Druhý společný příběh.

Zde se soustřeďují různí pouliční umělci města Sigilu a prezentují tu svá expresionistická, dekadentní a avantgardní veledílka.

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Morty »

"Mmm, toto bude vazne zaujimave"Zamrmlal si Anjel.
"15:1 pre zombikov!" Vyhlasil Diabol
"Ja nestavkujem, aj ked... Nie to je pokusenie, pokusas ma, nechaj ma, fuj!"

Skupinka v kruhu, otocena chrbtami k sebe, pozorovala ako vstavaju zo zeme rozne monstra, zombici, kostlivci, rozne vyzbrojeni, rozne sfarbeni...
Na jednom blizkom skalnom vybezku sa zjavila silueta. Dost znama, vlcia. Ako zavyjal na mesiac, ktory bol nahodou v splne, uputal pozornost zombikov aj licha, ktory ich vyvolal. Co vyuzila Liga na prvy uder do radov nemrtvej spolocnosti.
Vlk si prehryzol a poreskakoval a popredrapal cestu cez masu nemrtvych az ku druzine.
"Ahoj chlapce co ty tu?" hned sa ozval Carlos
"Ale, poznas to - Volanie divociny ;) Neskor to rozoberieme, ked tu bude menej nemrtvych - nic proti, Sadako" dodal jednym dychom
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Cozzinnni »

"Ještě abys říkal něco jinýho." ucedila Sadako a zírala na stále se svírající kruh nemrtváků.
"Teď by to chtělo gravitonovej kanon." ceknul Cozzinnni a na jednoho nemrtváka udělal strašidelný kukuč.
"Gra...cože?" otočil se Carlos s udiveným výrazem.
"Ále...vyšle to proud gravitonů (tedy částic, které podle některých teorií způsobují gravitaci) a na místě dopadu to vytvoří gravitační zhroucení neboli černou díru."
"Jakouže díru?" Družina (kromě Artemise, který držel sihillum a loupal očima) zřejmě nebyla kovaná ve sci-fi.
"No...ve zkratce..."
Ve chvíli, kdy se Cozzinnni nadechoval k dalekosáhlé přednášce, lich zařval: "Kdo přinese jejich srdce, má opušťák!" a nemrtváci se vrhli vpřed.
Sadako se odrazila a dopadla přímo do největšího chumlu nemrtvých, kde začala svůj smrtící katanový tanec. Zbytek družiny v kruhové obraně bil nemrtváky jednoho po druhém a místo, odkud létaly fláky hnijícího masa, lebky, kosti, chrupavky a jiné partie nemrtvých, označovalo polohu Sadako.

"Ty podvádíš!"
Anděl, který spolu s Luciferiem seděl na stromě opodál rubanice a vše pozoroval z bezpečné vzdálenosti, se obořil na démona: "Ty jim tam přidáváš další zombiáky!"
Démon přestal mumlat kouzelné voodoo cancy a nasadil nevinný výraz (zkuste si představit rohatého, rudého démona, jak se tváří nevinně. Celkem síla): "Já si jen recitoval básničku..."
"Já ti dám básničku, že ti rohy vrostou do mozku, kreaturo! Švindlovat se nebude." rozohnil se SabriEl.
Luciferius ukázal neslušný posunek (za což byl odměněn fackou křídlem) a dál pozoroval bitvu, která se nevyvíjela pro družinu nejlépe, neb pekelníkovo cancy vyvolaly dalších několik desítek nebožtíků.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

Kruh družiníků zanechávaje kolem za sebou desítky mrtvých nemrtvých těl se zvolna přesouval směr márnice. Cozzinni první dospěl k jejím dveřím a tak vzal za kliku a zatlačil. " Jejda je zamčeno ! Co budeme dělat??"vyjek vyděšeně. "Ukaž" přihrnula se Sadako ke dveřím a vzala za kliku. " Jak jsi mladej , tak jsi tupej člověče. Ne od sebe, ale K SOBĚ !" zařvala a dveře s trhnutím otevřela. Družina vpadla do márnice jako velká voda , jen GM ještě než práskl dveřmi hodil do davu zombíků poslední Fire Ball.
"Proosííím nezabíjejte nás." Ozvalo se z rohu místnosti. Když Artemis hodil kouzlo Svíčka, spatřili v jejím namodralém magickém plameni podivnou takřka bezzubou postavu pod jejíž hnědým hábitem se vlnily tři hrby. "Můj meč široký dejte mi a jasnou hlavu. Můj ze zlata kříž dejte mi co talisman.Zatvrďte srdce druhům po mém boku." zařval Gallahad a vrhl se s prskajícím kocourem na rameni vpřed.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jakmile se dveře márnice zabouchly, všichni ještě živí mrtváci zmizeli jako mávnutím pařátu. "Ty bastarde Satanův."Zavrčel anděl "Tys je chtěl nachytat na švestkách!" "Správně ty můj kluku, a když toho šišlavého, zcela nevinného hrobníka nerozsekali na kousíčky" "Poslal jsi na ně Licha a nemrtvé" skočil mu do řeči anděl. "Nojo ale kde je ten hrobník.Nikde ho tu nevidím".Zavrčel démonek. "Hádej šmudlo. Zdekoval jsem ho pro jistotu pronto do márnice". usmál se vítězně anděl.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

Gallahad se vrhl vpřed (zatím co se bojový kocour prozřetelně ukryl za zády Sadako). Nikdo a ze všeho nejméně ZDLO nečekal to co v tu chvíli přišlo. Postava v rohu se vztyčila, máchla forhendem rýčem a milý Gallahad se válel po podlaze s pádní boulí na hlavě. " Vezmete si ho sssebou, nebo ho má Angelikus zakopat rovnou."zaznělo z hrbáčových úst. Družina ani nemrkla a šokována tím, co se právě seběhlo bezeslov odvlekla Gallahada po schodišti směr podzemní chodba vedoucí do knihovny.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To je nečestné a nesportovní" čertil se démonek vysící na okapové rouře. "Už jsem je měl málem v pekle. Zabít mnicha to by byl bezva hřích." "No právě.Proto jsem na chvilku vstoupil do toho duchem chudého nešťastníka a zahrál si na Egessiho."děl anděl. "Hm, lepší by bylo kdybys tam zůstal na věky ". zavrčel démon.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Cozzinnni »

Gallahad, stále v bezvědomí, byl táhnut Sadako, která proti tomu měla jisté protesty ("Dělat si ze mě poníka...fakt děkuju") a družina kráčela temnou a vlhkou chodbou, ze které visely krápníky, až dorazili na rozcestí.
"Kam teď? Doleva? Doprava?" otázal se GM.
"Rovně." Sadako nevybíravě smýknula Gallahadem po zemi a vydala se vpřed.
Zbytek družiny si řekl, že jí bude věřit a následoval jí.
Po hodině chůze a několika rozcestích (kde se režie ujala opět Sadako) si Cozzinnni neodpustil poznámku: "Hele, tenhle krápník už jsem viděl."
"Tenhle krápník, kterej vypadá jako netopýr, už jsem taky viděl." řekl Artemis. Krápník na to roztáhl křídla a odletěl.
"Vypadá jako netopýr?" rýpl si GM
"Asi chodíme dokola." kvitoval Carlos.
Sadako se na ně zle podívala: "Tak si naviguj sám, chytrolíne."
Carlos se toho okamžitě ujal. Za další hodinu opět stáli tam, odkud vyšli a Sadako si Carlose vychutnávala s pobaveným úsměvem.
Náhle se před nimi jako zázrakem objevila bílá, žhnoucí šipka směřující doprava.
"Já bych tomu nevěřila." prohlásila Sadako. "Zloděje tady nemáme a nikdo z nás neumí kouzlo Najdi pasti."
GM uraženě předstoupil, zamumlal zaklínadlo a...nic.
"Já jsem si jistej, že to ukazuje správně." řekl Cozzinnni.
"Tak si tam jdi, když jsi tak intelektuálně nadaný." utrousila Sadako.
Cozzinnni provedl a zmizel v chodbě. O deset minut hutného ticha později se z chodby ozvalo vystrašené "Hííííííííííí!!!" a Cozzinnni přiběhl zpátky. Za ním se k družině šinulo několik skeletonů, každý s šavlí a štítem¨.
"Tady máš výsledek tý svý navigace!" zařval GM a nejbližšího kostlivce sejmul bleskem.
"Klid, dědo. Pár fragů navíc se hodí vždycky." prohodil Artemis a se sihillem se vrhnul mezi změt kostí.
Družina ho následovala.
------------------------------------------------------------------------------------------
"Ty sis myslel, že ti tam tu šipku nechám jenom tak?" Ďáblík v podobě kamene n zdi se očividně kochal naštvaným andělovým výrazem.
"Zrůdo pekelná, smradlavá, jestli mi Artemise zabiješ, poznáš, co je to očistec!" utrousil nakonec SabriEl a v podobě krápníku se dál díval na bitvu.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

A opravdu , bylo se na co dívat. Artemis včele družiny vířil před sebou svým sihillem jako hejno větrných mlýnů a co mu přišlo do cesty, odebralo se přímou cestou na věčnost. Sadako ( dost neurvale) odhodila pomalu se probouzejícího Gallahada a vrhla se do bitvy jako panna po třicítce na pódium při pánském striptýzu. Její kataně neunikl žádný z kostlivců kteří se jí připotáceli pod čepel.Cozzinni s Carlosem každý na jednom křídle brutálně kosili, ty kostrouny kteří měli pocit že vzít roha bude nejlepší způsob boje. Vlk pobíhaje kolem ranamy svých pracek drtil kosti i čéšky nemrtvých skeletonů. GM vše jistil z povzdálí ochrannýmy kouzly.
"To je pohled pro Bohy, tedy pro Boha. Promiňte šéfe." uznale zašeptal SabriEl. "Hm, musím uznat, že jsou fakt dobří. Myslím že v čele naší pekelné armády budou dobrou útočnou silou , až vás Lucifer přijde vyhnat z nebe." rýpl si démonek. Než stačil anděl najít nějakou opravdu peprnou odpověď tak boj skončil.
Mezi hromadamy kostí zavládlo ticho. Jen kocour vyloupnuvší se zpoza krápníků začal olizovat nos svého bezvědomého pána.
"Co, co co? Něco jsem snad zaspal? Nějaký hrdinský skutek?" vypravil ze sebe mátožně Gallahad a celá družina se srdečně rozesmála.
"Takže co mládeži?"přerušila Sadako všeobecné popchechtávání. "Půjdeme sněr šipka? Když už jsme si tu cestu tak hezky vyčistili?" "Jasně jdeme" zaznělo jednohlasně ze všech úst. "Ale tady pan RÝČ" kývl Artemis hlavou ke Gallahadovi půjde první.
Nikdo nic nenamítal a tak družina vyrazila dál.
Po několika minutách opatrné chůze Gallahad zavrčel. "Dveře!" " Tak je zkus otevřít trubko!" šťouchl do něj hned Artemis. "On snad žárlí nebo co."zašeptal pochechtávající se Cozzinnni Carlosovi. Avšak ihned zmlk když periferním pohledem zahlédl jak po něm Sadako loupla očima prstem si přejížděje víznamně po hrdle. Gallahad vzal za kliku a dveře se hladce otevřely.
Družina vstoupila do vnitř. Obraz který se před ní objevil byl věru zvláštní.
Křižovatka několika chodeb plných regálů knih. Přímo uprostřed stál velký hranatý sloup na jehož stěně bylo ( pravděpodobně krví ) napsáno "POMOC ! TO JSEM JÁ PRASÁDKO ! POMOC! POM " Přímo pod nápisem u paty sloupu leželo v tratolišti krve několik růžových plyšových cucků a noha zakončená kopýtkem.
Artemis se zkoumavě nahnul nad kaluž krve a po několika vteřinách brumlání lakonicky prohlásil. " Vepřový. Dneska tu byla zabíjačka."
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Cozzinnni »

GM prozkoumal nápis: "A ten, kdo to psal, musí být pravopisnej ignorant, protože napsat do slova PRASÁTKO D místo T, to je na ránu."
Sadako se nervózně rozhlédla: "Něco se mi tady nelíbí."
Z boční chodby se náhle ozval slaboučký sten. Družina se tam okamžitě urychleně vydala.
Temná chodba mezi regály působila celkem depresivně, zvlášť, když před nimi někdo, nebo taky něco smrtelně sténalo.
Tma stále houstla, až musel GM nakonec vyvolat Patrona ve tvaru komunistické hvězdy. Chodba se rozzářila a odhalila krvácející krávu ležící pod regálem a nad ní stojící zahalenou postavu.
Družina vytasila zbraně rychleji, než Clint Eastwood kolty.
"Stůj, ani hnout!" zařval Cozzinnni. Zahalená postava se náhle vznesla a zastavila se ve vzduchu až těsně u stropu.
Pak se z otvoru, kde má normální humanoid obličej, ozval sípavý hlas, který ochladil okolní vzduch o několik stupňů.
"Hlupááááciiii...chrrrropt...utíkejteeee...chrrropt...dokud můžeteeee....chrrrrr...." Pak přízrak zmizel.
"Kurva, co to bylo?" hlesnul po chvíli ticha Carlos.
"No to nevím. A co je sakra tohle?" ukázala Sadako špičkou katany na skomírajícího tura.
Celé družině toto zvíře evokovalo vzpomínku na undead králíka. Sadako píchlo v místě, kam se před časem zaryly králičí hlodáky.
Kráva však nevypadala nebezpečně. Dokonce sípavě prosila o smrt a to lidským hlasem.
"Zabte mě...prosím...zabte mě..."
Sadako se otočila: "Mám?"
Artemis na to: "Jasně, krvavej biftek já rád."
A než bys řekl ultramagnetifikotátor, kráva ležela bez hlavy. Její tělo se však náhle proměnilo v obtloustlého mnicha bez hlavy. V břiše mu zela prokousnutá díra jak po zásahu .44 Magnumem.
"Něco se mi tady na tom nelíbí." utrousil Artemis.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Tos byl ty, pekelníče?" otázal se SabriEl v podobě jedné knihy vedle stojícího pekelníka, taktéž v podobě knihy (provokativně se přestrojil za bibli).
"Co?" nevinně se otázal démon.
"Ten přízrak a ta kráva." řekl nakvašeně anděl.
"Náhodou, teď jsem to já nebyl, ani jedno z toho." dušoval se Luciferius. "Ale nápad to je dobrej...ještě mozkomora by to chtělo..."
"Kuš!"
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

"To je docela drsný , mluvící kráva a duch knihovníka. Do toho ještě roztrhaný hrdina pohádkové knížky. Myslím že bychom se měli sebrat a zmizet." zamyšleně si pro sebe šeptal vlk." To je ono, tys na to kápl !" vykřikla nadšeně Sadako. "Nějakej blbeček z pekel tady požírá literární postavy". "Jaký zas postavy?" po divili se jednohlasně všichni mužští členové družiny.
"Jste snad zabednění nebo co? Copak vám jako malejm špuntům doma nečetli pohádku o medvídkovi Pů? " "Ajta už si vzpomínám jak mi kdysi má předobrá chůva pohádku tuto čítávala." Rozpomněl se Gallahad.
"No alespoň někdo mi dal za pravdu."okomentovala Gallahadův výlev suše Sadako.
____________________________________________________________________________________________________________
"Tos jim poradil ty pernatče ! " osopil se Luciferius na anděla."Nevnukl jsem jim ani jedno vodítko, prostě jsou přirozeně inteligentní."usmál se Sabri El. "Akorát by mě zajímalo, proč jsi vyvolal právě démona Analfabetikuse." "Jednak už se dlouho flákal a potřeboval provětrat a taky mám nevyřízené účty s opatem." zavrčel vztekle démonek...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Než se družina stačila rozhodnou co podnikne dál, byla vyrušena postavičkou zběsile utíkající směrem k nim. Byl to malý chlapec celý vyřezaný ze dřeva, z jehož obličejíku trčel jako kopí ostrý dlouhý nos. " Pomoc ! Je tam v zadu v místnosti Sci-Fi a právě trhá na kousky Popelku." Postavička aniž by si družiníků všimla proběhla kolem a zmizela za dalším rohem.
"Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tiranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh." zařval Gallahad a než se Sadako a ostatní domluvili na nějaké společné taktice vrhl se vpřed mávaje mečem nad hlavou. " Ach jo, takže zase budem muset zachraňovat svět." povzdechl si Carlos "A to už vypadalo , že se budem moct zdekovat."
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Morty »

Naskytol sa im nevidany pohlad. Tisicky malickych stihaciek poletovalo oblohou strielali desattisice malickych laserov, dolu pobehoval nejaky striebrovlasy vysoky muz, celyz jazveny a zurivo machal mecom, popri robeni nejakych znakov rukami. Potom videli niekolkych kyklopov, gigantov, malicke tanky sa predbehovali v tom, kto koho rozstriela skor. Vsade lietali firebally, blesky, rakety, lasery, vyzeralo to tam ako z tej najhorsej nocnej mory. Knihy boli roztrusene po dlazke, poletovali vzduchom, alebo ich niektori tvorovia pouzivali ako zbrane, ci stity.
Nad tym vsetkym si poletoval maly vychrtnuty trpaslik, s plesinkou a velkymi popolnkmi, ktore mu zakryvali vacsinu tvare. Metal hore dole s rukami, akoby hral nejake sialene babkove divadlo. Mal na sebe strhane a pospinene saty, mal kostnate ruky, vlastne cely bol taky kostnaty. Ked zbadal druzinu ako sa snazi vycistit miestost, riekol, ako inak, skreklavym, sialenym hlasom:
"Aaaa. Vas nepoznam, vy ste nejaka nova kniha do mojej zbierky?"
"A ty si co?" Riekol Cozzinnni
"Predsa Analfabetikus" s udivenym vyrazom v tvari povedali naraz Sadako a Vlk.
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Artemis Entreri »

Artemis už měl té šarády a hraní si na dobrého kluka dost, v následujících vteřinách dal pěstí Gallahadovy až z toho upadl do bezvědomí, štípl Sadako do zadku přitom jí vonou rokou vytáhl katanu, pak svůj Sihill a oba meče mrštil po tom hnusném trpaslíkovy. Oba zákonitě trefili svůj cíl, oba šli do žeber a kdyby ne jistila to dýka uprostřed čela vržená hned za nimi. Analfabetikusovy spadla čelist a pak spadl na podlahu i sám. Roztříštil se přitom na sračky a vypadlo z něj pár elixírů a pěkny obouručák. V místnosti zůstal jen zjizvený muž. Artemis přišel ke sračkám co zbyly z Analfabetikuse a sebral elixíry. Poté přišel k zjizvenému muži a řekl: "Zdar brácho" bělovlasý muž se zašklebil a poplácal Artemise po rameni "Čest artemisi, neomylný jako vždy" teď se pro změnu zašklebil Artemis a řekl družiníkům " Tak tohle je můj old friend Geralt Zaklínač z Kaer Morhen, ve Faerunu je na svatební cetě a asi si chtěl tímhle divadýlkem obnovit reflexy" Geralt se suveréně uklonil a sebral při tom z podlahy měšec zatřepal s ním ve vzduchu a řekl že se budou hodit rozloučil se z Artemisem a ten si neodpustil rýpnutí " Tak utíkej ať ta tvá nymfomanka Yennefer nečeká". Když Geralt opustil místnost tak se otočil k družině která na něj stejně jako Anděl a Démon čuměla jak tele na nový vrata.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Morty »

Prva sa spametala Sadako:
"Tak, toto by bolo, teraz za opatom po odmenu."
"Chcem steak!" Prehodil Vlk a hladne pozeral po kniznici, kde sa momentalne nachadzali iba porozhadzovane knihy, popol(iba to ostalo z demona) a jeden divny chlapik s klobukom na ktorom mal napisane: "Mák" Ten vsak skocil do najblizsej knihy, ktorej nazov znel: Zajímave časy, zmizol ako posledny naznak toho, ze tu niekedy bol nejaky demon.

Druzina sa vydala smerom ku opatstvu, po ceste si GM zobral nejake knizky, vraj "na cestu", obojrucak a elixiry tiez nezostali nepovsimnute, vsetci boli stastni a zdravi, pripraveni na dalsiu vypravu.
No najprv navsteva opata...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Carlos »

,,Jakto?" vztekal se Ďábel. ,,Vypadalo to tak nadějně!"
,,V klidu, třeba ti to vyjde jindy," poplácal Anděl plačícího rohatce přátelsky po rameni. ,,Nakonec, jsme na začátku, ne?"
* * *
,,Opravdu?" podivil se opat. ,,Tohle všechno?"
,,No ve skutečnosti toho bylo víc," odpověděl skromně Cozzinnni, když dovyprávěl příběh souboje v knihovně.
,,Pak je odměna vaše," řekl s úsměvem.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

" Tady máte slíbenou mapu města adminů" vytáhl opat ze spodního šuplíku svitek na němž bylo napsáno ozdobným písmem Admin City. " A aby vám nebilo líto ,že jste nedostali nic osobního, mám pro každého z vás malý dárek." Carlos dostal erotickou příručku Tisíc a jedna noc. " He he , to by mě zajímalo k čemu ti to bude?" hned si rýpla Sadako. Opat ji ihned setřel když jí s vážnou tváří předal spis "Kterak si udržeti zlatý vlas, štíhlý pas a ňadra dmoucí." Sadako za všeobecného pochechtávání s knihou mrštila vztekle do batohu. Gallahad dostal příručku paladina "Zabij a zachraň." Artemis odborný spis "Vražda jako společenská událost." Vlk byl podarován příručkou "Život s neurotickým hrdinou" a největší radost měl Cozzinnni který jásal jako malý špunt nad rozsáhlým románem SGW: Hvězdy v plamenech. GM nedostal nic protože jak řekl opat. "Ty jsi si už vybral v knihovně." Otylý vousáč nic nenamítal, protože si právě listoval v knize Apokalypsa.
Opat zvedl ruce aby požehnal našim hrdinům v další cestě zatím co si GM zrovna četl tento text: " A hle bíllý kůň, a na něm jezdec s lukem: byl mu dán věnec dobyvatele, aby vyjel a dobýval. Jeho jméno bylo Mor. Za ním jel druhý kůň, ohnivý, a jeho jezdec obdržel moc odejmout zemi mír, aby se všichni navzájem vraždili: byl mu dán veliký meč.Jeho jméno bylo Válka. Za druhým jezdcem jel třetí kůň, měl černou barvu, a jezdec měl v rukou váhy. Jméno jezdce bylo Hlad. čtvrtý kůň byl sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt."
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" To snad nemyslíš vážně ???!!" vypískl anděl maskovaný za svíci v opatově lustru. "Tys toho červenonosého moulu mýrnix týrnix nechal vypustit čtyři jezdce Armagedonu? " "No a proč ne? " uchechtl se démonek. "jednak neměl co krást knížky v knihovně, a za druhé jestli jsou tak dobří jak tvrdíš, tak odvarátit Armagedon zvládnou levou zadní. Už se těším až ty čtyři na své cestě potkají. :twisted: "
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A zatím co družina nic zlého netušíc opuští bránu opatství, SabriEl maskovaný za vlaštovku si marně láme hlavu, jak naše hrdiny upozornit na hrozící nebezpečí.
A Mor, Hlad, Válka a Smrt v sedle svých koní jedou blíž a blíž k Sadako a jejím druhům....
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Morty »

"Tak co, bratu, co ta sem zaviedlo?" Opytal sa Vlka Carlos.
"Budes sa mi smiat." odvetil Vlk.
"Nie nebudem, len uz to vyklop."
"Dobre, tak teda... Akurat som ulozil deti spat, siel som este na nocnu prechadzku pred, ehm, manzelskymi povinnostami(Vies zozeries urcite bylinky v lese a ides celu noc ;) ), ked som bol asi desat minut od brlohu, zrazu na mna upadla unava. A nieco mi zoslalo sen. V tom sne som stal na kameni, zavijal som na mesiac a niekde nedaleko som videl ako bojujete proti obrovskej armade nemrtvych. Zletel ku mne ten najvacsi orol(zeby SabriEl? pozn. autora), akeho si kedy videl, a riekol: 'Vydaj sa na juh, popri rieke, cez Temny Les, narazis na skaliste udolie a za nim ta budu cakat voji priatelia v nudzi. Nechcem ta strasit, ale je dost mozne, ze ich buducnost zavisi prave od teba. Vydaj sa tam za vychodu slnka a na miesto dorazis prave vcas. Nikde sa nezastavuj, na vsetko narazis po ceste. Rozluic sa so zenou, povedz jej, ze sa onedlho vratis, nech si nerobi starosti. A teraz bez.', Vtedy som precitol spat, utekal som domov, rozlucil sa so zenou este som sis tihol splnit manzelske povinnosti a za svitania som utekal v ustrety vam. Preco sa smejes, vravel si, ze sa nebudes smiat?"
"Aaaaale, si si isty, ze si nieco nezozral pom ceste? Nieco take pekne, halucinogenne? Nejake hubicky, alebo rastlinky? Vies v lese mozes najst cokolvek :D Kazdopadne som rad, ze ta mame na palube brachu." Dokoncil Carlos...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý společný příběh.

Příspěvek od Mamut »

Po několikadenním putování zpestřeném fujavící, sněhovou vánicí, krupobitím, hromobitím a smrští padajících trakařů, žab, kobylek a hoven s háčkama ( poznámka autora: byl zrovna Květen lásky čas) obsadila DUDD dost utahaná družina dobrodruhů zájezdní hostinec U dvou havranů a mrtvoly. Hostinec se tak prý jmenoval, jak radostně vysvětlil růžolící, obtloustlý a věčně dobře naložený hostinský " Podle dvou havranů kteří právě tady pane jak sedíte, vyklovali oči jednomu zbloudilému poutníkovi který měl namířeno do města adminů. Dáte si ještě řízeček? Ne? Ale to je škoda...."
Venku právě zuřila metelice hodná příběhů o Krakonošovi, ale družiníci si užívali tepla a pohody takřka rodinné.
Sadako seděla v houpacím křesle hladíce podřimujícího bojového kocoura který se uvelebil na jejím klíně. Carlos už asi po stopadesáté listoval knihou Tisíc a jedna noc, omýlaje neustále jako kolovrátek " To snad ani není možný, takováhle poloha, to abych byl hadí žena abych tohle zvládnul." GM a Artemis hráli již pátou partii dámy. Vlk ležel uveleben před krbem a podřimoval Cozzinnni poklimbával nad stopadesátou kapitolou Hvězd v plamenech.
Náhle do ticha a pohody zazněl zvuk loutny a dosti neumělý zpěv. " Ach lásko tajená, lásko bez jména den co den zřím já úsměv tvůj. Jak oheň zaplanu, kdy tě dostanu, tvé zoubky jsou jak perly bílé." Všichni zvedli hlavy aby se podívali kdo ruší tak nevybíravě vzácný klid a pokoj. První kdo poznal autora i interpreta byl Artemis. Převrhnuvše šachovnici vystřeli jak čertík z krabičky. "Gallahade ty bastarde co se navážíš do Sadako??? Já ti natrhnu prdel!!" a s těmy slovy se s dýkou v ruce hrnul k samozvanému trubadůrovi." Gallahad odhodil loutnu, která nešťastnou náhodou spadla do krbu a zavřeštěl. "Do ctěnné pannyy Sadako zde přítomné jsem se nikterak nenavážel!! Má píseň jest určena dámě mého srdce jež zove se Markéta Violla Rose Schlafen fon Bahnhof. " Artemise jakoby polili studenou vodou. Zastavil se uprostřed útoku a odkašlávaje si se nenápadně (za všeobecného chechotu ) pokoušel vrátit k rozehrané hře. " Buďte zticha!" vykřikla Sadako. "Slyším dusot kopyt."
Náhle serozlétly dveře a hostinskou místností od severu k jihu projela skupinka čtyř jezdců. Než zmizeli za zdí (kterou prošli jako duchové ) mohl si každý všimnout meče, vah, luku a kosy.
Družina stála jako opařená a do ticha zazněl dvojitý výkřik" Všechny koně ve stáji chcípli na mor ! Všechno jídlo ve spíži napadla plíseň ! "
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"No to jsem zvědav jak si s tímhle poradíte kamarádíčkové."chechtal se démonek usazený za komínem, škodolibě si mnouce pařátky.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Odpovědět

Zpět na „Lazzova akademie bujné rozladěnosti“