Druhý společný příběh.

Zde se soustřeďují různí pouliční umělci města Sigilu a prezentují tu svá expresionistická, dekadentní a avantgardní veledílka.

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

ZDLO (Zákonně Dobrý Lovec Odměn) Gallahad z Labutího jezera (dědictví po otci kterým nebyl nikdo jiný než sir Lancelot paladin krále Artuše a fanatický obdivovatel seriálu Odpadlík), se obezřetně plížil houštím. "Je cosi shnilého ve státě Dánském."pronesl temně ke svému společníkovy kterým byl zrzavý dvoukylový bojový kocour jménem Leonidas. Než stačil Geralt rozvést myšlenku dále, Leonidas se zarazil v opatrném plížení, nastražil své zjizvené a potrhané uši a střelil po svém příteli pohledem svých jantarových očí. Jeho pohled jako by říkal."Pozor nebezpečí !" A opravdu, náhle i Gallahad zaslech hlasy které k němu dolehly z nedalekého palouku.
" Pánové právě jste vstoupili do nejnebezpečnější lokality ve městě. Je to obchodní dům Prior a už se k vám přihrnul vlezlý prodavač Konrád Hanč. Co uděláte?" "Sadako já tě asi sežeru, hned na záčátku dungeonu a ty na nás pošleš takovýhle monstrum." " Kuš Carlosi, chtěli jste abych vám dělala Pána Jeskyně, tak neodmlouvejte!" " Ale vždyť jsme teprve na prvním levelu."Nestěžuj si pořád GM a hraj!" "Dobře tedy, já tady s Artemisem se ukryjeme do stínů a zaútočíme na podomního prodavače ze zadu.""To si ale musíš hodit kostkou Cozzinnni jestli se vám to ukrytí ve stínu podařilo." Zvuk kutálejícíse desetistěnné kostky. "A do hajzlu!" "Správně Artemisi, ukrytí se vám nepodařilo.Budete si muset něco koupit...."
Naposledy upravil(a) Mamut dne 21.1.2008 15:32, celkem upraveno 2 x.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Cozzinnni »

Celá partička začala usilovně dumat, co si asi tak koupí.
"Ono by možná nebylo od věci zcheckovat, kolik vlastně máme love." podotkl Cozzinnni. "A vůbec, proč toho dračáka hrajeme?"
"A jak jinak by sis cestu do PosBaAdm (POslední BAšta ADMinstva) City zkrátil? Je to lán cesty daleko a jestli po mě chceš, abych celou cestu mlčel, tak na to zvysoka kašlu." opáčil GM a s klackem předváděl, že je praotec Čech.
Cozzinnni něco zahuhlal a mlčel. Sadako řekla: "Tak co si koupíte?"
"Hmmmm..."
"Nabídka?" řekl tázacím tónem Carlos.
"Ách ano..." Sadako nasadila přemýšlivý výraz...
"Kuše, kuše +1, kuše +2, meč dlouhý, meč široký..."
"A meč krátkozraký..." šeptem dodal Artemis a Cozzinnni vybuchl tlumeným smíchem.
"...luk dlouhý, luk krátký, pak nějaký armor, třeba kožený, kroužkový, destičkový, plátový..."
"Dost, dost." Carlos zvedl ruku (asi takhle: :hand: ). "Co vezmeme?"
"Ale my nic nepotřebujeme." řekl GM.
"Řeknete to doopravdy?" zbystřila Sadako.
"Hmmm...ne."
"Tak co si koupíte?"
"Třeba...zeptáme se ho, jestlí zná šáha." špitnul Cozzinnni
"Šáh? Jakej šáh sakra?" tázavě zvedla obočí Sadako
"To říká ten prodavač?"
"Ne...teda jo." opravila se PJ.
"Tak odpovím: "No přece Minazadek.""
"Šáh Minazadek?"
Cozzinnni vybuchl v tentokrát netlumeném záchvatu smíchu. Sadako to docvaklo a Cozzinnni si ustlal v mechu.
"Stejně už jsem chtěla navrhnout táboření."
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

Zatím co družina vedla tento duchaplný rozhovor ZDLO Gallahad s Leonidasem v závěsu se jako lasička proplížil na dohled od tábořícich hrdinů. " Upírka, mág, nájemný vrah, pirátský kapitán a zběhlý námořní důstojník. Všechno jsouť to namoutě živlové hodní potření a zkázy Leonidasi." řekl a než se bojový kocour nadál, se ZDLO s bojovým výkřikem "ZAKRÁLEVLASTAČEST !" vrhl vpřed mezi malebně rozloženou skupinku. Tři parakotouly, hvězda a salto roznož zakončené brilantním provazem byly tak efektním vstupem na scénu, že by mohli závidět i členové týmů U.R.N.A. nebo S.W.A.T.Ne tak Sigilská liga vyjímečných toho času na dočasném odpočinku...
Naposledy upravil(a) Mamut dne 10.2.2008 15:16, celkem upraveno 1 x.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Cozzinnni »

ZDLO dopadl a s vytaseným mečem na nohy a namířil hrot zbraně na družinu: "Bídná verbeži! Chcete ještě něco říci, než se octnete v horoucím pekle?"
Sadako vypadla kostka z ruky: "Co to má bejt?"
"Asi se nám ten dračák nějak vymknul z ruky" řekl probudivší se Cozzinnni.
"To je blbost, žádnýho mečomachra tam nemáme." probrala se Sadako z údivu.
ZDLO, stále ještě v bojovém postoji, zadeklamoval: "Jsem Zákonně Dobrý Lovec Odměn Gallahad! Spolu se svým věrným druhem Leonidasem..." (kocour s prsknutím přistál vedle páníčkovy nohy)
"...tvoříme duo potíratelů zla a zlých kreatur. Nejsem žádný mečomachr či jak to říkáte."
Družina na něj zírala se zvednutými obočími.
"Co s ním?" špitnul Artemis.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

"Protáhnout pod kýlem" zařval krvelačně Cozzinnni. " Co blbneš? Bledou závist jsi nechal zakotvenou v docích v Baldurově bráně." Usměrnil ho Carlos. " Je to štramák a má moooc hezkýho... ehm kocourka." zašveholila sladce Sadako při pohledu na bijcova...kocoura. "Zabít, rozsekat, rozčtvrtit a včera už bylo pozdě !!" na to kontroval Artemis. Jediný opravdu moudrý návrh padl kupodivu z úst GM. " A cokdybychom si s ním trošku popovídali a pak se uvidí." navrhl dobrácky a z ledvinky u pasu vytáhl placatku proslavené domácí kořalky Mamutova kosa, která byla známým životabudičem po veškerém přilehlém vesmíru.
Gallahad chvilku nevěřícně zíral na nabízenou lahvičku, ale když GM odšrouboval víčko, Gallahad neodolal vůni meruněk linoucích se z jejího hrdla. Po třech mocných hltech, několika přátelských šťouchancích do žeber a zhruba tří oslňujících úsměvů krásné upírky mládenec pronesl památnou větu: "Vy ne ne nejste žá žádná bíbí bídná veveverbež. ŠKYT! Náhodou nejte ani krekrekreatury, jste docela fa fajn." "No jasně že jsme fajn a kreatury zásadně potíráme" hned si přiložil polínko Carlos. " No zrovna teď jdeme potřít kreaturu Bodkina" přisadil si Cozzinni. "Já bych nejradši potřel tebe blbečku" zamrmlal si pro sebe Artemis.
"Tedy kdyžžž je tto tak"škytl Gallahad "ššššel bych rád s váma, popokoud ddddovolíte." "Takže kdo je pro?" zeptala se vesele Sadako a hned zdvihla pro jistotu obě ruce.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

Celou tuto veskrze veselou scénku sledovaly z nejvyšší větve stoletého dubu (pod kterým družina sedšla) dvě bytosti. Tou první byl anděl SabriEl funkcí Strážný anděl a druhou bytostí byl démon pátého řádu Luciferius.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Cozzinnni »

"Zajímavé, není liž pravda." řekl po chvíli ticha anděl.
"To ano. Jé, ty se budou pokoušet jedna báseň..." zamnul si ruce Luciferius.
"To tě chraň ruka Páně (sorry šéfe). Mám rozkazy seshora (doslova) je hlídat před smilstvem a hříchem, páč jejich kalvárie se šéfovi zatím líbí. Zrovna teď asi sedí nahoře, chroupe popcorn a kouká se na tu svou modrozelenošedou telku "Real Image" ve tvaru koule. Občas jí říká Země."
"A to já mám zase rozkazy zezdola (ale je to jako seshora) a ty mi jasně říkají "Dones mi je do pekla, už mám na ně připravený hódobóžový kotýlky"" oponoval démon.
Následně vypukla menší hádka, kterou zakončil anděl.
"Hele, tak se vsadíme. Když udělaj nějakej hodně závažnej hřích (zabití se nepočítá, šéf má rád rubačky), budu vám gratis mýt sto let kotle v Pekle. Když nezahřeší, ty vezmeš na sto let šichtu za Svatýho Petra, co ty na to?"
Démon se chvíli zdráhal, ale poté se spojila ruka s pařátem.
"Tak oukej. Platí. Připrav si leštěnku, já jdu makat."
"A já taky. Ti dám, nějakej pekelnej pišišvor aby mě porazil..."
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

Hlasování proběhlo nad očekávání dobře.(Jediný kdo byl proti byl Artemis.) A jakmile GM vrhl na Gallahada kouzlo Vzpamatuj se z opice, družina vyrazila na další cestu. Po několika hodinách se pomalu a jistě začalo šeřit . "Chtělo by to rozbít tábor" navrhla Sadako. " Nojo ale tady to moc na nějakou jeskyni nevypadá, a spát pod širákem se mi fakt nechce." zaskuhral Carlos. GM se chtěl zrovna také zapojit do debaty, když tu je Artemis okřikl. "Buďte chvíli z ticha, něco slyším." Teď už to slyšela celá družina. Výkřk "Bílý Tesák" a pak už jen smečka třiceti kouzelných bílých vlků se zjevila jakoby zhmotněna kouzlem a v pevném kruhu obklopila družinu. Z šera se vylouplo šest postav v hnědých sutanách. " Půjdete s námi do kláštera, opat Abacab vás chce vidět." promluvila jedna ze zahalených postav. " Vlci jakoby zázrakem zmizeli. "SAdako si toho všimla první a už chtěla vytáhnout svou katanu, ale zastavil jí mluvčí skupiny mnichů. "Dnes jste hosty našeho kláštera. Bratři již pro vás připravily teplou bylinkovou koupel i večeři a měkká lože." A čí že jsme to hosti?" otázal se s nedůvěrou Artemis. "Vaším hostitelem je opat církve Knihomolů."odvětil vůdce mnichů.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"No to by mě zajímalo, co to ten anděl šílenej zamejšlí" zabručel si pod nos zamyšleně Luciferus.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Carlos »

,,Je to ještě daleko?" protestoval Carlos.
,,Ne dále než očista tvojí duše, bratře," vysvětlil tichým a uklidňujícím hlasem jeden z mnichů.
,,To jste mohli říct dřív, vzal bych si daleko víc zásob," odplivl si Carlos.
,,Co jsi vlastně za stvoření?" vyzvídal ZDLO na Sadako.
,,Err, totiž... sukuba," přiznala a na bílobílých tvářích se jí rozlil ruměnec.
,,Copak to je za rod princezen?" podivil se ZDLO.
,,Něco jako Luciferovy družky," přerušil je podrážděne Artemis. ,,Hejbněte zadkame nebo tam dneska nedojdem."
* * *
Cesta byla dlouhá a nepříjemná, ale čas kolem nich jakoby ani neběžel. Přestože šlapali dobrých osm hodin, nezačalo se ještě rozednívat - to ukazovalo na skutečnost, že mniši použili kouzlo k zastavení času - to a ještě také nehybní motýli visící ve vzduchu, moč vycházející ze sedlákova údu, která však jakbysmet trčela ve vzduchu a další věci.
Kopce byly po čase vystřídány skalnatými horami. Podmínky pro rostliny byly dokonale špatné, přesto však byla každá skála pokryta lišejníky a podivnými zakroucenými hybridy mezi stromy a keři, které byly pokryty jablky podobným plodům.
Když si mniši všimli, že Cozzinnni pozoruje plody a nezřízeně přitom slintá, ihned ho raději poučili: ,,Být vámi, tak bych to nejedl."
,,Narážíte snad na prvotní hřích?" zeptal se vědoucně GM.
,,Ne, chutná to hrozně a způsobuje to týden dlouhý průjem - a to nemyslím takový, kdy si seženete pracovní neschopnost a pak týden chrápete a čas od času si skočíte na záchod. Tenhle průjem trvá týden, kdy každý metr oddalující vás od záchodu znamená kilovou zátěž pro vaše trenýrky."
,,Stačilo odpovědět opravdu to nejez," namítl GM.
,,Po zkušenosti s Adanem a Evropou vás raději varujeme předem."
,,Chcete říct, že byli vyhnáni z ráje, protože ho celý posrali?" zeptal se nevěřícně Carlos.
,,Čemu se divíte? Vy byste to snad chtěl uklízet?" oponoval mnich logicky.
,,A co ty fíkové listy a podobně?" zajímal se GM.
,,Chyba překladu, nezakrývali si jimi svá ohanbí. Oni si jaksi čistili...ééé, umývali.... No však víte."
,,Už jsme tady," oznámil nejvyšší z mnichů a ukázal na obrovskou pevnost tyčící se před nimi.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

" Ách "zaznělo obdivně z úst družiníků. To co je tolik udivilo nebyly ani tak hradby , které obklopovaly opatství ze všech stran, ale velikost toho o čem se záhy měli dozvědět , že je Budova. Byla to stavba osmihranná a z dálky vypadala jako čtyřhran, její k jihu obrácená strana se tyčila nad náhorní plání , na níž stálo opatství, zatímco k severu obrácené zdivo jakoby vyrůstalo ze samotné hory, nad níž strmě čnělo.Z čtyřstěnu na každém rohu vyrůstala sedmihranná věžs cimbuřím. V poutnících kteří se k ní právě blížili budila obdiv a bázeň.
"Toto je naše knihovna, největší v celém známém světě." vysvětlil hrdě jeden z mnichů. Jeho další výklad přerušil melodický hlas."Veleben budiž AUTOR až na věky". V bráně stál opat, muž s plnovousem do pasu a cvikrem připomínajícím polelníky.
"Přátelé buďte vítáni v našem domě. Vše je již připraveno pro vaše občerstvení. Až se dosyta najíte a spláchnete prach cest, budu vás očekávat ve své kanceláři."
Večeře byla opulentní, koupel famózní a masáž znavených těl takřka dokonalá. Po tom všem družina cítící se jako v ráji oděna v čisté šaty byla uvedena do opatovy pracovny.
"Nebudu vám nalhávat, že jsem vás do našeho domu pozval z čiré nezištnosti".přivítal je opat. "Vím že jste porazili vůdce adminů a jeho bratra, dokonce že jste zabili dva draky, vaše pověst vás předchází." "Dost těch lichotek padre " přerušil opatův proslov Cozzinnni. "Rovnou nám řekněte oč tu kráčí." přidali se sborem i ostatní.
"Dobře tedy, k meritu věci. V naší knijovně straší. Nevíme kdo nebo co to je. Víme jen že naši tři knihovníci skončili jako slintající a krkající trosky v péči našeho lazaretu. Nejsou schopni slova, natož rozumné věty.Nad knihovnou jsem vyhlásil karanténu a nikdo z mnichů tam nesmí ani vkročit. Pokud nás nezachráníte a knihovnu nevyčistíte, dojde k úpadku vědění a svět zanikne v chaosu a tuposti."
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Carlos »

,,A co jiného jinak?" poznamenal sarkasticky Cozzinnni.
,,Ale no tak, přátelé," napomenul družinu ZDLO. ,,Přece musíme těmto lidem pomoci, je li to v našich silách!"
,,Jo," přizvukovala Sadako.
,,Hergot, od kdy jsi zrovna ty," Carlos ukazoval na ZDLO, který se mu už od počátku příliš nezdál. ,,Můj přítel? A vůbec, Sadako, kdy jsi prošla změnou na takového lidumila?"
,,Mám lidi ráda od jakživa," pronesla Sadako hlasem, který nedovoloval pochybnosti, potom se naklonila ke Carlosovi a potichu, aby nikdo jiný neslyšel, mu řekla: ,,A jestli máš rád svoje koule v místě, kde jsou, se jen připitoměle usměješ, přikývneš a řekneš: ,A jó vlastně!', KAPIŠ?"
,,A jó vlastně," vykřikl Carlos k překvapení celé družiny a kontroloval svoje nádobíčko, jestli tam ještě pořád je.
,,Máte nějaký nápad, co se tam děje?" zeptal se znuděně Artemis a vyplivl kus nehtu, který se jako bumerang točil vzduchem a pak se jako ten samý bumerang vrátil zpátky do domovských úst. Artemis začal silně kašlat.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

"Artemisi to máš z toho že se tak blbě ptáš" dloubl si Cozzinnni. " Nenadávejte tomu mladému muži" zastal se Artemise opat.
" Jistě můžeme vyloučit baziliška a Gorgonu medůzu. Naši knihovníci sice přišli o rozum, ale nebyli proměněni v kámen. Já osobně se domnívám že je to bytost která utekla z dávných legend a příběhů. Jak vám jistě došlo naše knihovna je kouzelná a naše učení je založeno na slovech a knihách. Co se týká nemístné poznámky pana piráta, samozřejmě nemusíte nám pomáhat, ale tím pádem nezískáte mapu města adminů, naopak vaše přítelkyně by mohla dostat osykový kůl tam, kde jí buší statečné srdce a vy pánové byste mohli dostat oprátku...na krk. Takže máte na výběr". usmál se mile opat.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Cozzinnni »

Sadako bleskurychlým pohybem vytasila katanu. Opat i okolostojící mniši vytasili zbraně také, každý co kdo měl (katany, nunčaky, wakizashi, většinou zbraně asijského původu. Opat sám zvedl ruce a mezi nimi se objevila pulzující koule magické energie) a všechno by se asi utopilo v krvi, kdyby mezi ně neskočil ZDLO a zařval: "Sadako, schovej tu katanu! Opate, stáhni kouzlo! Mniši, zastrčte zbraně! Cozzinnni, nedloubej se v nose!"
Sadako zaskřípala zuby: "Proč bych měla. Nikdo, opakuji nikdo, komu není aspoň 1250 let jako mě, mi nebude vyhrožovat kolíkem do srdce!"
"No jo dobře. A teď schovej tu katanu. Nepřišli jsme přece vyrubávat mnichy." stál si za svým ZDLO.
Sadako neochotně souhlasila a katana se ocitla zpět ve výchozím bodě, tedy v pochvě na upírčiných zádech.
Opatova energetická koule zmizela, stejně jako zbraně mnichů, kteří se teď opět tvářili sladšeji než cukrárna.
"OK. Takže kudy že máme jít?" otázal se ZDLO.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

"Cesta do knihovny vede podzemím a vchod je ehm z márnice.Druhý vchod vede ze sakristie, ale ten je zamčený a klíč od něj ztratil poslední knihovník když prchal z knihovny před tím strašidlem. No nic, přeji vám hodně štěstí, Autor s vámi. Já tu mám ještě nějakou práci." Rychle je vypoklonkoval opat ze své pracovny.
"No to je super, vyloženě miluju podzemí" zavrčela sadako.
Luciferus sedící pohodlně obkročmo na chrliči hned pod opatovým oknem si radostně zamnul pařátky. " Skvělá příležitost do řad našich rádobyhrdinů vnést zmatek, chaos a paniku. He He He :twisted: "
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

Družina se zvolna ploužila opatstvím směr hřbitov. Ve chvíli kdy vstoupili na místa věčného odpočinku, jakoby náhodou zašel měsíc za mrak a Sadako věrná svým instinktům zastříhala ušima."Heh, něco slyším." I zbytek družiny zaregistroval podivné mumlání z pozajednoho z náhrobků. "Mausus primigenius fraasii, mňam mňam to si Angelikus pochutná. Ještě že nás nikdo nevidí, to by nám cerelárius dal. Ale když ono to Angelikusovi moooc chutnat...." Všichni tasili zbraně a dokonce i rozvážný (jiné slovo pro zpomalený) GM si připravil fireball. V tu chvíli se za zády družiníků zhmotnil lich a spustil vyvolávácí kouzlo Necromancer.
Naposledy upravil(a) Mamut dne 31.1.2008 15:04, celkem upraveno 1 x.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Odpovědět

Zpět na „Lazzova akademie bujné rozladěnosti“