě role kapitána začala líbit, a potom zopakoval otázku: "Kam teď?"
"Já bych znovuzískal Charon Claw." vyštěkl stále ještě uražený Artemis. "aby si tady Cozzinnni nemyslel, že s touhle herkou zboří univerzum."
Carlos, sedící v křesle prvního důstojníka a zkoumající různá tlačítka na pultu, řekl: "hele, jestli fakt máš ponorkovou nemoc, únikový moduly jsou..."
"Druhý dveře vpravo?" zkusila Sadako, která katanou rýpala do vypínače posuvných dveří.
"Ne, to nepotřebujeme vědět." řekl Cozzinnni. "tedy k Charon Clawu?"
"mě je to jedno." odpověděla jednohlasně družina.
"Tedy Charon Claw. Artemisi, kde je jeho poloha?"
A o sekundu později Dauntlessu blikly warpové gondoly, loď se protáhla a s charakteristickým zábleskem překročila světelnou rychlost.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

Zatím co se samozvaní vůdci, kapitáni a důstojníci dělili o funkce a čáky, otevřel se další portál a z něj vykročil Lerek v zářivé zbroji. "Kdybych nebyla dáma, zařvala bych do zasrané prdele!!!"zařvala Sadako a rozlétla se vstříc Lerekovi.GM házel kostkou jako zbesilý a snažil se hodit omračující kouzlo.Cozzinni a Artemis stáli ve dveřích chodby vedoucí na kapitánský můstek a vlk se jim krčil u nohou a tiše pokníkával. Jen Carlos se duchapřítomně jako rak sunul pomalnku polehounku za Lerekova záda. "Ale fraulein, takofá krásná šena a takofé nechutnosti fypouschtite se svych krasnych retu. Ale já bych radeji..."
Ale než stačil dokončit myšlenku, bacil ho Carlos ze zadu do hlavy ocelovou trubkou kterou nepozorovaně vytrhl ze stěny kabiny.
"Tak to by bylo. No nejsem já geniální? " nezapomněl se pochválit. "No to teda nejsi troubo, podívej se za sebe" kontrovala Sadako. Odpovědí jí byla sprška jisker a příšerný smrad a dým linoucí se z místa odkud Carlos před chvilkou vyrval trubku.
Náhle se ozval smyslný dívčí hlas. Zde palubní počítač. Poškození vnitřního pláště, došlo ke zkratu řídících obvodů. Loď je neovladatelná a za deset minut dojde k výbuchu jaderného reaktoru. Přejeme vám šťastný let."
"Řekl bych ,že je třeba se zdekovat ." zašeptal Cozzinni. "A toho germánskýho poloboha vezmeme sebou." Pomstychtivě zavrčel Carlos...
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

"Ty zasranej idiote, uplně nová lod a ty jsi zdemoluješ'' řval cestou k zachranemu modulu Artemis na chudaka Carlose. Kde ted asi seženu bojeshopnou lod na Charon Claw. Cozziny se při otevírání dveří zasekl a pronesl památnou větu" zajímlo by mě co se stalo s posádkou lodi". A sotvaa to dořekl a vyvalil se zastup nemrtvích s s kapitánem Isairem v čele a hrnul se k nim. Artemis si pomyslel ještě že to bouchne a sedl za ovládací páku modulu.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Odpovědět

Zpět na „Lazzova akademie bujné rozladěnosti“